Světová špičková tenisová hráčka Serena Jameka Williams oznámila ve svém instagramovém příspěvku publikovaném 17. dubna, že v roce 2014 vytvořila investiční společnost Serena Ventures. Ta tiše zainvestovala do přes třiceti společností. Směnárna Coinbase je jedna z nich. Serena Jameka Williams drží čtyři olimpijské medaile.

Brave browser, vydělat bat, basic attention token

Mohlo by vás zajímat: Bull run BNB: Binance Coin stále rastie, BNB ATH sa stalo realitou!

Podle oficiální stránky Serena Ventures je tržní kapitalizace portfolia přes 12 miliard amerických dolarů. Diverzita zakladatelů firem, do kterých společnost investovala je 60 %. Webová stránka dále zmiňuje, že fond je soustředěný na společnosti ve stádiu rozvoje. V neposlední řadě podporuje kolaboraci mezi firmami v portfoliu a expanduje možnosti partnerství. Směnárna Coinbase zjištění nijak nekomentovala.

Podle komunitního webu Wikipedia Williams vyhrála čtyři olimpijské medaile v ženském tenise. Asociace ženských tenistek jí zařadila na první místo na světě v osmi případech. Dále v srpnu minulého roku obchodní outlet vypočítal, že Williams má majetek v hodnotě 180 milionů amerických dolarů.

Bitcoin investiční fondy

Informační web Cointelegraph informoval, že skupina Reuters předpovídá rizikovým investičním fondům velký růst. Obzvláště fondy zaměřené na kryptoměny a blockchain mají dosáhnout rekordních zisků.

Také zpráva z IDC Government Insights hovoří o tom, že vláda Spojených států Amerických má zvýšit investice do blockchainu o 123,5 milionů amerických dolarů. To vše do roku 2022. Jedná se tedy o 1000% zvýšení investic v porovnání s 10,7 milionů utracených v roce 2017.

Hvězdy, které drží Bitcoin

Mezi další hvězdy, které investovaly do kryptoměn patří například proslulý boxer Mike Tyson. V roce 2016 spustil ve spolupráci s Bitcoin Direct vlastní kryptoměnovou peněženku. V logu má typický znak tetování, které má Tyson na tváři.

Dalším investorem do kryptoměn je světoznámý fotbalista Luis Suárez. Je hlásnou troubou podporující platformu Stox a aktivně vyzývá své fanoušky, aby mu pomohli vybudovat největší predikční platformu na světě.

Mohlo by vás zajímat: McAfee: Je matematicky nemožné aby nebol Bitcoin za milión USD do 2020

Z hvězd mediálního průmyslu najdeme mezi fanoušky kryptoměn jména jako je Paris Hilton a Snoop Dogg. Ten v roce 2013 vyslal do světa Tweet, ve kterém se dušoval, že vyzkouší svoji hudbu prodávat za Bitcoin.

Pokud i vy chcete investovat do kryptoměn, zde pro vás máme návod.

Sdílet
Komentáře

Zanechat komentář