Super Bitcoin, Bitcoin Platinum, Bitcoin Uranium, Bitcoin Cash Plus, Bitcoin Silver, zdá se že je na cestě více a více BTC hard forků.

Ani po všech hard fork které již Bitcoin implementoval se zdá, že vůdčí kryptoměna nemá dost, protože se stále objevují nové a nové.

Například Michael Matthews, težař BTC a podpůrce Bitcoin Cash jako pravé vize Satoshi Nakamota, nedávno publikoval seznam možných hard fork Bitcoinu. Rozhodli jsme se je prozkoumat, a zjistit co za nimi leží.

Super Bitcoin

Jak je řečeno na webu Super Bitcoinu, jedná se o experiment s cílem implementoval nadějná řešení navržená komunitou. K rozdělení dojde na bloku 498888 a mělo by dojít k implementaci nových kvalit. Všichni držitelé bitcoinu mají zdarma přislíben jeden Super Bitcoin za každý BTC který vlastní.

Zprávy říkají že místo tradiční ICO platformy bude používat technologii IFO, což znamená Initial Fork Offering – Počáteční Fork nabídka. K rozdělení by mělo dojít 17. prosince 2017.

Bitcoin Platinum

Jeho web říká že BTC Platinum bude používat blockchain technologii pro fungování bez centrálního řízení nebo zásahů třetí strany, a rozdělování BTC bude probíhat kompletně skrze decentralizovanou síť.

Klíčové vlastnosti Bitcoin Platinum jsou: absence pre-mine(předtěžení), těžba pomocí GPU, a technologie SegWit2x. Ohlášení BTC Platinum se objevilo i v Bitcointalk.

Bitcoin Platinum (kód BTCPLT) je fork sítě Blockchain který by měl nastat ve výšce 496525, 12. prosince 2017.

Update: 11. Prosince se ukázalo že Bitcoin Platinum byl scam, zorchestrovaný korejským teenagerem za účelem zmanipulování cen bitcoinu.

Bitcoin Uranium

Novinky ohledně BTC Uranium se poprvé objevily na Bitcointalk 25. Října 2017. Jeho nejdůležitější vlastnosti jsou: nový proof-of-work algoritmus Equihash, umožňující GPU/CPU těžbu, intolerance ASICů, celková nabídka 21 milionů a velikost bloku 1M.

Seznam souborů a dokumentů byl vložen na GitHub. Hard Fork by měl proběhnout 31. Prosince 2017.

Bitcoin Cash Plus

I když se Bitcoin Cash se oddělil nedávno, BTC Cash PLus s ním nemá nic společného. Jeho web říká že Bitcoin Cash plus bude držitelům bitcoinu poskytnout airdropem na bloku 501 407. Nikdo neví kdy k airdropu dojde, protože se nejedná o přímý hard frok existujícího kódu.

Odkaz na GitHub nicméně neobsahuje žádné repozitáře. Testnet spuštění Bitcoin Cash Plus je plánováno na 12. Prosince a spuštění měny na 2. Ledna 2018.

Bitcoin Silver

Ve stejný den kdy se Bitcoin Gold oddělilo od BTC blockchain napsali developeři BTC Silver na forum Bitcointalk že plánují opět decentralizovat těžbu Bitcoinu. Prohlásili že BItcoin Silver bude mít kompletní ochranu před omylnými transakcemi, nový proof-of-work algoritmus, a metody jeho distribuce budou stejné jako Bitcoin Cash. Všichni držitelé Bitcoinu získají Bitcoin Silver v poměru 1:1.

Datum čas a blok oddělení BTC Silver zůstávají neznámé.

Zatím projevují členové komunity nejistotu a skepsi ohledně většiny připravovaných forků a považují je za o málo více než vtip.

Ať už se nové forky budou nadále oběvovat nebo ne, jen těžko můžeme předvídat budoucnost Bitcoinové Blockchain a její případná rozdělení. Jen čas ukáže, co vše se reálně povede implementovat.

 

Baví vás kryptoměny a zajímáte se o jeho dění? Chtěli byste se podělit na tvorbě obsahu na našem webu? Neváhejte a kontaktujte nás zde

Sdílet

Autor

Studuji informatiku, kryptoměny mě fascinují a myslím, že jsou budoucnost ekonomiky. Osobně preferuji dlouhodobé investice ale nebráním se i promyšlenému riskování. Pokud se vám články líbí, můžete mě podpořit zde: 1DU8m33NjdZhFiUyBEb6ue9UAR2wX47H7N

Komentáře

Zanechat komentář

blog lam dep | toc dep | giam can nhanh

|

toc ngan dep 2016 | duong da dep | 999+ kieu vay dep 2016

| toc dep 2016 | du lichdia diem an uong

xem hai

the best premium magento themes

dat ten cho con

áo sơ mi nữ

giảm cân nhanh

kiểu tóc đẹp

đặt tên hay cho con

xu hướng thời trangPhunuso.vn

shop giày nữ

giày lười nữgiày thể thao nữthời trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thonmau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nutạp chí phụ nữhardware resourcesshop giày lườithời trang nam hàn quốcgiày hàn quốcgiày nam 2015shop giày onlineáo sơ mi hàn quốcshop thời trang nam nữdiễn đàn người tiêu dùngdiễn đàn thời tranggiày thể thao nữ hcmphụ kiện thời trang giá rẻ