Cryptosvět zažil veliký otřes po nečekané zprávě od respektovaného krypto táty Johna McAfeeho, když tweetnul, že jeho vlastní coin zvaný McAfee coin  je na cestě. Tento coin bude údajně fiat měna ručená kryptem. Jak sám John řekl: “Přesný opak toho, co se banky snaží udělat.”

Zdá se však, že nás čeká množství dalších informací v blízké budoucnosti. McAfee už podal trochu bližší insight do toho, jak jeho měna bude fungovat ve svém rozhovoru pro CryptoNews India.

McAfee Promissory Note (McAfeeho směnka) je první fiat kryptoměnový sběratelský předmět, který je 100% chráněný proti padělání. Každý note je připojený k blockchainu tokenem, nebo sérií tokenů. Tyto “bankovky,” budou moci po nějaké době po svém vydání, býti vyměňovány za skutečné služby. Pokud vás hlouběji zajímá fungování McAfeeho směnky, doporučujeme tento článek.

Slyšeli jste o McAfee efektu?


Krypto analytikové věří, že McAfeeho tweet je něco tak mocného, že může vyvolat boom pro kryptoměny. Již několikrát John způsobil, že jediným tweetem rozpohyboval miliony dolarů investice do ICO, některé kryptoměny poskočili o víc jak 100% v ceně po jediném takovém tweetu.”

Vezmeme-li v úvahu McAfeeho 828,000 followerů na Twitteru, McAfee má potenciál dosáhnout k milionům kryptoměnových nadšenců.

John si toho je taky dobře vědom, ne nadarmo si účtuje $105,000 za tweet dělající reklamu kryptoměnovému projektu.

McAfee před krátkou dobou varoval na Ethereum World News, že se blíží kryptoměnová válka.

“Banky nám už vyhlásily válku tím, že nás nenechají nakupovat krypto pomocí kreditních karet. Jedna věta nám zní v uších již od začátku blokády kreditních karety před čtyřmi měsíci. Americké a britské banky nejdřív zakázali takovéto obchodování a mnoho směnáren proto implementovalo neodpovídající poplatky klasifikováním nákupů kreditní kartou jako hotovostní zálohy.”

Dále tvrdí, že “SEC se snaží zbavit kryptoměn tak, že k ním přistupuje jako k riziku bezpečí, jsme ve válce. Je třeba vzít situaci do vlastních rukou a první krok je napsat vašemu kongresmanovi. To sice není možnost pro většinu kryptoměnových traderů, tento příští však ano. Stále žijeme v době, kdy je fiat používán pro většinu transakcí a plateb. Z toho důvodu musíme směňovat z krypto na fiat a vice versa, proto potřebuje banku, která je tuto službu ochotná poskytnout. Pokud směny krypto/fiat vaše banka neposkytuje, ptejte se proč, hrozte, že změníte banku. Až bude takovýchto stížností dost, banky nebudou mít na výběr.”

———————————————————————————————————————————————————–

Sponzorovaná zpráva:

Nakupujte First Crypto ETF ICO s 20% slevou
Už nějaký čas probíhá ICO tokenu FCTF. Jde o první kryptoměnové ETF – Exchange traded Fund – tedy portfolio složené z deseti coinů spravované profesionálním fondem. Podíly tohto portfolia, tedy samotné tokeny, pak můžete aktivně obchodovat na burze. Šetříte tak čas i peníze, protože efektivně tradujete deset kryptoměn najednou.
Aby toho nebylo málo, společnost First Crypto ETF do portfolia přidala i Dash masternode. Držením FCTF tokenu se vám tak vytváří pasivní příjem. Obchodovat se začne na nové burze Singularity-X, deset dní po ukončení fáze ICO.
FCTF tokeny si s 20% slevou můžete zakoupit zde.
Sdílet

Autor

Student, nadšený atlet a spekulant krypta. Přejete-li si mě podpořit, moje BTC adresa je zde: 3FnC3op7eRPLhvZJr6WV7EJoSkd9XeeSwE LTC adresa: M9iZRn7fCqi6eCnEUui2yAXMzGaJsF5vVK

Komentáře

Zanechat komentář