Jak převést BTC na ETH a další altcoiny

βitcoin je stále podle většiny expertů rozhodně dobrou investicí. Dokonce i Bill Gates ho otevřeně podpořil. Nicméně byste měli něco vědět i o jiných kryptoměnách a jak je získat, pokud držíme Bitcoiny.

Jako další z moudrých a dlouhodobých investic se také jeví, jako dobrá příležitost, Ethereum a Litecoin. Takže Vám v  tomto článku ukážeme, jak tyto měny získat a převést Bitcoin na Ethereum, Litecoin, nebo jakoukoliv jinou kryptoměnu.

Okamžitý převod Bitcoinu na Ethereum pomocí Changelly:

Changelly je plně specializovaná platforma umožňující převést jakoukoliv kryptoměnu v jinou. Například máme-li 1 BTC a chceme jej převést na Ethereum, Changelly nám to okamažitě umožní.

Jak začít:

  1. – Otevřete si ve svém prohlížeči www.changelly.com
  2. – Zvolte převod BTC na ETH
  3. – Klikněte na ‘Exchange’ a na další stránce se vám zobrazí detaily transakce
  4. – Klikněte na ‘next‘ a zadejte adresu své Ethereum peněženky (nejbezpečnější peněženky pro držení ETH naleznete zde! )
  5. – Opět klikněte na ‘next‘ a zobrazí se vám detaily směny, kterou provádíte. Pokud je vše v pořádku, můžete potvrdit a pokračovat v platbě kliknutím na ‘confirm & make payment’
  6. – Na další stránce uvidíte QR kód a adresu BTC peněženky, na kterou budete muset poslat bitcoiny, které chcete převést na ETH. Po odeslání můžete stránku zavřít, až bude vše hotovo, dostanete oznámení na e-mail.

poznámka: Changelly vyžaduje vytvoření účtu a registrace e-mailové adresy. To vám mimo jiné umožňuje zkontrolovat si všechny své minulé transakce, kdykoliv se přihlásíte.

Seznamte se, Shapeshift: Nejrychlejší způsob jak směňovat kryptoměny

Stejně jako Changelly, Shapeshift je webová stránka umožňující převod mezi Bitcoinem a jinými kryptoměnami.

Řekněme tedy, že chcete znovu převést BTC za ETH.

Potřebujete k tomu jen dvě věci:

  • Bitcoiny
  • Adresu Ethereové peněženky

(Pokud převádíte cokoliv jiného, potřebujete adresu peněženky odpovídající měny)

Pakliže splňujete obě podmínky, můžete zamířit na Shapeshift.io

V kolonce ‘Choose which coins to trade’ (Zvolte měny ke směně) zvolte v ‘Deposit‘ (vložit) Bitcoin a v ‘Receive‘ (přijmout) Ethereum.

Klikněte na ‘continue‘. V tomto kroku musíte zadat adresy svých Ethereum a Bitcoin peněženek. Adresa BTC peněženky není nutná, ale hodí se pro případ, že potřebujete transakci zrušit a vrátit peníze.

Vybírejte z nejbezpečnějších peněženek na trhu a mějte klidné spaní! 

Až zadáte množství BTC které chcete převést a adresu, na kterou chcete převedenou měnu odeslat, klikněte na ‘Start Transaction‘. Na další stránce se vám zobrazí adresa, na kterou odešlete svůj bitcoin.

Poznámka: Na odeslání peněz máte pouze 10 minut.

Po provedení transakce se vám zobrazí potvrzení, že Ethereum bylo odesláno. (Může trvat až 30 minut než bude transakce potvrzena sítí)

Shapeshift má také aplikaci pro Android i iOS.

Stejný postup můžete použít pro konverzi BTC na jakoukoliv jinou měnu jako např. Nubits, Omni, Peercoin, Monacoin a další.

Nově jsme založili také CHAT skupinu. Připojte se k nám zde https://discord.gg/WQpH8xt

Sdílet

Autor

Studuji informatiku, kryptoměny mě fascinují a myslím, že jsou budoucnost ekonomiky. Osobně preferuji dlouhodobé investice ale nebráním se i promyšlenému riskování. Pokud se vám články líbí, můžete mě podpořit zde: 1DU8m33NjdZhFiUyBEb6ue9UAR2wX47H7N

Komentáře

Zanechat komentář