Vídeňská finančně-technologická firma Bitpanda přidala na svou platformu dlouho očekávanou možnost spoření prostředků. Ta umožní uživateli opakované nakupování Bitcoin (BTC) nebo jakékoliv jiné kryptoměny z širokého portfolia dvaceti kryptoměn na platformě Bitpanda.

Brave browser, vydělat bat, basic attention token

S programem “Bitpanda Savings” nabízí vídeňská společnost téměř 900 000 uživatelům nákup kryptoměn automaticky a pravidelně (jednou za den, týden, dva týdny nebo měsíčně). Podle společnosti je automatický nákup kryptoměn jednou z nejvíce oceňovaných funkcí, kterou mnoho lidí z komunity aktivně vyhledává. Jako součást akce bude společnost plně verifikovaným uživatelům, kteří si udělají automatický plán, připisovat náhodně zvolenou kryptoměnu podporovanou platformou ceněnou od 5 do 200 EUR.

Celý program komentuje Eric Demuth, zakladatel a CEO firmy Bitpanda:

“Možnost spoření je prvním krokem k tomu, abychom umožnili svým uživatelům spoření v rámci digitálních aktiv.”

Společnost má reputaci evropské přední směnárny kryptoměn, která je zároveň jednoduchá, bezpečná i důvěryhodná. Na směnárně se může obchodovat Bitcoin i dalších 19 kryptoměn. V posledních měsících Bitpanda zažila masivní růst z hlediska velikosti i nabízených programů na své platformě. Bitpanda v nedávné době vypustila do světa svou mobilní aplikaci na telefony Android. Ta nabízí intuitivní prostředí i na telefonech uživatelů. Zákazníci mohou nyní nakupovat, prodávat a obchodovat digitální aktiva i na cestách. To vše se špičkovou technologií a příjemným prostředím, na které jsou zvyklí ze svých počítačů. Rakouská společnost také odstartovala Bitpanda Swap, jež umožňuje instantní směny jedné kryptoměny a druhou. Zároveň společnost připravuje i další produkty.

Co je Bitpanda?

Bitpanda je finančně-technologická vídeňská společnost, která byla založena už v roce 2014. Společnost se od té doby rozrostla a stala se přední evropskou platformou pro nákup a prodej digitálních aktiv jako je Bitcoin. Bitpanda má přes 900 000 uživatelů a více jak 95 členů týmu. Společnost věří v inovativní sílu kryptoměn a blockchainové technologie. Misí Bitpanda je stát se přední světovou směnárnou, která nabízí revoluční jednoduchost, bezpečnost a důvěryhodnost. Ke kryptoměnám tak mají přístup nejen zkušení obchodníci, ale i naprostí nováčci.

Upozornění: Článek je od společnosti BitPanda. Tým CryptoSvět.cz za službu neručí a důrazně doporučuje všem, aby udělali svůj vlastní výzkum, než začnou službu používat.

 

Sdílet
Komentáře

Zanechat komentář