Kryptoměnu Bitcoin podporuje již celá řada celebrit a dalších známých osobností. Naprostou senzací je však i podpora od jednoho z nejznámějších fotbalistů, od Didiera Drogby. Ten se stal velvyslancem kryptoměnové platformy All.me. Legenda Chelsea, která nyní hraje ve fotbalovém klubu Phoenix Rising Major League Soccer (MLS), má pocit, že kryptoobchod je budoucností peněz a ekosystém, který vytváří, bude prospěšný všem. Oznámení proběhlo 15. července v Rusku, kde byl Drogba na Světovém poháru FIFA v roce 2018.

Bitcoin platforma all.me má velký potenciál

Dvojnásobný africký fotbalista roku uvedl, že “v projekt velmi věří” a vynaloží mnoho úsilí na to, aby byl na trhu s kryptoměnami impozantní silou. Platforma a její platby jsou založeny na platformě Bitcoin, protože společnost se domnívá, že koncepce decentralizace zajistí větší zabezpečení transakcí. Stránka all.me poskytuje obecnou představu o tom, co tato platforma vyžaduje.

Uživatelé se mohou zaregistrovat na webových stránkách a budou odměněni cenami a žetony. Tyto odměny jsou spojeny s časem stráveným na webových stránkách a obsahem, který na nich zveřejňují. Uživatelé jsou oceněni za svou popularitu a žádný příspěvek, který publikují nezůstane bez výsledku.

Společnost uvedla, že portál all.me může být použit ke koupi věcí, jako jsou profilové motivy, samolepky, dárky a měsíční předplatné. Uživatelé mohou také prodávat žetony nebo je vyměňovat za Bitcoin.

Mezi funkce platformy patří

  • Účet každého uživatele na adrese all.me bude fungovat jako reklamní platforma, kde všichni jeho odběratelé budou působit jako reklamní publikum.
  • Blok reklam se předává jménem a z profilu uživatele, nikoli přímo od inzerentů.

Platforma byla založena arménským obchodníkem Artakem Tovmasyanem. Aktuální zprávy naznačují, že společnost získala více než 30 milionů dolarů a je na cestě ke slávě. Tovmasyan uvedl, že: „Toto je první digitální platforma, která kombinuje sociální síť s kryptoměnovou bankou a obchodní platformou. Zatímco předtím, než digitální platformy převzaly všechny příjmy z reklamy pro sebe, nyní sdílíme polovinu příjmů s jejími členy – v závislosti na tom, jak jsou aktivní .“

Drogba není jediným fotbalistou, který by projevil zájem o Bitcoin, či kryptoměny všeobecně. Fotbalové hvězdy jako James Rodrigues a Ronaldinho také hrají významnou roli při šíření kryptoměn. Rodriguez uvedl na trh svou vlastní minci “JR 10”, zatímco Ronaldinho pracuje na vytváření měny Ronaldinho Soccer Coin [RSC].

Sdílet

Autor

Komentáře

Zanechat komentář