Saturday, July 20, 2024

Jak koupit FightOut v roce 2024 – Průvodce pro začátečníky

FightOut je fitness aplikace, která využívá koncept „Move-to-Earn“. Model aplikace M2E posouvá fitness aplikace na další úroveň tím, že uživatelům umožňuje tokenizovat fyzické aktivity a odměňovat je tokeny za dokončení cvičení nebo splnění výzev. FightOut se také klade za cíl vybudovat řetězec špičkových posiloven.

V tomto průvodci si vysvětlíme, jak koupit FightOut v předprodejní kampani, která právě probíhá. Kromě toho se také podíváme na to, co FightOut uživatelům nabízí a na růstový potenciál tokenu v nadcházejících časech.

Klíčové body k FightOut

Zde je rychlý přehled Move-to-earn projektu FightOut:

  • FightOut buduje nejmodernější fitness aplikaci, díky konceptu M2E trénujete kde chcete a vyděláváte na tom.
  • Uživatelé získávají odměny ve formě REPS při plnění fitness plánů přizpůsobených jejich potřebám. Uživatelé mohou tyto REPS uplatnit výměnou za spoustu výhod v obchodě FightOut.
  • Je to blockchainový projekt v raných fázích vývoje, který má v plánu vybudovat vlastní metaverzum a síť fyzických špičkově vybavených fitness center.
  • Uživatelé se mohou otestovat proti současným profesionálním bojovníkům poháněných umělou inteligencí
    nebo jiným legendám bojových sportů.
  • Postaveno na síti Ethereum
  • FighOut aktuálně nabízí svůj nativní token FGHT prostřednictvím předprodeje, který začal před pár dny. První investoři si zajistí nejlepší možnou cenu.
  • FGHT lze zakoupit na FightOut.com pomocí ETH, USDT nebo platební kartou prostřednictvím Transak.

ZÚČASTNIT SE PŘEDPRODEJE

Jak koupit FightOut

V této sekci si popíšeme, jak koupit FightOut, což je velmi jednoduchý proces, který zapere jen pár minut. Aktuálně tento projekt pořádá předprodej svého nativního tokenu, což investorů nabízí možnost nakoupit tokeny za unikátní cenu. Tokeny FGHT budou mít několik případů použití v rámci ekosystému FightOut a budou také nabízeny jako odměny za staking a výhry v různých soutěžích.

Následující kroky vás provedou tím, jak koupit FightOut. Budete potřebovat kryptoměnovou peněženku. Pro uživatele mobilních zařízení nejlépe poslouží Trust Wallet a pro uživatele PC doporučujeme MetaMask.

Krok 1 – Vytvořte kryptoměnovou peněženku

Platforma předprodeje FightOut podporuje několik kryptoměnových peněženek. Oblíbenou možností peněženky pro začátečníky a středně pokročilé obchodníky je MetaMask. Tu lze stáhnout jako aplikaci nebo přidat jako rozšíření do prohlížečů jako Brave, Chrome a Edge.  Je k dispozici také pro Android a iOS.

Po stažení si poznamenejte jedinečnou seedovou frázi. Používá se k obnovení vaší peněženky v případě, že k ní nemáte přístup.

https://metamask.io/

Krok 2 – Kupte USDT nebo ETH

Aby mohli investoři koupit FGHT, musí nejprve nakoupit nějaké USDT nebo ETH, pokud již nějaké nedrží. Tyto kryptoměny jsou zalistovány na většině kryptoměnových burz. Populární volbou pro začátečníky jsou platformy jako Binance nebo Coinbase.

Alternativně FightOut umožnil investorům nakupovat ETH přímo prostřednictvím webové stránky pomocí kreditní/debetní karty.

Krok 3 – Propojte peněženku s předprodejem FightOut

Přejděte na webovou stránku FightOut a klikněte na ikonu ‘Připojit’. V zobrazeném vyskakovacím okně vyberte příslušného poskytovatele peněženky a podle pokynů na obrazovce propojte kryptoměnovou peněženku.

