[Recenze] Changelly – Rychlá krypto směnárna

Changelly směnárna, která vám umožní přeposílat prostředky z jedné peněženky do druhé během pár sekund. Zde je naše Changelly recenze.

Brave browser, vydělat bat, basic attention token

changelly směnárna kryptoměn, rychlá směnárna kryptoměn, krypto směnárna

Co je Changelly směnárna?

Changelly směnárna je s hned několika unikátními vlastnostmi. Zaprvé, nepříjímá žádné běžné měny. Směnárna umožňuje pouze pro převod prostředků mezi digitálními měnami.

Další unkátním prvkem je to, že shromažďuje kurzy z ostatních obchodních platforem (coinbase,a na základě těchto informací navrhne nejlepší možný kurz. To nabízí obchodníkům velkou výhodu, ať už kupují nebo prodávají.

Další věcí, která odděluje od ostatních služeb, je struktura paušálních poplatků:

společnost si vždy účtuje 0.5%. To je vše. Nic víc.

Žádné výjimky, hromadné slevy, nebo minimální částka ke koupi. Jednoduše poplatek 0.5% za všech okolností. Nejsou žádné poplatky za výběr ani žádné další provize.

Celkově, cíl je zbavení se technických překážek mezi zákazníky a světem kryptoměn. Ačkoliv poplatek 0.5% je vyšší než u ostatních směnáren, uživatelé z toho stejně vyjdou nejlépe díky chybějícím dalším poplatkům a nejlepším možným kurzům.

 


Vlastnosti Changelly směnárny

Směnárna zdůrazňuje fakt, že je spravedlivá, rychlá a důvěryhodná. Zde jsou klíčové vlastnosti této platformy:

  • Přijatelné poplatky

Směnárna si účtuje poplatek 0.5% na obchodech. Neexistují poplatky za výběr a žádné další provize. Toto je daleko jednodušší struktura poplatků než ve všech ostatních směnárnách.

  • Rychlá

Zadejte částku a adresu, potom převeďte tokeny a dokončete transakci. To je vše.

  • Důvěryhodná

Směnárna byla vytvořená vývojáři z MinerGate, skupina, která má dlouhou pracovní historii v kryptoprůmyslu.

  • Vklady kreditní kartou:

Směnárna přijímá vklady přes karty typu Visa a MasterCard.

  • Směňujte za nejlepších kurzů:

Changelly prohledává směnárny a vyhledává nejlepší směnné kurzy. Poté Vám umožní obchodovat s tím nejlepším kurzem. Můžete se vyhnout volatilitě (nestálosti) díky likviditě větších směnáren.

Jak funguje Changelly krypto směnárna?

Klíčovým prvkem této směnárny je možnost a výhoda obchodu s nejlepším kurzem. Koukněme se na příklad.

Někdo si mění 15LTC na DOGE. Transakce začíná na směnárně a platforma najde nejlepší kurz na internetu. Changelly projde směnárny kryptoměn, aby se ujistila, že máte vždy nejlepší směnný kurz.

K příkladu na stránce Changelly. 15 LTC odpovídá 0.17 BTC, a 0.17 BTC má stejnou hodnotu jako 396 000 DOGE. Směnárna si účtuje 0.5% (1980 DOGE), potom Vám přepošle 394 020 DOGE do cílové peněženky. Toto je celý proces výměny.

Směnárna podporuje překvapivě pestrou škálu měn – včetně všech předních kryptoměn a tucet méně známějších. Na jejich webu zde se dozvíte všechny podporované měny.

Některé, co stojí za zmínku Bitcoin, Litecoin, Bytecoin, Monero, QauzarCoin, DigitalNote,DashCoin, Fantomcoin, Dogecoing a Ethereum.

Další unikátní vlastností směnárny je to, že nedrží měnu pro obchodníky. Není zde žádná online peněženka. Místo toho používáte peněženku jakékoliv měny, co se chystáte nakoupit.

Každá transakce na směnárně trvá 5 až 20 minut. Nicméně, transakce s vyššími obnosy (nad 1 BTC) může trvat déle, záleží na velikosti a kapacitě blockchainu.

Další produkty Changelly směnárny

Ke svému webu navíc směnárna nabízí widgety pro vydavatele a API pro obchodníky.

Widgety pro vydavatele

Changelly směnárna vytvořil řadu widgetů pro třetí strany. Tyto widgety se dají integrovat do webu a umožní uživatelům směnit jednu kryptoměnu za druhou, aniž by z dané stránky odcházeli. Možnými uživateli těchto widgetů jsou analytici trhu, bloggeři a zpravodajské služby.

API pro obchodníky

Směnárna má API pro obchodníky. Nazývá se “Smart Payin” API. Je navržená k přímé směně digitálních měn. Obchodníci – jako hazardní stránky nebo zábavné weby – můžou zajistit digitální kryptopeněženky, které přijímají jakoukoliv měnu jako platidlo, potom ji okamžitě převést na tokeny, které chtějí.

O krypto směnárně

Changelly směnárna byla založena v roce 2013 v Praze. Prototyp byl původně vytvořen týmem, který byl za MinerGate, bitcoinový “mining pool”. V roce 2014 se už společnost vyvinul v nezávislou směnárnu.

Měl bych Changelly používat?

Changelly je jedinečná obchodní služba, která vám umožní využívat nejlepší kurzy populárních kryptoměn – a méně známých altcoinů. Obchodní platforma byla vytvořena týmem, který byl za MinerGate. Dnes sídlí směnárna v Praze. Poplatek za obchodování je sice 0.5%, ale to jsou jediné poplatky, se kterými se na směnárně setkáte. A i proto je tento poplatek v součtu stále nižší, než kolik zaplatíte na ostatních směnárnách.

Pro shrnutí, Changelly  směnárna je populární služba, která Vám umožní maximalizovat hodnotu obchodů s kryptoměnami. Pokud vlastníne kryptoměnu a chcete ji vyměnit za jinou, potom je Changelly směnárna vaší nejlepší volbou.

Odkaz pro registraci zde – https://changelly.com/

Nově jsme založili také CHAT skupinu. Připojte se k nám zde https://discord.gg/WQpH8xt

10.0 Velmi dobré
  • Hodnocení uživatele (2 Votes) 9.4
Sdílet

Autor

Jsem kryptonadšencem a vývojařem počítačových programů. Dávám přednost krátkodobým a rizikovým investicím do kryptoměn, ale i jiných aktiv.

Komentáře

Zanechat komentář