13 Influencerů kryptoměn, které se vyplatí sledovat

Už od první bitcoinové transakce v 2009 se ze zbrusu nové kuriozity stal celosvětový fenomén. Trh exponenciálně roste, a i když Bitcoin nabývá na hodnotě i uznání, existují dnes stovky dalších aktivních kryptoměn.

Dnes, více než kdy jindy, je nezbytné zůstat informován o tomto digitálním obru, který způsobuje, co by mohlo být nazváno největším přesunem bohatství v historii. Pokud hledáte, kde začít, tak v dnešním článku se můžete dočíst o 13 nejvlivnějších influencerech a vzdělavatelech v oblasti kryptoměn, od kterých se dnes můžete začít učit.

1. Olaf Carlson-Wee

První zaměstnanec Coinbase, směnárny kryptoměn, Carlson-Wee je také zakladatel Polychain Capital, vedoucího hedgového fondu, který investuje do blockchainových aktiv.

Na podcastu Unchained Wee vypráví, jak napsal svou bakalářskou práci (undergraduate thesis) na téma Bitcoin v roce 2011 napříč námitkám svých profesorů, kteří nazývali měnu „mrtvou.“ Jeho předvídavost se mu vyplatila a dnes spravuje $15 milionů v aktivech v Polychain Capital.

2. Andreas Antonopoulos

Andreas Antonopoulos stál při zrodu kryptoměn. Je autorem Mastering Bitcoin, nejprominentnějšího technického návodu k pochopení Bitcoinu, a také The Internet of Money, základního kusu literatury pro každého, kdo chce pochopit, proč jsou digitální měny tak důležité.

3. Vinny Lingham

Vinny Lingham, hvězda Shark Tank South Africa, je světově uznávaný internetový podnikatel, který se přestěhoval do Kalifornia před deseti lety a je dnes spoluzakladatelem a CEO Civic, startupu, který vede globání revoluci digitální identity. Celková hodnota Civic tokenů se vyhoupla až do první padesátky (43.).

TIP: Nejjednodušší způsob, jak získat Civic a další altcoiny jen na Changelly.com!

Lingham je aktivní technologický investor, primárně v Silicon Valley, soustředící se hlavně na projekty týkající se Bitcoinu a Blockchainu. Spojil se také s jedním z jeho předchozích spoluzakladatelů, aby založil investiční fond v Jižní Africe pod jménem Newtown Partners.

4. Laura Shin

Spisovatelka a hlavní redaktorka Forbes, Shin spravuje pokrytí krypto a blockchain techonolgií v časopise.

Hostuje podcast Unchained: Big Ideas From The Worlds Of Cryptocurrency and Blockchain, který se hlouběji noří do témat jejích článků.  Skrze tato média se Shin stala důvěřovaným hlasem v průmyslu.

5. a 6. Tai Zen a Leon Fu

Toto duo začalo první a nejstarší kanál na Youtube o investování do kryptoměn, aby pomohli svým rodinám, přátelům a vrstevníkům pochopit co se dá o investování do kryptoměn poté, co je přestalo bavit se pořád opakovat. Jsou známí jako „the Oracles of Crypto“ pro jejich nesmírně přínosné a dobře dokumentované předpoklady ohledně populárních kryptoměn.

Tráví své dny produkováním naučných materiálů, například TaiFuIndexes, aby pomohli investorům sledovat stav trhu a dělat přesná investiční rozhodnutí. Jako zakladatelé Cryptocurrency Market také nabízejí bootcampy a investiční vzdělávání.

7. Ameer Rosic

Ameer Rosic je podnikatel, marketingový expert, angel investor a Blockchainový evangelista. Je také CEO Blockgeeks Inc a respektovaný komentátor v oblasti blockchainu. Je důležitým mluvčím v Blockchain at Mars a Western University, také na stránkách jako VentureBeat, NexWeb a Engadget

8. Chris Dunn

Aktivní investor a zakladatel Skill Incubator, domovu největší komunity krypto překupníků a investorů, Chris Dunn se soustředí na vzdělávání a finanční startupy.

Byl nazván kryptoměnovým myšlenkovým vůdcem portály, jako jsou Fox News a Enterpreneur. Jeho cíl je pomoc 100 000 lidem stát se úspěšnými investory do kryptoměn.

9. Charlie Lee

Charlie Lee, bývalí ředitel strojírenství v Coinbase, je zakladatelem Litecoinu. Nedávno se Lee rozhodl soustředit na Litecoin na plný úvazek. Litecoin je peer-to-peer internetová měna, která umožňuje okamžitou, skoro bez poplatkovou platbu komukoliv na světě.

TIP: Zaregistrujte se na českou směnárnu Coinmate.io a začněte obchodovat s kryptoměnami bez jakýchkoliv poplatků za vklad!

10. Ian Balina

Ian Balina je ostřílený podnikatel, autor a kryptoměnový investor. Balina livestreamuje obchod, zakladatelské pohovory a ICO analýzy založené na jeho proprietárním hodnotícím systému. Nedávno založil kampaň na Patreon.com pro Crytpo průzkum, který dosáhlu 100 % svého cíle za méně, než jednu hodinu.

11. Peter Sin

Peter Sin je zkušený profesionál, starající se o finance jedné ze singapurských, předních finančně poradenských firem. Peter je také zakladatelem Singapore Bitcoin Club, největší singapurské vzdělávací komunity na téma obchodu s kryptoměnami. Sin mluví na různých seminářích, kde sděluje svůj osobní pohled na portfolio diversifikace a pákového efektu kryptoměn, jako finančních aktiv.

12. a 13. Ashton a Jay Addison

Ashton (CEO) a Jay (Předseda) Eventchain.io jsou dynamické duo otec/syn. Jay se stal jakýmsi hlasatelem v technologickém sektoru již od počátků osobního počítače jako konceptu, produkující průlomová videa a objevující se ve více jak 5 000 televizních a rádiových pořadech. Vášeň pro komentování stavu světových financí nepadla daleko od stromu.

Zatímco Jaye můžeme vidět, jak se zabývá tématy na Reuters Insider Financial News nebo CryptoBizMagazine, Ashton hostuje the Crypto Coin Show kanál na Youtube.

Autor: FiliM

Sdílet

Autor

Student, nadšený atlet a spekulant krypta. Přejete-li si mě podpořit, moje BTC adresa je zde: 3FnC3op7eRPLhvZJr6WV7EJoSkd9XeeSwE LTC adresa: M9iZRn7fCqi6eCnEUui2yAXMzGaJsF5vVK

Komentáře

Zanechat komentář