Basic Attention Token (BAT) se dostal před dnešním pádem na svůj tříměsíční vrchol. Cena dosáhla až 0,49 amerického dolaru. Za jeden z hlavních katalyzátorů se odhaduje to, že BAT oznámil podporu pro zařízení Android. Tím by se stal přístupným pro stovky milionů lidí po celém světě. Na BAT odměny by tak dosáhl téměř každý s přístupem k technologiím. Mnoho lidí diskutuje, zda se může BAT zařadit mezi nejlepší kryptoměny 2019.

Brave browser, vydělat bat, basic attention token
  • Jak koupit BAT – zde pro vás máme návod!

Basic Attention Token zažil za poslední půl rok celkem dvakrát řádění býka. Nejprve v medvědím trhu ukázal obdivuhodný růst, když začaly kolovat zvěsti o zalistování na Coinbase. Následně se zalistování stalo skutečností a BAT poskočil o deset procent. Druhý běh zažil teď. A nikdo vlastně neví přesně proč. Do hry se proto dostávají i fámy.

Mezi nejvíce skloňované fámy patří to, že Facebook pohlíží po nákupu společnosti za prohlížečem Brave. To vyvolalo na trhu velmi kladný sentiment. BAT odměny by se zpřístupnily 2,32 miliardám uživatelů, kteří měsíčně Facebook používají.

Samozřejmě se jedná čistě o fámu. Nicméně jsou některé argumenty, které je nutno brát v potaz. Jako jeden z nich se uvádí to, že BAT je konkurence v reklamě ve webovém prostoru, která přichází s revolučním systémem odměn. Čistě historicky má Facebook tendenci svoji konkurenci kupovat, jako se to stalo například s Instagramem.

Uživatel heverac (@hevercastro) napsal na síť Twitter:

“Google a Facebook by mohli koupit veškerou zásobu BAT, ale nemůžou si koupit produkt, který je opravdovou hrozbou pro jejich budoucnost. Brave prohlížeč a muž za ním jsou pro ně opravdovou hrozbou.”

Reklamy, které platí uživatelům

Bohužel neexistují žádné zprávy o tom, jaké mají technologičtí giganti plány. Nicméně k pozitivnímu sentimentu kolem BAT přispívá i to, že Brave odhalil nový plán na přerozdělování peněz z reklamy.

Ten spočívá v tom, že z každé zobrazené reklamy dostane uživatel 70 % výnosu. Ten si může následně sám nastavit, zda chce reklamu vidět nebo ne. Vše je samozřejmě vyplácené v kryptoměně BAT.

Brave se snaží o revoluci na poli reklamy. Nicméně cenově řečeno se kryptoměna řadí mezi nejlepší kryptoměny 2019, to je prozatím holý fakt.

Krypto novinky do PC a telefonu. Stačí kliknout na červené tlačítko dole v pravým rohu!

Sdílet
Komentáře

Zanechat komentář