StableUSD bude od 6. února k dispozici na Binance. USDS je kryptoměna, jejiž cílem je dosažení vysoké transparentnosti a spolehlivosti mezi stabilními fiatem krytými kryptoměnami. Za měnou stojí společnost Stably.

Brave browser, vydělat bat, basic attention token

Mohlo by vás zajímat: Vývoj kryptoměn v plném proudu!

Binance oznámila, že zalistuje StableUSD (USDS) 6. února 2019 v 4:00 našeho času. Obchodní páry budou BTC – USDS a BNB – USDS. Obchodníci na platformě již můžou své USDS na Binance zaslat a připravit se na otevření obchodování.

Komentáře představitelů Stably

V komentáři pro internetovou informační agenturu CryptoSlate CEO Stably Kory Hoang vyjádřil své nadšení z naplánovaného zalistovaní:

“Tým Stably je více než nadšený z toho, že má příležitost stát se součástí Binance. Ukážeme světu, že Seattleská kryptoměnová scéna je stále naživu a připravená k boji!”

Mahraan Qadir, hlava marketingu společnosti, vyzdvihuje fakt, že tým nemá v plánu se zastavit jen u Binance:

“Budeme nadále vyjednávat s dalšími směnárnami, na kterých můžeme být zalistováni. Budeme pracovat s předními osobnostmi trhu na vytvoření více obchodních párů a nabídneme kryptoměnovému trhu více likvidity.” 

Je důležité zmínit, že tým byl schopen dosáhnout relativně vysokých cílů i s minimální kapitalizací. Na rozdíl od některých jiných projektů, které dostanou miliony amerických dolarů v několikakolovém veřejném financování a nakonec přijdou s bídným produktem, se Stably podařilo vytvořit kryptoměnu, která byla zalistována na největší světové směnárně digitálních aktiv.

“Jenom polovina milionu amerických dolarů v kapitálu a méně jak rok tvrdé práce je to, co stačilo tomuto týmu bývalých techniků Amazonu vytvořit výborný stablecoin, který byl zalistován na největší směnárně kryptoměn světa.”

Úspěch Stably může být inspirací pro ostatní společnosti a banky snažící se o vytvoření vlastního stablecoinu. Po ICO-šílenství roku 2017 se do prostoru kolem kryptoměn dostalo mnohem více obezřetnosti. K vytvoření kryptoměny jsou nyní potřeba schopnější týmy, které si musí vystačit se skromnějším kapitálem.

Mohlo by vás zajímat: SEC bude zbierať blockchain dáta z veľkých kryptomien

I přes to má ale před sebou Stably stále mnoho práce, aby se s ním mohlo počítat jako se stálicí mezi stablecoiny.

Například objem v oběhu StableUSD je stále limitovaný. Jen nedávno tržní kapitalizace kryptoměny přesáhla 6 milionů amerických dolarů. Pro srovnání, Tether má kapitalizaci 2 miliard dolarů.

S trochou štěstí se dá předpokládat, že směnárny jako Bittrex a Binance zvýší likviditu a přesvědčí další investory do investice do startupů.

Mohlo by vás zajímat: Nová kryptomena GRIN inšpirovaná filmom Harry Potter

 

Sdílet
Komentáře

Zanechat komentář