Jak koupit fightout

Krok 4 – Kupte si tokeny FGHT

Po připojení peněženky se na obrazovce objeví okno s objednávkou. Vyberte, zda chcete koupit tokeny FightOut pomocí ETH nebo USDT, zadejte počet tokenů, které chcete zakoupit, a potvrďte transakci u poskytovatele peněženky. 

Krok 5 – Vyberte si tokeny FGHT

Jakmile skončí předprodej FightOut, dojde k události generování tokenů (TGE), což je okamžik, kdy budou tokeny FGHT uvolněny. Poté si mohou investoři vybrat své zakoupené tokeny přímo prostřednictvím webových stránek FightOut.

ZÚČASTNIT SE PŘEDPRODEJE

Jak funguje FightOut

FightOut je průkopnický ekosystém Move-to-Earn (M2E), který využívá rostoucí potřebu personalizovaných a praktických fitness rad. Cílem projektu FightOut je motivovat uživatele k dokončení cvičení a budování své kondice prostřednictvím tokenizovaných odměn.

Tým FightOut identifikoval několik negativ ve fitness průmyslu, jako je předražené členství v posilovnách, nedostatek sociálního spojení a špatně navržené cvičební plány. Prostřednictvím vytvoření a spuštění aplikace FightOut se tým snaží tyto negativa vyřešit. To vše při poskytování odměn v kryptoměnách.

5

Tento nový kryptoměnový projekt nabízí všechny nástroje a rady, které uživatelé potřebují k podpoře zdravějšího životního stylu. Uživatelé si mohou v aplikaci vytvořit avatara ve formě NFT, který roste se statistikami dokončených cvičení v reálném životě. Tyto tréninky jsou sledovány pomocí nejnovější technologie, která následně odemyká odměny pro uživatele.

Podle whitepaperu FightOut jsou odměny distribuovány v REPS – transakční měně v aplikaci. REPS lze utratit v obchodě FightOut nebo použít k získání slevy na měsíční předplatné aplikace. Uživatelé si navíc mohou zakoupit více REPS pomocí FGHT, což je nativní ekonomický token FightOut. Při nákupu REPS za FGHT dostanou uživatelé nonus 25%, což je v souladu s cílem platformy, zvýšit poptávku po FGHT.

Základním kamenem projektu FightOut je vyhrazená mobilní aplikace, která bude obsahovat všechny nástroje a informace, které uživatelé potřebují, aby mohli začít budovat kondici a získávat tokenizované odměny.

Na rozdíl od většiny aplikací M2E FightOut nesleduje pouze kroky, aktivně sleduje řadu různých typů cvičení. Uživatelé mohou do aplikace FightOut zadat své fitness zázemí, dostupné vybavení a časové preference a získat přizpůsobené plány vyvinuté odbornými trenéry a osobními trenéry.

Nejen to, ale aplikace FightOut bude poskytovat vysoce kvalitní vzdělávací videa, která předvedou, jak provádět každé cvičení, což je ideální pro ty, kteří dělají své první krůčky do fitness. FightOut dokonce nabídne kurzy na vyžádání a živé sezení v disciplínách, jako je jóga, meditace a box.

K čemu slouží token REPS

Srdcem celého ekosystému FightOut je REPS, měna v aplikaci FightOut. Uživatelé mohou získat tento off-chain token dokončením cvičebních plánů, shlédnutím obsahu v aplikaci a účastí na fitness výzvách.

Jakmile uživatelé vydělají dostatek REPS, mohou tyto tokeny utratit v obchodě FightOut za tréninkové vybavení, doplňky a oblečení. REPS však není jediným tokenem zapojeným do ekosystému FightOut – protože tokeny FGHT také hrají zásadní roli.

jak koupit fightout

K čemu slouží token FGHT

Když investoři koupí tokeny FightOut prostřednictvím předprodeje, budou nakupovat FGHT – nikoli REPS. FGHT je nativní token ERC-20 projektu FightOut a je zásadní pro udržení ekonomické stability ekosystému.

