Validátoři The Open Network zvažují pozastavení 191 neaktivních adres. Celkový podíl Toncoinů (TON) v držení těchto peněženek je 1,08 miliardy, což je 21,3 % celkové nabídky Toncoinu v aktuální hodnotě téměř 2,5 miliardy dolarů.
Validátoři TON budou hlasovat o pozastavení neaktivních adres, které drží celkem více než 1 miliardu toncoinů
Toto hlasování je naplánováno na 21. února. Procedura je reakcí na žádost nadace TON Foundation z loňského prosince, aby těžaři prokázali svou aktivitu provedením transakce na blockchainu TON.
Kryptoměnové peněženky připravené k hlasování o pozastavení jsou ty, které od této výzvy zůstaly neaktivní. Provedení jakékoli transakce před ukončením hlasování zabrání pozastavení peněženky. Adresy, které neobdržely Toncoin přímo z těžby nebo které provedly odchozí transakci kdykoli v minulosti, nebudou ovlivněny.
Krypto peněženky jsou považovány za neaktivní, pokud se účastnily počáteční fáze distribuce tokenu mezi červencem 2020 a červnem 2022, ale nikdy neprovedly odchozí transakci.
Díky distribuci Toncoinů bylo 98,55 % jejich celkové nabídky k dispozici pro mechanismus „initial proof-of-work“. Na rozdíl od centralizovaných distribučních strategií, o kterých často rozhodují týmy pro vývoj kryptoprojektů, byla strategie TON navržena tak, aby decentralizovala distribuční proces a zároveň zůstala blockchainem typu proof-of-stake.
Aby bylo konečné rozhodnutí schváleno, musí se v různých kolech hlasování zúčastnit alespoň 75 % validátorů. Podle návrhu by v případě schválení pozastavení trvalo čtyři roky, během kterých by na těchto adresách nebyly autorizovány žádné transakce.
V době psaní tohoto článku existuje 191 nečinných těžebních adres, které nikdy nezpracovaly vnější transakci. Tyto adresy mají dohromady zůstatek 1,08 miliardy TON, neboli 21,3 % všech mincí.
Tato akce má být „důkazem důležitosti transparentnosti pro komunitu TON“, podle prohlášení neziskové nadace TON Foundation. Někteří validátoři a uživatelé jsou optimističtí, že zmrazení těchto peněženek zvýší transparentnost ohledně množství TON v oběhu. Očekává se také, že aktivita zlepší aktivní zapojení komunity do transparentního projektu.
The Open Network byla původně navržena v roce 2018 zakladateli Telegram Messenger a později předána TON Foundation, aby pokračovala v jejím vývoji. Začátkem tohoto měsíce společnost spustila decentralizované řešení pro sdílení souborů a ukládání dat s názvem TON Storage a připojila se k podobným projektům jako Filecoin a Storj.
Mnozí však zpochybňují užitečnost takových protokolů, které mají obrovskou – a stále rostoucí – úložnou kapacitu, ale žádný zjevný případ použití. Proto hledají investice v jiných segmentech trhu, jako je například Move-to-Earn, což je koncept, který bere sektor kryptoměn útokem. Jedním z nejdiskutovanějších M2E projektů, je Fight Out.
Fight Out
Fight Out je kryptoekosystém typu move-to-earn (M2E), který by mohl potenciálně ohrozit globální fitness průmysl. Tento ekosystém spojuje fyzické tělocvičny, fitness plány na míru a metaverzum.
Srdcem platformy Fight Out je její mobilní aplikace Web3. V této aplikaci mohou uživatelé najít cvičení na vyžádání vedené profesionálními sportovci a sledovat jejich kondiční pokrok. Pokaždé, když uživatelé dokončí cvičení, obdrží odměnu v aplikaci ve formě tokenů REPS. REPS lze vyměnit za různé odměny. Patří mezi ně merch Fight Out, individuální tréninky s fitness trenérem, zvýhodněné předplatné Fight Out a další.
Když se uživatelé připojí k Fight Out, vytvoří si také digitálního avatara ve formě NFT, který se s tím, jak uživatel dokončuje cvičení, vyvíjí. Tento avatar lze použít k soutěži ve virtuálních ligách a turnajích v rámci metaverza Fight Out. Toto je jeden z prvních kryptoměnových projektů, která přináší fitness do metaverza.
Fight Out také věří, že tradiční tělocvičny hrají v budoucnosti fitness svou roli, a proto po ukončení předprodeje kupuje 20 fitness center ve městech po celém světě s nejživější komunitou. Tyto fitness centra budou sloužit jako huby pro komunitu Fight Out a hladce integrují tréninky na vyžádání v aplikaci platformy.
Fight Out aktuálně pořádá předprodej svého nativního kryptotokenu FGHT. Token FGHT bude jistě žádaný, protože poskytuje výraznou slevu na předplatné Fight Out ve srovnání s platbou ve fiat měnách – 25 %. FGHT bude také potřeba pro vstup do lig a turnajů založených v metaverzu. Může být dokonce použit k nákupu dalších REPS, abyste získali větší odměny.
Předprodej Fight Out končí 31. března, takže investoři by měli nyní jednat, aby zajistili nejlepší cenu za tento token. Investoři, kteří během předprodeje nakoupí FGHT, získávají bonusy, které jsou rozděleny podle investované částky a zvoleného rozhodného období. Lze získat až 50 %.
A aby toho nebylo málo, projekt pořáda soutěž o 250 000 USD a jediné, co musíte udělat, je držet FGHT v hodnotě alespoň 250 USD v době slosování. Pro více vstupů pokračujte podle kroků uvedených ZDE.