Upozornění: Článek je od společnosti Megapawnshop. Tým CryptoSvět.cz za službu neručí a důrazně doporučuje všem, aby udělali svůj vlastní výzkum, než začnou službu používat.

Pokud hledáte půjčku v USD a máte Bitcoin, který nechcete prodat, Megapawnshop je pro vás ta tou platforma. Megapawnshop je spolehlivá mikro-finanční organizace, která pomáhá svým uživatelům dostat rychlou půjčku proti Bitcoin (BTC).

Brave browser, vydělat bat, basic attention token

Můžete dostat až 70 % stávající ceny Bitcoinu na dobu neurčitou. Částka, kterou si lze půjčit, začíná na 100 amerických dolarech. V případě zájmu uživatele ale může být vyšší.

Protože ve světě kryptoměn bylo za posledních pár let několik útoků hackeru, Megapawnshop bere bezpečnost velmi vážně. Společnost má interní pojistný fond, který garantuje plnou bezpečnost všech vkladů. Digitální aktiva budou samozřejmě chráněna proti volatilitě kryptoměnového trhu – ceny se mohou během minuty posunout nahoru nebo dolů.

Jak začít používat tuto službu?

Abyste mohli začít používat tuto službu, je nezbytné se přihlásit na webové stránce společnosti a poskytnout všechny nezbytné data (není se čeho bát, toto trvá jen pár minut). Poté uživatel zadá částku, kterou by si rád půjčil a systém za něj vypočítá částku v BTC.

Poté stačí jen zkontrolovat všechny data a poslat požadovanou částku v Bitcoin na účet společnosti, který bude poskytnut.

Více informací o Megapawnshop

Megapawnshop is vedoucí postavou ve světě kryptoměn a za poslední roky pomohl desítkám uživatelů. Díky zvyšujícím se tlaku regulátorů společnost v nedávné době pracovala hlavně na tom, aby byla jejich služba přístupná v normách práva jednotlivých států, kde funguje. Samozřejmě, veškeré kroky Megapawnshop jsou právně kryty.

Oficiální web společnosti říká:

“Megapawnshop je vedoucí finanční instituce, která nabízí půjčky od roku 2012. Sledujíc současné trendy jsme se stali jednou z prvních společností, kde můžete dostat nezbytnou půjčku oproti kryptoměnám. Dlouhodobé zkušenosti naších zaměstnanců, transparentní práce a důraz na výsledek nám umožnil stabilně držet vedoucí pozici mezi konkurencí.”

Je velmi důležité vědět, že tým za Megapawnshop má zkušenosti s kryptoměnami a tvrdě pracuje, aby nabídl tu nejlepší službu.

Všechny služby nabízené společností fungují velmi jednoduše a bezpečně. Vše je transparentní a přístupné všem vlastníkům virtuálních měn. Pokud potřebujete jakoukoliv pomoc, Megapawnshop nabízí podporu 24 hodin denně každý den v týdnu.

Společnost vysvětluje, že ví, jak moc někteří klienti nemohou čekat a potřebují své problémy vyřešit ve velmi krátkém čase. Proto společnost pracuje nepřetržitě a nabízí ty nejlepší služby na trhu. Díky tomu nemusí zákazníci čekat dlouho a mohou se na cokoliv ohledně služby zeptat.

Cena služby je jedno procento z půjčky pro každý den prvního měsíce. Po prvním měsíci se poplatek zvyšuje na 2 % pro všechny následující dny. Nicméně službu může zákazník využívat neomezeně dlouho. Není tedy potřeba se strachovat, kdy peníze vrátit.

Upozornění: Článek je od společnosti Megapawnshop. Tým CryptoSvět.cz za službu neručí a důrazně doporučuje všem, aby udělali svůj vlastní výzkum, než začnou službu používat.

Sdílet
Komentáře

Zanechat komentář