Jak těžit Ethereum a jiné kryptoměny s Minergate GUI

MinerGate je vaše cesta k jednoduché, rychlé a bezproblémové těžbě kryptoměn. Nemusíte být mistr programátor, MinerGate vás celým procesem provede. Těžba je důležitým prvkem ekosystému kryptoměn, umožňuje udržování sítě a může být dobrým způsobem jak nechat váš počítač vydělávat, ale ne každý je kamarád s příkazovým řádkem nebo si může dovolit silné grafické karty, proto vám dnes ukážeme jak těžit Ethereum a jiné kryptoměny – jednoduše!

Brave browser, vydělat bat, basic attention token

 

TIP: Nevíte co je to Ethereum? O hodně přicházíte! Proto jsme pro vás připravili přehledný článek zde!

Žádné terminály á la Matrix, žádné komplikované příkazy a parametry k nastavování. Vše, co potřebujete, je počítač a připojení k internetu a MinerGate se postará o vše ostatní. Dokonce nemusíte ani vlastnit grafickou kartu!

MinerGate je GUI těžící nástroj (GUI znamená, že je hezký) s vlastním zabudovaným multipoolem a i když se jedná o nesmírně intuitivní nástroj, jeho moderní, mimořádně chytrý algoritmus běží neustále na pozadí, aby zajistil, že z vašeho hardware vyždíme co nejvíc.

Algoritmus Proměnné Obtížnosti umožňuje, aby byly malé části ethereových bloků odesílány “těžařům” v závislosti na jejich možnostech a vybavení, díky čemuž je těžba Etherea možná na jakémkoliv stroji a to pouhým kliknutím myši!

Část 1. – Jak těžit Ethereum s programem MinerGate

První krok: První, co budete muset udělat, je zřídit si účet na www.minergate.com. MinerGate má svou vlastní zabudovanou peněženku, aby uživatelé mohli začít těžit okamžitě, i když nemají ještě zřízenou peněženku nikde jinde. Pro ochranu svých financí doporučuji silné heslo a aktivaci dvoufázové autentizace – to zajistí, že se k vašim penězům nikdo nedostane, i kdyby znal heslo. A pamatujte, nejbezpečnější místo pro vaše finance je vaše vlastní peněženka.

těžení kryptoměn Minergate

Druhý krok: Dále bude nutné stáhnout samotnou aplikaci MinerGate a nainstalovat ji. Webová stránka automaticky detekuje váš operační systém a poskytne vám odpovídající verzi.

těžení kryptoměn Minergate

Třetí krok: Poté, co nainstalujete a otevřete MinerGate budete vyzváni k započetí těžby. MinerGate samo rozpozná vaše vybavení a zvolí nejvhodnější kryptoměnu pro těžbu, v závislosti na vašem HW, obtížnosti dané měny, a stavu trhu. Chcete-li těžit Ethereum, ignorujte tuto možnost a přejděte rovnou k těžbě.

Čtvrtý krok: Klikněte na “Začít Těžit” a zvolte počet jader, která chcete použít. Pokud zvolíte méně jader než má vaše CPU/GPU maximálně k dispozici, budete mít pomalejší hashování, ale váš HW bude pod menším tlakem. MinerGate pak musí před startem těžby vytvořit DAG soubor, počkejte na dokončení tohoto procesu a vaše těžba automaticky začne.

A je hotovo, nyní oficiálně těžíte Ethereum. Pamatujete, jak komplikované a zdlouhavé to bylo? Ani my ne.

Část 2. – Jak těžit Ethereum na poolu MinerGate s ethminer a Genoil miner

V případě, že tento článek čtou těžaři staromilci, preferující tradiční metody, nemusí zoufat: Můžete se také na pool MinerGate připojit přes miner v příkazové řádce, jako je ethminer. Vše co je třeba udělat je použít tyto příkazy:

Pro těžbu přes CPU: ethminer -C -F http://eth.pool.minergate.com:55751/VÁŠ_EMAIL –disable-submit-hashrate

Pro těžbu přes GPU: ethminer -G -F http://eth.pool.minergate.com:55751/VÁŠ_EMAIL –disable-submit-hashrate

Pro populární ethminer fork, Genoil Miner, můžete použít tyto příkazy:

OpenCl: ethminer -G -F http://eth.pool.minergate.com:45791/VÁŠ_EMAIL

CUDA: ethminer -U -F http://eth.pool.minergate.com:45791/VÁŠ_EMAIL


Part 3 – Speciální funkce MinerGate

A to není vše. Když se podíváme trochu hlouběji (žádné narážky), zjistíme že v SW MinerGate se dá najít mnoho unikátních funkcí, které jsme s vámi prostě museli sdílet.

Multi Pool– Můžete si vybrat, jakou měnu chcete těžit, z nabídky deseti měn, které MinerGate podporuje

SmartMining

– Chytrý algoritmus zjistí, jaká je aktuálně nejvýhodnější měna pro těžbu a automaticky přepíná mezi měnami, aby zajistil maximální profit. Chytrá těžba může být kdykoliv vypnuta/zapnuta.

Sloučená těžba

– Těžba dvou kryptoměn naráz, bez snížení hashovací rychlosti pro vaši hlavní měnu

Zátěž HW

– MinerGate vám umožňuje těžit pomocí GPU, CPU, nebo obou naráz. Můžete si také zvolit kolik jader chcete zapojit, což vám dává možnost regulovat množství generovaného tepla a spotřebované elektřiny a tak vašemu hardware značně prodloužit životnost.

Administrátorská verze

– Chcete těžit odjinud než ze svého počítače? MinerGate poskytuje administrativní verzi software která vám umožní těžit na konkrétní MinerGate účet, aniž by poskytla přístup do zabudované peněženky.

Těžba přes web

– Nemusíte dokonce ani stahovat žádný software, abyste mohli začít těžit. Na oficiálních stránkách MinerGate můžete využít pro těžbu své internetové připojení.

Kalkulačka

– Díky zabudovanému kalkulátoru si můžete spočítat svůj hodinový, denní nebo týdenní zisk.

Srovnání

– Zjistěte, jak dobrý je váš HW v porovnání s ostatními minery

Systém odměn

MinerGate má zábavný a interaktivní systém odměn, kde získáváte odznaky za různé výkony při těžbě. Získejte všechny odznaky a čeká na vás  lákavá cena!

Pozvěte přátele

– Ano, můžete vydělat ještě více! Stačí pozvat rodinu, přátele, klidně i úhlavní nepřátele! MinerGate vás odmění za každého doporučeného uživatele, v závislosti na jeho ziscích.


Takže na co ještě čekáte? Připojte se k síti Ethereum, použijte rig nejnovějších GPU nebo váš starý laptop a pokud snad ETH není váš šálek kávy, máte na výběr ještě 9 dalších altcoinů.

Chcete si vyměnit informace o těžení? Nově jsme založili CHAT skupinu. Připojte se k nám zde https://discord.gg/WQpH8xt

 

Sdílet

Autor

Studuji informatiku, kryptoměny mě fascinují a myslím, že jsou budoucnost ekonomiky. Osobně preferuji dlouhodobé investice ale nebráním se i promyšlenému riskování. Pokud se vám články líbí, můžete mě podpořit zde: 1DU8m33NjdZhFiUyBEb6ue9UAR2wX47H7N

Komentáře

0

Zanechat komentář