FGHT se však také může stát jedním z nejlepších metaverse coinů v roce 2023 díky vzrušujícím plánům vývojového týmu. V budoucnu chce tým FightOut vytvořit metaverzum, kde mohou uživatelé soutěžit v turnajích a získávat ceny. FGHT bude token používaný v rámci tohoto metaverza. Bude také použit v nadcházející funkci pro staking – Stake-for-Membership.

tokenomics2

Vzhledem k důležitosti tokenu FGHT mohou investoři také chtít koupit tokeny, aby získali expozici vůči růstu FightOut. Jak je uvedeno v roadmapě projektu, tým má v plánu zalistování na CEX na začátku roku 2023. Vzhledem k tomu, že jedním z partnerů projektu je LBank, lze očekávat, že to bude první CEX, která uvede token ihned po zalistování. Výrazně to zvýší likviditu a dostupnost, což by mohlo vést ke značným cenovým pohybům.

Ti, kteří se chtějí dozvědět více o FGHT a projektu FightOut, se mohou připojit k oficiálnímu kanálu Telegram.

Proč koupit FightOut

Nejlepším způsobem, jak získat expozici vůči růstu projektu, je investovat do tokenů FGHT. Pro ty, kteří zvažují, zda koupit FighOut, v této části shrneme některé z hlavních důvodů, proč by mohli zvážit přístup k předprodeji.

Motivuje ke zdravému životnímu stylu

Zdá se, že FightOut má potenciál stát se lídrem v sektoru M2E díky svému způsobu, jak motivovat uživatele k budování své kondice. FightOut nastaví fitness plán potřebám uživatele a podle typu těla. Nejenže to snižuje riziko zranění, ale vede to k lepším výsledkům v dlouhodobém horizontu.

Protože uživatelé získávají odměny pokaždé, když dokončí cvičení a výzvy, existuje jasný důvod, proč pokračovat v cvičení a být zdravější. Vše je sledováno pomocí chytré technologie FightOut, což znamená, že čím efektivnější jsou tréninky, tím vyšší jsou tokenové odměny. 

Plány na otevření fitness center FightOut

Dalším vzrušujícím aspektem projektu FightOut jsou plány na otevření fitness center po celém světě, podle toho, kde bude nejživější komunita. Půjde o první tělocvičny integrované s Web3.

Fitness centra FightOut budou nabízet nejmodernější vybavení, které sleduje postup uživatelů a ten se bude promítat do odměn REPS. Kromě toho budou nabízet fitness bar, studio a co-workingový prostor.

Výjimečný cenový potenciál pro tokeny FGHT

FGHT bude nepochybně jednou z nejlepších kryptoměn, protože bude hrát klíčovou roli v úspěchu projektu. Vzhledem k tomu, že uživatelé mohou získat 25 % bonusy při nakupování REPS pomocí FGHT, lze očekávat, že poptávka po FGHT poroste s tím, jak se do aplikace FightOut bude zapojovat více uživatelů.

FGHT bude hlavní měnou nadcházejícího metaverza FightOut, což vytvoří další případ použití a hodnotu. Vzhledem k užitečnosti FGHT by jakékoli zalistování na CEX/DEX mělo mít za následek explozivní růst

Obrovský giveaway 250 000 USD

Tým FightOut pořádá na oslavu zahájení předprodeje giveaway ve výši 250 000 USD. Každý, kdo v den slosování bude držet FGHT v hodnotě alespoň 250 USD, bude mít šanci vyhrát hlavní cenu.

jak koupit FightOut

Investoři mohou  získat další vstupy plněním jednoduchých úkolů souvisejících se sociálními sítěmi FightOut. Patří mezi ně sledování FightOut na Twitteru, připojení k FightOut Discordu a sdílení kanálů FightOut na sociálních sítích s přáteli. 

ZÚČASTNIT SE PŘEDPRODEJE

Co tento projekt nabízí?

Tokeny FGHT otevírají uživatelům cestu k přístupu k užitečným řešením projektu. 

Předefinování M2E

Odvětví Move-to-Earn má slibnou budoucnost a FightOut je na dobré cestě způsobit revoluci. Mezi nejlepší funkce FightOut patří holistický přístup k efektivnímu sledování kondičních potřeb každého jednotlivce a tomu adekvátní odměny.

Na trhu je mnoho aplikací M2E, ale jediný FightOut odměňuje své za širší rozsah pohybů od cvičení s vlastní vahou po cvičení na stroji. Dostupná cena může podpořit masové přijetí.

