Prohlížeč Brave nabízí odměny svým uživatelům. Klienti si mohou vybrat, zda chtějí vidět reklamy a následně získat až 70 % z výdělku za tyto reklamy v Basic Attention Token (BAT).

8. března Brave vydal na svém blogu zprávu, ve které oznamuje že jejich soukromá reklamní platforma se posouvá z fáze jedna do fáze dva. Tím se odměny prohlížeče otevřely pro všechny uživatele. Ti, kteří prohlížeč Brave využívají, budou moci nyní získat peníze (BAT, Basic Attention Token) tím, že budou sledovat reklamy. Výplata se bude za všechny reklamy vyplácet jednou měsíčně.

Brave browser, vydělat bat, basic attention token

Detailnější informace o Brave naleznete zde

Prohlížeč Brave nabírá obrysy jasné vize, se kterou vývojáři pracují. Hlavním cílem je nabídnout rychlé a bezpečné prohlížení internetu. Nejzajímavější ale samozřejmě program pro ty, kteří se rozhodnou sledovat v prohlížeči reklamu. Během fáze jedna se našlo přes 450 společností, které by rády využily možnosti,  které nabízí.

Organizace oslovila řadu asociací, kterým svůj projekt nabídla jako zajímavé řešení reklamy. Mezi ty patří BuySellAds, Uphold, TAP Network, Fluidity a AirSwap. BuySellAds je podle všeho hlavním partnerem celého projektu. Tím by se v prohlížeči mohly objevit reklamy technologických společností jako je Slack a PaperTrail.

Tiskovém prohlášení vydaném 8. března společnost za říká:

“Jsme nadšeni z našeho postupu do další veřejné fáze. Vyzýváme lidi, kteří mají zájem na tom nám pomoci testovat a vyvíjet novou cestu k lepšímu internetu, aby nám pomohli a prohlíželi web, získávaly odměny a podporovaly tvorbu nového obsahu.”

Basic Attention Token dává 30 BAT tokenů svým uživatelům. Abyste mohli získat tento airdrop, stáhněte si prohlížeč, otevřete ho a povolte “Brave Rewards”. Také můžete pozvat své přátele a získat více BAT – zhruba v hodnotě 5 $.

Mohlo by vás zajímat: Litecoin (LTC) oznámil velkou aktualizaci sítě

Jak získat odměnu z prohlížeče Brave BAT krok za krokem

 1. Navštivte stránku Brave airdropu.
 2. Stáhněte si ze stránky prohlížeč Brave.
 3. Otevřete prohlížeč a povolte “Brave Rewards”. Klikněte na malou ikonku BAT v pravém horním rohu rozhrání. Měli byste vidět text, který říká, že grant je možný k vyzvednutí – Claim Grant. Poté budete moci získat zdarma tokeny BAT. Někdy není text s dotací vidět okamžitě, musíte proto přijít později.
 4. Poté, co jste dotaci dostali, okamžitě dostanete 30 BAT. Pozor! Nabídka je limitovaná, proto někdy nemusí být grant k dispozici. Pokud nevidíte tlačítko “Claim Grant”, přijďte později.
 5. Zde je dobrý videonávod.
 6. Je důležité zmínit, že 30 BAT tokenů nemůžete vybrat. Můžete je ale použít k dávání spropitného uživetelům, kteří jsou zaregistrováni jako “vydavatelé”. Chcete i tak 30 BAT získat pro sebe? Návod najdete níž.
 7. Dalších příjemných 5 amerických dolarů v BAT můžete získat za každého, koho k Brave přivedete.
 8. Abyste získali svůj link, musíte se zde zaregistrovat jako vydavatel.
 9. Nezapomínejte sledovat reklamy!

Doporučujeme nainstalovat a používat Brave po dobu 30 dní po instalaci. 

prohlížeč brave, Basic Attention Token, BATJak získat BAT(Basic Attention Token) pro sebe

 1. Zaregistrujte se jako vydavatel na stránce Brave.
 2. Poté, co jste schválen, přidejte na svoji stránku svůj YouTube kanál nebo webovou  stránku.
 3. Poté, co přidáte svoji stránku do vydavatelského účtu, klikněte na “Claim”.
 4. Otevřete svůj YouTube nebo adresu v prohlížeči Brave.
 5. V pravém horním rohu obrazovky uvidíte malý barevný trojúhelník. Klikněte na něj.
 6. Vyskakovací okno s možnostmi spropitného vyskočí na vaši obrazovku. Zvolte spropitné v celé výši vašeho jmění, tedy 30 BAT.
 7. 30 Basic Attention Token se objeví na vašem vydavatelském účtu. Můžete je vybrat kdykoliv chcete.

Odebírejte čerstvé zprávy do vašeho telefonu a PC! Stačí kliknout na červenou ikonku v pravém dolním rohu.

 

Sdílet
Komentáře

Zanechat komentář