Firmy ve Švýcarsku vyzývají švýcarskou vládu, aby povolila bankám ve své zemi používat kryptoměnový transakční systém. Švýcarský Zug je již známý tím, že je považován za “kryptoměnový údolí” a země neustále usiluje o vývoj v kryptoměnové oblasti.

Přečtěte si také: Spoluzakladatel burzy BitMEX je nejmladším britským miliardářem

Kryptoměny a švýcarské banky

Pokud švýcarská banka přijme kryptoměny, pak by mohlo dojít k překonání dominantního postavení na Maltě a Singapuru a možnosti zůstat na stejné úrovni s jinými státy, které jsou kryptoměnami ovládané. Takové národy přitahují finanční prostředky ve velkých objemech a vytvářejí ekosystém pro kryptoměnové transakce.

Zákony jsou ve Švýcarsku vytvořeny na zakázku pro snadné přizpůsobení a použití krypta ve švýcarské ekonomice. Zákony o bankovnictví, které se v současné době používají, se snaží omezit takovou adaptaci, protože chtějí striktně následovat tradiční transakční systém, a proto nemohou odpovídat očekáváním v kryptoměnovém odvětví.

Největší překážkou pro Švýcarsko, aby umožnilo používání kryptoměn, je strach z praní špinavých peněz. Problém musí být vyřešen efektivně a co nejrychleji, aby byl umožněn růst v odvětví. Zug přijal různé technologie s cílem ujmout se iniciativy v oblasti rozvoje. Nedávno byl oznámen úspěch technologie Blockchain v hlasovacích systémech.

“Doufáme, že nejpozději do konce roku vyjasníme vztahy. Není času nazbyt – ostatní jurisdikce, jako je Malta a Singapur, jsou velmi aktivní a snaží se přitahovat tyto společnosti. Nedostatek přístupu  k bankovním službám představuje významnou konkurenční nevýhodu,” uvedl Heinz Tannler, finanční ředitel Zug Canton v exkluzivním rozhovoru pro ekonomickou publikaci.

Heinz Tannler, finanční ředitel Zug Canton

Švýcarsko – národ známý pro tradiční bankovnictví

Nebe na zemi, Švýcarsko, je uznávaným národem pro tradiční bankovnictví, protože velké množství místních i světových institucí založilo svou činnost v alpském národě. Má rozvinutý ekosystém pro bankovnictví, potřebnou infrastrukturu a talent pro optimalizované bankovnictví v regionu.

Mohlo by vás zajímat: Země, ve kterých je držení Bitcoinu zločinem

Nejen tradiční bankovnictví, ale také filozofie kryptoměny je součástí bankovní kultury ve Švýcarsku. Proto orgány země musí přijímat procesy digitální měny s ohledem na potenciál a objem těchto vývojů.

Sdílet

Autor

Komentáře

Zanechat komentář

blog lam dep | toc dep | giam can nhanh

|

toc ngan dep 2016 | duong da dep | 999+ kieu vay dep 2016

| toc dep 2016 | du lichdia diem an uong

xem hai

the best premium magento themes

dat ten cho con

áo sơ mi nữ

giảm cân nhanh

kiểu tóc đẹp

đặt tên hay cho con

xu hướng thời trangPhunuso.vn

shop giày nữ

giày lười nữgiày thể thao nữthời trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thonmau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nutạp chí phụ nữhardware resourcesshop giày lườithời trang nam hàn quốcgiày hàn quốcgiày nam 2015shop giày onlineáo sơ mi hàn quốcshop thời trang nam nữdiễn đàn người tiêu dùngdiễn đàn thời tranggiày thể thao nữ hcmphụ kiện thời trang giá rẻ