Charakteristické rysy orientované na řešení

Projekt vymyslel takovou strukturu, aby motivoval uživatele a vytvořil přizpůsobitelné fitness programy na vysoké úrovni.

Aplikace je navržena tak, aby uživatelům přinášela maximum. Po registraci aplikace každému uživateli umožní nastavit své cíle, zázemí, dostupné vybavení, požadované tréninky a tak dále. Umožní také sledovat spánek, výživu a podobné faktory. Na základě těchto dat bude aplikace generovat tréninkové plány.

image feature2

Uživatelé budou vydělávat REPS. REPS mohou být použity na nákup položek v obchodě FightOut, měsíční členství v aplikaci FightOut, konzultace s trenéry a podobné výhody. Uživatelé mohou také získat odznaky jako záznamy o úspěších. Odznaky pomohou uživatelům získat přístup k různým výhodám v aplikaci, slevám v obchodě FightOut a tak dále.

Tyto funkce by mohly velmi pomoci v úsilí FightOut o vytvoření silné značky se širokou uživatelskou základnou. Tím i poptávku po produktech v aplikaci a tokenu FGHT.

Potenciál NFT a Metaverse

Uživatelé FightOut mají možnost vytvořit své vlastní avatary ve formě NFT při vytváření nového účtu. K vytvoření statisticky pro atributy těchto avatarů budou sloužit postupy přímo z jejich tréninků a úspěchů. Například zvýšení síly uživatele se odrazí i na jeho avatarovi.

jak koupit FightOut

Plánované metaverzum FightOut umožní uživatelům stýkat se nebo bojovat proti přátelům nebo jiným členům komunity FightOut. Uživatelé mohou také použít tokeny REPS a FGHT k nákupu upgradů NFT, aby vylepšili vzhled svého avatara.

Proč by token FGHT mohl růst?

Učinit cenovou předpověď FightOut, může být těžké, protože neexistuje způsob, jak zjistit cenu, které by FGHT mohl dosáhnout, jakmile bude zalistován na velkých burzách. Nicméně, stejně jako mnoho ostatních IEO, má FGHT potenciál generovat masivní výnosy díky nízké předprodejní ceně.

Když je předprodejní kryptoměna poprvé uvedena na burzu, její cena obvykle rychle roste. To je obecně způsobeno lepší dostupností pro drobné investory a zvýšením likvidity.

První investoři budou doufat, že cena FightOut bude reagovat podobně, za předpokladu, že probíhající předprodej bude úspěšný. Ať tak či onak, zvýhodněná cena tokenu znamená, že překážka vstupu pro investory je co nejnižší, takže se může snadno zapojit každý. 

Jak koupit FighOut – Závěr

Tento průvodce podrobně popisuje vše, co investoři potřebují vědět o tom, jak nakupovat tokeny FightOut. Předprodej FightOut nyní probíhá a umožňuje časným investorům nakupovat tokeny FGHT za zvýhodněnou cenu. Investice 1 USDT přinese investorům 60,06 FGHT, což znamená, že cena každého tokenu je pouhých 0,0166 USD.

Vzhledem k jedinečnému případu použití a ambicím FightOut projekt přirozeně přitahuje pozornost ze všech stran kryptotrhu. Jako takový se už kolem FightOut buduje hype. To znamená, že by to mohl být jeden z nejžhavějších předprodejů roku 2023.

ZÚČASTNIT SE PŘEDPRODEJE

Nejčastější dotazy

Co je FightOut?

Jak koupit token FightOut?

Je FightOut dobrá investice?

Doporučujeme

BinanceRecenze

Získejte přes nás až 55% zpět!

ByBitRecenze

Zdarma bonus po registraci a vkladu

Gate.ioRecenze

Získejte malý bonus při registraci

MEXCRecenze

Získejte až 1000 dolarový bonus při registraci

OKXRecenze

Kryptoměnová burza s mnoha bonusy

MargexRecenze

Získejte až 50 dolarů bonus při registraci skrze tento odkaz

Vítejte zpět!

Přihlaste se níže na svůj účet

Získat heslo

Zadejte přihlašovací jméno nebo email.