Síť blockchain má být vyvinuta i společností Samsung. V rámci toho má přijít i s vlastní kryptoměnou. Přehled kryptoměn by se tak rozšířil o dalšího zástupce z řad velkých firem. Dočkáme se “Samsung Coin”?

Brave browser, vydělat bat, basic attention token

Jak koupit Bitcoin – zde pro vás máme návod!

Rozmluvil se představitel firmy

Se zprávou přišel první web coindoo.com a cituje zástupce společnosti, který má mít přehled o vnitřním fungováním celého Samsungu. Síť blockchain má vyvíjet divize zaměřená na tuto technologii, kterou firma má. Celá akce má probíhat a pracovat s původní sítí Ethereum. Anonym dále dodává, že celý vývoj je stále v plenkách.

“Přemýšlíme nad soukromým blockchainem, ačkoliv nic není zatím potvrzené. V budoucnu by se z projektu mohl stát veřejný blockchain, ale já si myslím, že to bude hybrid – kombinace veřejného a soukromého blockchainu.” 

Dále se v článku dočteme o tom, že je vysoká pravděpodobnost toho, že korejský technologický gigant vypustí do světa vlastní token – “Samsung Coin”.

Představitel řekl:

“Očekáváme, že na trh vypustíme Samsung Coin. Nicméně tento směr ještě nebyl určen.”

Pokud bude blockchain Samsungu veřejný, očekává se, že se přehled kryptoměn na serverech jako je Binance a Bittrex rozšíří o dalšího adepta na slibnou budoucnost. Kryptoměna by se tak postavila proti BTC, LTC nebo ETH. Technologický gigant také pravděpodobně integruje blockchainovou technologii do své platební aplikace Samsung Pay. Samozřejmě se jedná o čistou spekulaci, protože firma žádné oficiální stanovisko ještě nepublikovala.

Mohlo by vás zajímat: Bitcoin analýza a Nebulas 22.4. pomocí Elliot Wave

Představitel, kterého web cituje, dále dodává, že se na síti pracuje nyní již přes rok. Nicméně jejich jediným cílem není pouze vytvoření blockchainové sítě, ale také pracují na jiných projektech pro firmu.

Galaxy S10 a síť blockchain

Před dvěma měsíci Samsung sdílel se světem svoji novou vlajkovou loď Galxy S10. Ta má mezi funkcemi mimo jiné i ukládání privátních klíčů pro peněženky kryptoměn. Dále podporuje digitální podpisy aplikací napsaných na síti blockchain.

V minulém měsíci společnost odhalila kryptoměnovou peněženku, která kompatibilní s ETH a dalšími tokeny ERC20. Ačkoliv byla tato aplikace předinstalována do telefonů Galaxy S10, někde stále není pro uživatele dostupná.

Získejte rychlé upozornění na nové zprávy o trhu do PC a telefonu. Stačí kliknout na červené tlačítko dole v pravým rohu!

 

Sdílet
Komentáře

Zanechat komentář