Jak těžit Ethereum a jiné kryptoměny s Minergate GUI

MinerGate je vaše cesta k jednoduché, rychlé a bezproblémové těžbě kryptoměn. Nemusíte být mistr programátor, MinerGate vás celým procesem provede. Těžba je důležitým prvkem ekosystému kryptoměn, umožňuje udržování sítě a může být dobrým způsobem jak nechat váš počítač vydělávat, ale ne každý je kamarád s příkazovým řádkem nebo si může dovolit silné grafické karty, proto vám dnes ukážeme jak těžit Ethereum a jiné kryptoměny – jednoduše!

 

TIP: Nevíte co je to Ethereum? O hodně přicházíte! Proto jsme pro vás připravili přehledný článek zde!

Žádné terminály á la Matrix, žádné komplikované příkazy a parametry k nastavování. Vše, co potřebujete, je počítač a připojení k internetu a MinerGate se postará o vše ostatní. Dokonce nemusíte ani vlastnit grafickou kartu!

MinerGate je GUI těžící nástroj (GUI znamená, že je hezký) s vlastním zabudovaným multipoolem a i když se jedná o nesmírně intuitivní nástroj, jeho moderní, mimořádně chytrý algoritmus běží neustále na pozadí, aby zajistil, že z vašeho hardware vyždíme co nejvíc.

Algoritmus Proměnné Obtížnosti umožňuje, aby byly malé části ethereových bloků odesílány “těžařům” v závislosti na jejich možnostech a vybavení, díky čemuž je těžba Etherea možná na jakémkoliv stroji a to pouhým kliknutím myši!

Část 1. – Jak těžit Ethereum s programem MinerGate

První krok: První, co budete muset udělat, je zřídit si účet na www.minergate.com. MinerGate má svou vlastní zabudovanou peněženku, aby uživatelé mohli začít těžit okamžitě, i když nemají ještě zřízenou peněženku nikde jinde. Pro ochranu svých financí doporučuji silné heslo a aktivaci dvoufázové autentizace – to zajistí, že se k vašim penězům nikdo nedostane, i kdyby znal heslo. A pamatujte, nejbezpečnější místo pro vaše finance je vaše vlastní peněženka.

těžení kryptoměn Minergate

Druhý krok: Dále bude nutné stáhnout samotnou aplikaci MinerGate a nainstalovat ji. Webová stránka automaticky detekuje váš operační systém a poskytne vám odpovídající verzi.

těžení kryptoměn Minergate

Třetí krok: Poté, co nainstalujete a otevřete MinerGate budete vyzváni k započetí těžby. MinerGate samo rozpozná vaše vybavení a zvolí nejvhodnější kryptoměnu pro těžbu, v závislosti na vašem HW, obtížnosti dané měny, a stavu trhu. Chcete-li těžit Ethereum, ignorujte tuto možnost a přejděte rovnou k těžbě.

Čtvrtý krok: Klikněte na “Začít Těžit” a zvolte počet jader, která chcete použít. Pokud zvolíte méně jader než má vaše CPU/GPU maximálně k dispozici, budete mít pomalejší hashování, ale váš HW bude pod menším tlakem. MinerGate pak musí před startem těžby vytvořit DAG soubor, počkejte na dokončení tohoto procesu a vaše těžba automaticky začne.

A je hotovo, nyní oficiálně těžíte Ethereum. Pamatujete, jak komplikované a zdlouhavé to bylo? Ani my ne.

Část 2. – Jak těžit Ethereum na poolu MinerGate s ethminer a Genoil miner

V případě, že tento článek čtou těžaři staromilci, preferující tradiční metody, nemusí zoufat: Můžete se také na pool MinerGate připojit přes miner v příkazové řádce, jako je ethminer. Vše co je třeba udělat je použít tyto příkazy:

Pro těžbu přes CPU: ethminer -C -F http://eth.pool.minergate.com:55751/VÁŠ_EMAIL –disable-submit-hashrate

Pro těžbu přes GPU: ethminer -G -F http://eth.pool.minergate.com:55751/VÁŠ_EMAIL –disable-submit-hashrate

Pro populární ethminer fork, Genoil Miner, můžete použít tyto příkazy:

OpenCl: ethminer -G -F http://eth.pool.minergate.com:45791/VÁŠ_EMAIL

CUDA: ethminer -U -F http://eth.pool.minergate.com:45791/VÁŠ_EMAIL


Part 3 – Speciální funkce MinerGate

A to není vše. Když se podíváme trochu hlouběji (žádné narážky), zjistíme že v SW MinerGate se dá najít mnoho unikátních funkcí, které jsme s vámi prostě museli sdílet.

