Zhao Dong, investor do kryptoměnové směnárny Bitfinex, se rozhodl více informovat o Bitfinex IEO. Měla by vzniknout kryptoměna LEO. Informace byla sdílená na sociální síti Twitter na účtu investora. Nové kryptoměny by mohly dále posíit býčí trh, který klepe na dveře.

Brave browser, vydělat bat, basic attention token

Nové kryptoměny – kryptoměna LEO

Pod novým dokumentem je podepsaná společnost iFinex. Ta vlastní jak kryptoměnovou směnárnu Bitfinex, tak i kryptoměnu Tether (USDT). Společnost oficiálně oznamuje, že uspořádá Bitfinex IEO. Vybrat se na tomto projektu má až jedna miliarda amerických dolarů. Token, který není v dokumentu příliš rozebrán (ještě je doplněno, že se nejedná o whitepaper), má být páteří ekosystému celé společnosti. 

Mohlo by vás zajímat: Decentralizace? Obchodní model Facebooku se musí změnit

Dokument slibuje, že držitelé tokenu LEO si užijí snížené poplatky za transakce na směnárně Bitfinex. Další bonusy se týkají i decentralizované směnárny EOSfinex. Slevy se tedy budou aplikovat jak na provedené obchody, tak i na výběr a vklad do směnárny.

Dokument dále informuje, že stejné výhody si investoři užijí i na budoucích projektech společnosti iFinex. Což naznačuje, že by mohly vzniknout i nové směnárny.

Bohužel, investoři ze Spojených států Amerických a Kanady jsou mimo hru. Tamní regulace neumožňují investici do nového projektu.

Token vznikl, aby bylo pokryto zmražených 850 milionů amerických dolarů. Peníze jsou zmražené na několika účtech a jsou pod kontrolou společnosti, která spolupracuje s úředníky. O tomto incidentu informovala společnost Block.

Mohlo by vás zajímat: Bitfinex: Našel se způsob řešení problému s pomocí IEO

Přesně před týdnem New York Attorney General obvinil Bitfinex z neoprávněného užití prostředků z sesterské společnosti Tether. Bitfinex chtěl podle obvinění pokrýt ztrátu 850 milionů amerických dolarů.

Fámy o tom, že Bitfinex spustí svůj vlastní token s pomocí IEO se poprvé objevily na konci dubna. Zhao potvrdil fámu, na což každý čekal.

Bitcoin a býčí trh

Bitcoin zažívá za poslední dva týdny zajímavý růst. Vše odstartovala záhadná transakce 3. dubna 2019. Bitcoin poskočil o téměř 15 procent a od té doby je k nezastavení. Cena narostla o dalších 500 dolarů a v době psaní článku se pohybuje na 5700 amerických dolarech.

Do hry zdá se vstupuje býčí trh, na který všichni čekali přes rok a půl.

Sdílet
Komentáře

Zanechat komentář