Binance se v posledních dnech rozhodla delistovat ze své platformy pět kryptoměn. Mezi projekty, které již na platformě nenajdete jsou CloakCoin (CLOAK), Modum (MOD), SALT (SALT), Substratum (SUB) a Wings (WINGS). Důvodem je údajná neschopnost udržet krok s vysokým standardem, jaký Binance od projektů očekává. Podívejme se spolu, jak na krok směnárny reagují jednotlivé kryptoměny. Obecně se však dá říci, že všechny projekty hodlají dál ve svém snažení uspět na trhu pokračovat.

Brave browser, vydělat bat, basic attention token

Tipy kde koupit kryptoměny: Kde a jak nakoupit spolehlivě kryptoměny

CloakCoin (CLOAK)

Tým za CLOAK napsal na svém webu tiskové prohlášení, ve kterém se projektový manažer kryptoměny zpovídá z toho, jak se ho delistování kryptoměny z platformy velmi silně emočně dotklo. V emotivním příspěvku nicméně uznává, že Binance je důležitý hráč na poli s kryptoměnami a že delistování CLOAK velmi negativně ovlivní projekt do budoucna. Nakonec dodává: “Doufám v detailní vysvětlení toho, které body CloakCoin porušil.”

Modum (MOD)

Tým za projektem Modum reagoval na svém telegramu. “Nebylo nám dáno žádné upozornění o tomto rozhodnutí. Nedostali jsme ani žádnou oficiální zprávu s důvody. Jakmile se dozvíme něco nového, okamžitě to budeme sdílet s komunitou.”

Mohlo by vás zajímat: Firma zabývající se kryptoměnami hlásí únik dat 450 000 uživatelů

Wings (WINGS)

Wings reagoval v podobném znění na svém blogu. Autor vyzdvihuje, že WINGS byl na směnárně téměř od jejího počátku. Stejně jako ostatní projekty se tým za Wings diví, že nedostal žádné upozornění na likvidační krok. Bylo to pro tým velké překvapení, na které nemohl reagovat žádnou snahou o nápravu problémů, které Binance na kryptoměně našla.

Substratum (SUB)

Tým SUB reagoval výčtem specifických chyb, kterých se měla Binance při odstranění kryptoměny dopustit. “Jsme neskutečně zklamaní z rozhodnutí o delistování a ze způsobu, jakým byl krok proveden. Abychom byli specifičtí:

  1. Nebyli jsme upozorněni na žádné chyby, které bychom mohli vysvětlit před provedením takto závažného kroku.
  2. Nebyla nám dána příležitost chyby napravit, a to ani v podobně deadlinu.
  3. Nebyl nám podán důvod k delistování.

Nicméně tým Substratum ujišťuje komunitu, že bude nadále na projektu pracovat.

Salt (SALT)

Tým Salt je rozhořčený stejně jako tým Substratum. Hlavním důvodem je opět to, že Binance nedoručila žádné specifické důvody, které vedly k delistování. Tím vytvořila falešné implikace a poškodila jméno projektu. Salt potvrzuje, že by byl kdykoliv ohoten s Binance spolupracovat a případné chyby napravit nebo vysvětlit. Tým obviňuje Binance z nezodpovědného jednání.

Mohlo by vás zajímat: Multimiliardový obchod s pizzou přijímá Bitcoin

 

Sdílet
Komentáře

Zanechat komentář