Nejlepší bitcoinové hardwarové peněženky

V dnešním článku jsme si pro Vás připravili spoustu informací týkajících se hardwarových peněženek.

Abyste se ujistili, že přístup k vaší peněžence budete mít opravdu jenom vy, je nejlepším možným řešením pořídit si bitcoinovou hardware peněženku. Neexistuje bezpečnější způsob, jak si uložit své bitcoiny. Takže jestli to myslíte s bitcoinem a kryptoměnami opravdu vážně, nemůžete si zkrátka dovolit jednu nevlastnit.

Důležité info!
Bitcoinové HW peněženky jsou chráněny 2FA.

Co je to 2FA?

2FA je pojem pro dvoufázové ověřování. Je to proces, který zahrnuje dva nezávislé způsoby, jak ověřit totožnost uživatele. Tím se podstatně minimalizuje riziko krádeže vaší virtuální měny. V případě hardwarové peněženky je první způsob zabezpečení fyzická offline verze. Nikdo vám nemůže ukrást vaše bitcoiny, když je máte doma v šuplíku schované na speciálně upravené flashce. Druhý způsob je PIN kód, který si sami zvolíte.

Využijme příležitost a ukažme si trojici nejlepších bitcoinových hardware peněženek na trhu pro rok 2017. Všechny tři, které vám představím, jsou skvělými produkty a rozdíly mezi prvním, druhým a třetím místem jsou jen velmi nepatrné.

 

#1 Ledger Nano S

Společnost (LedgerWallet) se svojí HW peněženkou je už dost dlouho na trhu, aby dokázala prověřit její pověst.
Ledger Nano S - The secure hardware wallet

Výhody:

– nízká pořizovací cena

– podporuje velký počet altcoinů

Nevýhody:

-uživatelské prostředí

 Kde koupit?

www.ledgerwallet.com

#2 Trezor

Trezor byla vůbec první bitcoinová HW peněženka uvedena na trh. Zajímavostí je, že ho vytvořili češi. Jeden ze zakladatelů je Marek ,,Slush,, Palatinus. Je to člověk, který vytvořil první mining pool na světě.  Já osobně používám Trezor a jsem nadmíru spokojený.

Výhody: 

-pohodlná a intuitivní obsluha, uživateIsky přístupná

-Důvěryhodné zařízení, bezpečné úložiště

Nevýhody:

-vyšší pořizovací cena

Kde koupit?

https://trezor.io/

3# Keepkey

Na 3. Místo zařadím Keepkey. Je to z toho důvodu, že ještě nemá tak dobrou reputaci jako trezor a nebo ledger. Jeho design je sice velice vydařený, na druhou stranu už není tak snadno přenosný, a proto dává většina přednost trezoru či ledger wallet.

 

Výhody:

Obrovské množství altcoinů

-Povedený design

 Nevýhody:

-Jejich zákaznický servis

-Vyšší pořizovací cena

-Špatné recenze na fórech

Kde koupit?

https://www.keepkey.com/


Další bitcoinové HW peněženky

Během posledních 2 let se na trhu objevily další HW peněženky. Sice se neumístily v našem žebříčku TOP 3, ale i tak je tu zmíním.

Coolwallet- HW peněženka, která vypadá jako kreditní karta. Tato nová společnost na trhu si bude teprve muset vytvořit svoji reputaci a důvěryhodnost mezi uživateli. Zatím se prodalo jen pár kousků.

Bitlox-další nově vzniklá HW peněženka. Z prvních recenzí je patrné, že mezi uživateli moc oblíbená není a bude se muset hodně snažit, aby si mezi kvalitní konkurencí vydobyla svoji pozici.

Závěrem: Pokud to myslíte s kryptoměnami opravdu vážně, tak už víte, že se bez HW peněženky neobejdete.

Jestliže plánujete do nějaké kryptoměny investovat, pak by bylo přímo pošetilé si HW peněženku nepořídit a spoléhat se na nedůvěryhodné a rizikové peněženky. Ano, je to investice navíc, ale investujete do bezpečnosti svého vkladu.  A Množství zabezpečení , které získáte je mnohem cennější než  50$- 100$, které zaplatíte za koupi skutečného zařízení.

Neříkejte, že “to se mi nestane”, protože jakmile se kryptoměny stanou hlavním proudem (a zdá se, že se tam dostáváme dost rychle), bude spousta dalších případů hackování nebo krádeží.  Ujistěte  se, že jste připraveni a nezbudou Vám nakonec jen oči pro pláč!

Tip! Zjistěte kolik stojí  momentálně kryptoměny v korunách!

 

Sdílet

Autor

Jsem kryptonadšencem a vývojařem počítačových programů. Dávám přednost krátkodobým a rizikovým investicím do kryptoměn, ale i jiných aktiv.

Zanechat komentář

error: Chráněný text.