Justin Sun se nechal před měsícem slyšet, že v červnu oznámí velkou novinku pro síť Tron (TRX) a BitTorrent (BTT). Před týdnem upřesnil, že se novinky dočkáme 3. června. Tron zprávy od té doby zaplavily celý internet. A Tron cena? Ta na sebe nenechala dlouho čekat a společně s BTT vyrazila do oblak. V době psaní článku jsou obě kryptoměny v 10% plusu.

Brave browser, vydělat bat, basic attention token

Mohlo by vás zajímat: Facebook kryptomena GlobalCoin bude spustená v Q1 2020

Předchozí tweet Justina Suna:

“Něco velkého a úžasného se stane s Tronem a BitTorrentem. Budu vás informovat 1. června. Myslím, že mám 70 % na to uspět a zabodovat. Držte mi palce!!

Na to odpověděl dříve v tomto týdnu:

“Zvládl jsem to! Velká výhra pro blockchainovou komunitu! Velké odhalení 3. června. Zůstaňte ve střehu!”

Dnes je 1. června a Tron cena se dotkla 14% nárůstu. Kromě toho je Tron zpět na 11. místě podle webu CoinMarketCap.com.

Něco úžasného: Jedná se o BTFS?

Včerejší Tron zprávy zaplavila jedna informace. Tedy oznámení, že Justin Sun, Tron a BitTorrent připravují BTFS – BitTorrent File System.

BTFS je nové decentralizované řešení pro ukládání dat na stránce BitTorrent. To umožní všem sto milionům uživatelů, kteří využívají stránky BitTorrent decentralizovaně ukládat data na svých počítačích. Velké slovo ve vytvoření takto velké sítě bude mít armáda Tron nodů.

Mohlo by vás zajímat: Forbes: Bitcoin halving by mohol spôsobiť, že cena BTC dosiahne ATH

Testnet byl již spuštěn. A ostrý běh má být připraven na nápor uživatelů v Q3 2019. Tedy alespoň podle roadmap, kterou sdílel Sun na svém Twitterovém účtu.

“Mrkněte na náš plán pro BTFS roadmap! BTFS roadmap nabízí mnoho zajímavého vývoje do budoucna. BTFS bude integrováno do BitTorrent, aby se dostaly benefity sítě mezi všech sto milionů uživatelů.”

Tron je zpět na 11. místě na Coinmarketcap

Nedávno byla pozice Tronu na trhu mírně otřesena. Propadl se z 11. místa zpět na 12. To se stalo poté, co Craig Wright registroval ochranou známku na Bitcoin whitepaper a Bitcoin SV se agresivně probojoval zpátky do první desítky kryptoměn.

V době psaní článku BSV drží 8. místo a obchoduje se kolem 189 amerických dolarů. Tron drží 11. místo s cenou 0.0354 dolaru a na 30. místě je další projekt Justina Suna – BTT.

 

 

Sdílet
Komentáře

Zanechat komentář