Taiwanský technologický gigant ASUS uzavřel partnerství s GPU těžební platformou Quantumcloud. ASUS by rád umožnil svým uživatelům, aby s pomocí svých grafických karet těžili kryptoměny. Zprávu přinesl ve čtvrtek 30. listopadu mezinárodní web TechRadar.

Dohoda dává možnost zákazníkům těžit s pomocí grafických karet na zařízení ASUS. Ti budou moci využít software Quantumcloud k těžbe kryptoměn. Výdělky si budou moci vyzvednout s pomocí známého PayPal nebo čínské aplikace WeChat.

Mohlo by vás zajímat: Tether (USDT) znovu spustil výbery USD z ich platformy

Toto nové partnerství umožní hráčům těžit ve chvílích, kdy zrovna nehrají své oblíbené hry. Quantumcloud bude připojovat a odpojovat zařízení podle toho, jak se grafický čip využívá. Nevyužitá karta tak může každý měsíc natěžit něco málo navíc a svému vlastníku vydělat.

Každopádně je potřeba míti na mysli, že Quatumcloud negarantuje žádné specifické výdělky. Uživatelé si budou muset podle všeho spočítat výnosnost sami. S touto zprávou přišla informační agentura HEXUS.net. Startup nemůže vzhledem k vysokému důrazu na osobní data uživatelů konec konců ani takové informace poskytnout.

Mohlo by vás zajímat: Jak kryptoměny ovlivňují ceny hardware a jejich výrobce

ASUS udělal svůj malý krok směrem ke kryptoměnám už k začátku listopadu. Dalším partnerem na poli kryptoměn se pro ASUS stali dodavatelé čipů jako je například AMD. Mezi tyto partnerské společnosti se řadí ASROCK, Sapphire, MSI a další. A cíl tohoto rozsáhlého partnerství? Vytvoření specializovaných těžebních zařízení.

V červenci Cointelegraph informoval o klesajícím trendu cen grafických karet a akcií jejich výrobců. To vše samozřejmě na pozadí potápějících se kryptoměn. Mezi nejvíce poškozené firmy se řadí práve AMD a NVidia. Ta navíc schytala další velkou ráno, když ke konci listopadu zveřejnila svoji kvartální zprávu. Akcie technologického gigantu NVidia se okamžitě potopily a dno se ještě stále hledá. Trend snižujících se prodejů grafických karet nemá zatím svého konce.

Mohlo by vás zajímat: Kryptoměny, které vyplácí každý měsíc Binance

Mezitím velcí těžební giganti z Číny začínají prodávat své těžební zařízení. Celý svět čeká na obrat v trendu kryptoměn.

Spouštíme nově telegram kanál CryptoSvet!

Dovoluji si vás pozvat na náš telegram, kde najdete nejžhavější novinky ze světa kryptoměn, nejnovější zprávy i zajímavé soutěže.

Sdílet
Komentáře

Zanechat komentář