Telegram se za dobu svého působení stal primárním zdrojem informací pro každého tradera ve světě kryptoměn. Vděčí za to výbornému šifrování a maximálnímu důrazu na ochranu koncového uživatele. Tím umožňuje propojení investorů z celého světa. Na platformě Telegram se dají také programovat různí roboti, kteří obchodování a práci s kryptoměnami můžou velmi ulehčit. A právě o těch bude dnešní přehled.

Co je Telegram?

Telegram je aplikace na chytré telefony, která umožňuje rychlé a bezpečné zasílání zpráv. Telegram začal v roce 2013 jako Londýnský experiment ruského programátora Pavla Durova a díky své jednoduchosti a bezpečnosti se rychle stal velmi populárním. Telegram na svých webových stránkách tvrdí, že ho užívá měsíčně 200 milionů uživatelů. Ve světě Telegramu můžete najít skupiny pro tradery, pump & dump skupiny i skupiny pro signalizaci zajímavých obchodních příležitostí. V neposlední řadě jsou právě roboti, kteří 24 hodin denně sledují dění na trhu a o všem dokážou bleskurychle předat zprávu, aniž by musel uživatel cokoliv sledovat. Telegram má ale i svou stinnou stránku. Díky těžko překonatelnému šifrování se několikrát stal nástrojem teroristů a celosvětového podsvětí.

Mohlo by vás zajímat: Kryptoměny: Švýcarsko schvaluje první ETF kryptoměn

Tracktxbot

Každý, kdo někdy používá Bitcoin a podobné kryptoměny k platbě zná ten stres, kdy je nucen neustále obnovovat stránku blockchainového prohlížeče a sledovat, zda platba nezůstala v mempoolu na ocet. Stačí pomocí jednoduchých příkazů zadat svoji peněženku pro Bitcoin, Ethereum, Ripple nebo jakékoliv jiné kryptoměny a robot udělá hlídání za vás. Navíc se vám zašle notifikace i v případě odeslání platby, takže můžete rychle reagovat na zcizení vaší peněženky.

Crypto Exchange Listing

CEL se stal během letošního útoku medvědů mým osobním oblíbencem. Jeho cílem je sledování peněženek známých směnáren. Pokud do nějaké z nich přibude velký počet tokenů, které nejsou zatím v nabídce, robot si toho všimne a své odběratele o tom informuje. Všichni moc dobře víme, jak rychle na takové zprávy trhy reagují. Je proto důležité si udržet přehled a naslouchat i nejrůznějším zvěstem. Samozřejmostí je i okamžitá notifikace v případě, že se nějaká předpověď splní a směnárna opravdu token zalistuje.

Mohlo by vás zajímat: Bitcoin (BTC) má stále kde padnúť. Možno až k 1500 USD!

Crypto Whale

Crypto Whale je další z těch, které osobně využívám. Samotná práce robota je rozdělena do dvou kanálů. První kanál je Crypto Whale, který vám dá možnost s pomocí jednoduchých příkazů tento kanál proměnit ve výcuc celosvětového dění na poli kryptoměn. Hlavní výhodou tohoto kanálů je tedy programovatelnost. Druhý kanál se jménem Crypto Whale Alerts na druhou stranu udělá programování za vás. Každý den vám nabídne přehled celkové kapitalizace trhu, zajímavé ICOs nebo nejnovější zprávy z Twitteru.

Bitcoin Price Analytics Bot

Tento robot dělá přesně to, co se od něj očekává. Denně sleduje Bitcoin a jeho mnohdy nepředvídatelné pohyby. Můžete si v něm nastavit své stop-loss a take-profit pozice a on je bude sledovat za vás. Pokud cena klesne nebo vystoupí k zadané částce, robot automaticky zašle notifikaci do vašeho chytrého zařízení. Robot je to jednoduchý, ale může ušetřit spoustu času.

Spouštíme nově telegram kanál CryptoSvet!

V neposlední řadě si dovolím zmínit náš nový telegram, který by neměl chybět v žádném telefonu. Na našem Telegramu najdete nejžhavější zprávy ze světa kryptoměn a investic. Navíc se můžete těšit na zajímavé soutěže jen pro naše odběratelé a rychlé zprávy o denním dění.

Sdílet
Komentáře

Zanechat komentář