Cestovat za kryptoměny nikdy nebylo jednoduší. Justin Sun a Travala.com přišli s novinkou, která vám vyrazí dech. Kryptoměna Tron (TRX) je nyní přijímána ve více jak 500000 hotelech po celém světě. Novinka se týká 210 států. Pokud chcete cestovat za kryptoměny, zde je výborný návod.

Brave browser, vydělat bat, basic attention token

Přes víkend Tron dosáhl dalšího milníku ve svém nezastavitelném stoupání v kariérním žebříčku. Justin Sun na sociální síti Twitter oznámil, že Tron je nyní přijímán ve více jak 500000 hotelech po celém světě. Novinka souvisí s novým partnerstvím s kryptoměnovým startupem Travala.com.

Kryptoměna Tron (TRX) vám nabízí hotelový pokoj kdekoliv na světě

Tron pomalu a jistě expanduje svůj set užití v reálném světě. Kryptoměna Tron je nyní nejen nástrojem pohánějícím síť Tron, ale také měnou pro každodenní použití.

Mohlo by vás zajímat: Bitcoin analýza, LTC a XLM 15.4. pomocí Elliot Wave

V některých lokacích si můžete koupit už i kafe za TRX. Nyní Justin Sun představil partnerství, které útočí na cestovní trh.

Travala.com je kryptoměnová firma, která kolaboruje s přes 560000 hotely po celém světě. Travala má partnerství s hotely v 210 státech.

Justin Sun komentoval partnerství na sociální síti Twitter:

“Tron je nyní přijímán v přes 500000 hotelech v 210 světových státech. Použijete TRX k rezervaci v 550000 + hotelech po celém světě. Na Travala.com ušetříte průměrně 15 %.

V sobotu bylo TRX přidáno na seznam kryptoměnových platebních možností, které se nyní skládají z 15 kryptoměn. Mezi nimi jsou klasické kryptoměny jako Bitcoin, XRP, LTC, EOS, BNB. Jsou zde také dva stablecoiny – DAI a TUSD.

Kryptoměny expandují do cestovního trhu, cestovat za kryptoměny je nyní ještě jednodušší!

Travala.com obsluhuje 600000 hotelů ve více jak 80000 destinacích. Cílem společnosti je inovace na cestovním trhu. Cestovat za kryptoměny nyní může každý milovník digitálních aktiv.

Jak jsem již zmínil, společnost přijímá 15 kryptoměn. Hlavní složku tvoří 10 největších kryptoměn podle tržní kapitalizace. Dále zde najdeme kryptoměny NANO a DOGE.

Travala.com pomáhá zvýšit povědomí o kryptoměnové sféře mezi cestovateli. Snaží se o spojení digitálních peněz a cestování. Tato kombinace umožňuje velmi jednoduchou a bezpečnou možnost, jak uchovávat své peníze během cesty do cizího státu.

Mohlo by vás zajímat: Co je EOS token? Měli byste nakoupit?

Kromě Tronu startup začal přijímat i AVA token, který je nyní na seznamu platebních možností. V době psaní článku je AVA na 501 místě podle tržní kapitalizace. Prodává se za 0,1092 podle CoinMarketCap.com.

 

Sdílet
Komentáře

Zanechat komentář