Investice do kryptoměn je svým způsobem gambling v lepším kabátku. Nicméně existují jisté fundamentální události, které zvýší jak cenu, tak hodnotu jednotlivých kryptoměn. Klasickou ukázkou tohoto chování je velký technologický pokrok. Například spuštění hlavní sítě kryptoměny. Pak tu máme méně obdivované a často vyčítané rady, jako je oznámení toho, že bude nějaké oznámení. Verge tak udělalo 300 % za měsíc během kryptoměnové zimy. Štafetu pomyslné nejvyšší příčky převzal nyní Justin Sun. A teď se zdá, že se objevuje další železná pravidelnost – Binance Launchpad a její IEO (Initial Exchange Offering). A výdělky? 672 – 1200 %!

Brave browser, vydělat bat, basic attention token

Nové IEO budeme představovat zde! Přidejte se! 

Initial Exchange Offering je způsob distribuce kryptoměn, který pomáhá financovat nové projekty. Obecně se dá říct, že se jedná o velmi podobný způsob jako je ICO nebudu pro účely článku zdlouhavě vypisovat jednotlivé detailní rozdílnosti. Ty najdete zde. Ale zmíním, že hlavním tahákem je to, že směnárenští giganti jako je Binance pečlivě vybírají, které tokeny na směnárnu přidají a rovnou ve všech možných párech. To zvyšuje důvěryhodnost celého projektu.

Binance Launchpad – fungování, kryptoměny

Binance Launchpad je projekt s pomocí kterého Binance nabízí svým uživatelům IEO. Dříve fungoval na principu toho, že kdo dřív přijde, ten dřív mele. Jenže pak dva projekty za sebou udělaly obrovské zisky a systém se musel změnit. Poptávka byla příliš veliká.

Nyní funguje systém jako loterie. Každý, kdo vlastní nad 100 BNB a drží je 20 dní za sebou dostane lupen do loterie. Mít můžete až 5 lupenů. Možnost výhry byla u posledního projektu ONE 30,17%. Ale toto číslo se bude pravděpodobně zmenšovat.  Pokud vyhrajete, Binance vám v určitý den strhne daný počet BNB, aby vám následně přidělila vaší IEO kryptoměnu. Zde je nutno říct, že každý lupen má předem stanovenou výherní hodnotu.

Mohlo by vás zajímat: Apple kryptoměny nezatracuje: Nově se spustí řada nástrojů

Kryptoměny, které zatím projekt Binance představil, jsou BitTorrent, Celer, Matic, Harmony a Fetch.Al. Všechny byly po spuštění obchodování hluboko v zelených hodnotách. Během sekund roboti těch, kteří nestihli nakoupit za IEO cenu nebo nevyhráli lupen, vyhnaly cenu do závratných výšin. Nicméně po takovém běhu brzo přichází propad, který často následoval v horizontu od 24 hodin do 1 měsíce šílenými hodnotami. Zde pro účely objektivního hodnocení je nutno říct, že jedna kryptoměna na svoji astronomickou pumpu buď čeká, nebo se ji už nedočká. Nicméně například MATIC udělal po měsíci padání ceny 1000 % a i investory, kteří neodhadli chvilku pro investici, nechal velmi hluboko v plusu.

Posledním případem je Harmony (ONE). Ta dnes vstoupila do módu Price Discovery a obchoduje se po dvou dnech růstu (a čtyřech dnech od zahájení prodeje) v 50 % plusu. IEO cena byla $ 0,003175 a nyní se obchoduje za 0,028 dolaru. To je 886 %. Investice do kryptoměn představených v IEO se zdá se vyplácí minimálně za IEO cenu.

 

Sdílet
Komentáře

Zanechat komentář