Nový účet Craig Wright má celkově 370 sledujících. Profilové informace říkají, že se přidal na Twitter v dubu 2019. Většina jeho twettů byla před 20 hodinami.  Craig Wright zmiňuje, že Twitter zablokoval jeho účet. Z toho důvodu se musel přestěhovat na nový účet.

Brave browser, vydělat bat, basic attention token

“Twitter se snaží umlčet věřící BSV. Zablokování mého účtu? Prosím, řekněte mi, jak se díky tomu cítíte?”

Craig Wright’s Sarcastic Response: ‘Boycott Binance’, ‘Not My Fault, Please Return BSV to Binance’

Craig Wright’s Sarcastic Response: ‘Boycott Binance’, ‘Not My Fault, Please Return BSV to Binance’

Zpráva,  kterou sdílel na svém Twitterovém účtu odhule, že se situace kolem Binance vyostřujel. Bitcoin Satoshis Vision byl delistován z většiny velkých směnáren, Vlnu delistování začala právě Binance.

Bojkotujte směnárku Binance

Wright začíná svoji sarkastickou poznámku tím, že kritizuje směnárnu Binance. Nazývá ji “nepřítelem decentralizace”. To vše díky delistování Bitcoin Satoshis Vision ze směnárny.

Binance si hraje na Boha. Nechutná ukázka arogance od nepřítele decentralizace. Kdokoliv, jež podporuje kryptoměny, by měl bojkotovat Binance. Tohle je šikana.”

Mohlo by vás zajímat: Lovci odmien pozor! BTC poklad v hodnote 1 milióna USD

Dříve U.Today  přišly se zprávou, že média CoinGeek vlastněné Calcinem Ayre publikovaly článek, obsahující názor, že delistováním BSV Binance porušila právo a měla by očekávat žalobu.

Craig Wright a Co v poslední době vyhrožují téměř každému s pomocí žalob, Žaloba by se měla týkat každého, kdo poškodí dobré jméno BSV. Nejdříve by měl jít na řadu  záhadný uživatel Twiteru  “Holdonaut”, jež začal trollící kampaň vůči Craigovi, kohož nazývá falešným Satoshim. Na síti se proto objevilo mnoho hashtagů, jež volá po detailním přezkoumáním toho, kdo je opravdový Satoshi,

Craig nyní slibuje, že zavede Binance před soud, Nicméně CEO Binance CZ říká, že směnárna má dostatek zkušeností s právními rozpory. V Americe právní rozepře vyhrávají hlavně dobří právníci. A těmi disponují obě strany.

“Není to moje chyba. Prosím, vraťte BVS na Binance.”

Dr. Craig Wright, samozvaný Satoshi Nakamoto, stojí za svými názory. Stejně jako prezident Ruské federace Putin stojí za svým národem v době amerických sankcí,

“Je čas říct pravdu. Nejsem Satoshi. Prosím vraťte BSV zpět na Binance.”

Craig Wright’s Sarcastic Response: ‘Boycott Binance’, ‘Not My Fault, Please Return BSV to Binance’

K delistování kryptoměny BSV se přidaly i některé další směnárny. Například Kraken vydal na svém Twitteru hlasování o osudu BSV.

Mohlo by vás zajímat: Kryptoměna Tron: 500000 hotelů přijímá TRX

👉

 

Sdílet
Komentáře

Zanechat komentář