Multi Pool– Můžete si vybrat, jakou měnu chcete těžit, z nabídky deseti měn, které MinerGate podporuje

SmartMining

– Chytrý algoritmus zjistí, jaká je aktuálně nejvýhodnější měna pro těžbu a automaticky přepíná mezi měnami, aby zajistil maximální profit. Chytrá těžba může být kdykoliv vypnuta/zapnuta.

Sloučená těžba

– Těžba dvou kryptoměn naráz, bez snížení hashovací rychlosti pro vaši hlavní měnu

Zátěž HW

– MinerGate vám umožňuje těžit pomocí GPU, CPU, nebo obou naráz. Můžete si také zvolit kolik jader chcete zapojit, což vám dává možnost regulovat množství generovaného tepla a spotřebované elektřiny a tak vašemu hardware značně prodloužit životnost.

Administrátorská verze

– Chcete těžit odjinud než ze svého počítače? MinerGate poskytuje administrativní verzi software která vám umožní těžit na konkrétní MinerGate účet, aniž by poskytla přístup do zabudované peněženky.

Těžba přes web

– Nemusíte dokonce ani stahovat žádný software, abyste mohli začít těžit. Na oficiálních stránkách MinerGate můžete využít pro těžbu své internetové připojení.

Kalkulačka

– Díky zabudovanému kalkulátoru si můžete spočítat svůj hodinový, denní nebo týdenní zisk.

Srovnání

– Zjistěte, jak dobrý je váš HW v porovnání s ostatními minery

Systém odměn

MinerGate má zábavný a interaktivní systém odměn, kde získáváte odznaky za různé výkony při těžbě. Získejte všechny odznaky a čeká na vás  lákavá cena!

Pozvěte přátele

– Ano, můžete vydělat ještě více! Stačí pozvat rodinu, přátele, klidně i úhlavní nepřátele! MinerGate vás odmění za každého doporučeného uživatele, v závislosti na jeho ziscích.


Takže na co ještě čekáte? Připojte se k síti Ethereum, použijte rig nejnovějších GPU nebo váš starý laptop a pokud snad ETH není váš šálek kávy, máte na výběr ještě 9 dalších altcoinů.

Chcete si vyměnit informace o těžení? Nově jsme založili CHAT skupinu. Připojte se k nám zde https://discord.gg/WQpH8xt

 

Sdílet

Autor

Studuji informatiku, kryptoměny mě fascinují a myslím, že jsou budoucnost ekonomiky. Osobně preferuji dlouhodobé investice ale nebráním se i promyšlenému riskování. Pokud se vám články líbí, můžete mě podpořit zde: 1DU8m33NjdZhFiUyBEb6ue9UAR2wX47H7N

Komentáře

3 komentáře

Zanechat komentář

blog lam dep | toc dep | giam can nhanh

|

toc ngan dep 2016 | duong da dep | 999+ kieu vay dep 2016

| toc dep 2016 | du lichdia diem an uong

xem hai

the best premium magento themes

dat ten cho con

áo sơ mi nữ

giảm cân nhanh

kiểu tóc đẹp

đặt tên hay cho con

xu hướng thời trangPhunuso.vn

shop giày nữ

giày lười nữgiày thể thao nữthời trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thonmau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nutạp chí phụ nữhardware resourcesshop giày lườithời trang nam hàn quốcgiày hàn quốcgiày nam 2015shop giày onlineáo sơ mi hàn quốcshop thời trang nam nữdiễn đàn người tiêu dùngdiễn đàn thời tranggiày thể thao nữ hcmphụ kiện thời trang giá rẻ