NEO to rozjíždí ve velkém

NEO dnešek vyhrálo. A proto si zaslouží vaši pozornost. Před měsícem jsem psal článek, který analyzuje, co NEO vůbec, zde je odkaz. Doporučuji, přejete-li se víc seznámit s touto budoucí hvězdou. Způsob, kterým se v pátek vyvíjelo nám může posloužit skvěle, chceme-li zjisti, jak analyzovat coin z různých úhlů pohledu.

NEO dnes stouplo o 67 % procent! Neuvěřitelný nárůst pro coin s market cap $2.3 miliard. Volume je také fantastický – ze čtvrtečních $40,000,000 na dnešních více jak $100,000,000. Jednoduše řečeno, je to fantastický posun za jeden den. Ale nabízí se jedna otázka, proč?

Zaprvé je důležité pochopit, že je několik faktorů, které ovlivňují kryptoměnu kromě technických tabulek. Tyto faktory mohou být na mikro nebo makro úrovni.

Makro úroveň

Makro úroveň znamená pohled z širokého úhlu, jak sociální, tak politický nebo jakékoli jiné novinky, které se coinu týkají. Když jsem si poprvé všimnul spiku, tak jsem si hned řekl, že to možná má co dočinění s tím, že možná čínská vláda uvolnila trochu svoje regulační sevření nad krypto směnárnami. Jak se ale zdá, většina volume přišla z Bittrexu. Ve znalostech spočívá obrovská síla v tomto oboru. Zde jsou nadcházející události, které ke spiku NEO přispívají:

Swissnex China is holding a Blockchain in Fintech event in Shanghai. NEO founder, Da Hongfei, will participate in a panel at the event.

Zdroj

Blockchain startup Onchain will be launching its public platform project in conjunction with the NEO community.

Zdroj

Tyto dvě události by mohli mít veliký význam pro NEO. Jak už víme, Čína je jeden z hlavních sil, které hýbou s kryptoměnovým trhem, tudíž soundbites z konference Fintech by mohli dost silně zatřást trhem. Úspěch Onchain má taky potenciál zvýšit životaschopnost projektu NEO.

Ve financích je pump and dump forma podvodu, která obsahuje umělou inflaci ceny nějakého aktiva tím, že navodí efekt nárůstu, na který investoři skočí, kteří cenu vyženou výš. Toho využijí autoři pumpu, kteří poté dumpnou, když je cena vysoká, čímž cenu zase srazí dolů.

Micro úroveň

Tato úrovně se týká menších věcí, které se stanou kolem coinu, čímž rozhýbávají ty věci veliké. Poté, co jsem se podíval na tabulky a na novinky jsem dospěl k názoru, že jde o pump and dump nebo je to způsobeno insidery, kteří mají přístup k informacím, ke kterým mi ještě přístup nemáme. Podívejte se na online fóra, telegram chaty, slack skupiny, 4chan etc. a hledejte znaky, které ukazují na pohyb coinu jedním či druhým směrem.

Když jsem se díval na tabulku NEO, všimnul jsem si, že MACD pro den-1 zůstává nad signálem EMA dnu-9 pro bullish run. Jak se tak zdá, akorát jsem se dostali z masivního klínu.

Dne 27.11.2017 se má uskutečnit velká konference “ONCHAIN meetup NYC, Onchain’s Blockchain Project Launch + NEO Ecosystem Sharing Session”  a pokud NEO ohlásí další velké novinky, tak se můžeme dočkat další pěkné jízdy!

*Upozornění:  Toto je vše pouze můj názor. Prosím, udělejte si svůj vlastní průzkum.

Pokud byste si také chtěli zakoupit NEO, tak doporučujeme burzu Binance , kde získáte GAS držením NEO a nemusíte platit poplatky za NEO transakce.

Nově jsme založili také CHAT skupinu. Připojte se k nám zde https://discord.gg/WQpH8xt

Sdílet

Autor

Student, nadšený atlet a spekulant krypta. Přejete-li si mě podpořit, moje BTC adresa je zde: 3FnC3op7eRPLhvZJr6WV7EJoSkd9XeeSwE LTC adresa: M9iZRn7fCqi6eCnEUui2yAXMzGaJsF5vVK

Komentáře

Zanechat komentář