Rok 2017 se ukázal být rokem kryptoměn, spousta z nich se dočkala nebývalé popularity a trhala jeden rekord za druhým. V oblasti, která dříve patřila výhradně Bitcoinu se najednou objevila nová jména, jako například Ethereum, Litecoin (“stříbro”), Dash a mnoho dalších. Vzhledem k tomu, že různých typů kryptoměn je přes 800, tak vybrat do které investovat a přes jakou platformu může být složité. A navíc, proces kupování a prodávání kryptoměn může být lehce děsivý, a tak se může stát, že spousta investorů se kryptoměnám vyhne velkým obloukem ještě předtím, než vůbec zkusí udělat svou první transakci.

Související obrázek

Na eToro můžete jednoduše “trejdovat” všechny nejoblíbenější kryptoměny!

Naštěstí je tu eToro, platforma, která nabízí svým uživatelům bezpečné a regulované místo, na kterém mohou obchodovat. Na rozdíl od směňování kryptoměn je registrování a používání eToro jednoduché a obchodovat můžete pomocí několika kliků myši. Tady jsou tři důvody, proč je eToro skvělým výběrem pro obchodníky s kryptoměnou:

CopyFunds

Minulý rok eToro představilo svůj nový produkt CopyFunds, který shromažďuje několik různých aktiv do jednoho přehledného a obchodovatelného aktiva. Každý CopyFund je vytvořen vlastní eToro investiční komisí a je neustále pod dohledem. CopyFunds nabízí dvě možnosti pro investory:

  • Crypto-currency: Tento CopyFund dává obchodníkům kombinovaný přístup k Bitcoinu a Ethereum. Tento fond generoval výdělky přes 125% v prvních třech měsících, dokonce i 66% během května 2017, kdy šly kryptoměny raketově nahoru.
  • Crypto CopyFund: Tento CopyFund odstartoval na Etoro teprve nedávno a nabízí uživatelům vyrovnané portfolio kryptoměn, které sestává z Litecoinu, Ripple, Dash, Ethereum Classic, Bitcoinu a Ethereum.


„Social trading“ – kopírujte nejpopulárnější investory

Jedna z nejpopulárnějších funkcí eTora je CopyTrading, který umožňuje komukoliv kopírovat či být kopírován ostatními. Úspěšní obchodníci, kteří vykazují dlouhodobé výnosy a zároveň si drží nízké skóre rizika, se mohou stát tzv. Popular Investors a být odměněni za sdílení svého know-how. Pokud se chcete dostat na trh s kryptoměnami, aniž byste museli na všechno přijít sami, zvažte navštívení Etoro platformy a stránek jednoho z těchto Popular Investors:

  • @JayNemesis: Jay je možná nejpopulárnější obchodník na eToro, který si získal tisíce followerů, kteří kopírují každý jeho krok.
  • @AlexPlesk: Tenhle Popular Investor používá kryptoměny jako část svého dobře vyváženého portfolia.
  • @Wesl3y: Wes z Velké Británie se sice soustředí hlavně na akcie, ale kryptoměny v jeho portfoliu rozhodně nechybí.
Výsledek obrázku pro etoro copyfund

Kopírujte nejúspěšnější investory na eToro a zařiďte si pasivní příjem ještě dnes!

Výhody nad tradičními směnárnami

Žádné vstupní bariéry: Směnárny kryptoměn obvykle vyžadují složitý proces verifikace a někdy i instalaci nového softwaru. Proces na eToro je oproti tomu o hodně jednodušší, zkrátka se jen zaregistrujete a můžete začít obchodovat.

Regulovaná platforma: Trh s kryptoměnami je stále velice nový, a proto se v mnoha státech jeho fungování teprve uzákoňuje. To znamená, že spousta uživatelů se vystavuje nebezpečí podvodu. Na eToru se vše podřizuje nejpřísnějším regulacím a pravidlům, takže víte, že můžete obchodovat bez obav.

Rychlé a intuitivní: Vzhledem k tomu, že eToro operuje s CFD, nemusíte kupovat žádná aktiva. Díky tomu mohou být transakce provedeny během sekund a vy můžete obchodovat 24 hodin 7 dní v týdnu, dokonce i o víkendech a svátcích.

Vklad bez poplatků: Zatímco na drtivou většinu směnáren musíte platit nemalé poplatky za vklad přes debetní/kreditní kartu, na Etoro jsou vklady zcela zdarma. Směnný kurz platforma vypočítává na základě oficiálního mezinárodního kurzu, a tak dostanete přesně tolik, kolik chcete vložit.

TIP: Společnost Etoro má licenci regulačních úřadů CySEC a FCA. Povolení k činnosti na území České Republiky brokerovi udělila ČNB v roce 2010. Vklady klientů jsou pojištěné do výše 20 tisíc EUR proti úpadku brokera. Společnost eToro je tedy důvěryhodná společnost, na jejíž činnost dohlíží regulační úřady.

Výsledek obrázku pro etoro

Rádi byste se na Etoro zaregistrovali a vyzkoušeli jejich ověřenou a bezpečnou platformu? Registrovat se můžete ZDE: www.etoro.com

Každé obchodování obsahuje riziko. Riskujte pouze kapitál, který si můžete dovolit ztratit. Tento příspěvek není investiční rada.

 

Autor: GryT

Sdílet
Komentáře

Zanechat komentář