Počkali a nechali jsme kryptoměnové trhy udělat své a nyní je čas se znovu podívat, kam kryptoměny míří a proč. Jsou tu nové technické analýzy kryptoměn!

Brave browser, vydělat bat, basic attention token

BTC/USD

Po posledním příspěvku jsem znovu nechal graf BTC vydechnout a nechal ho vykreslit nové svíce. Docela dlouho se na tomto grafu nic nedělo, teprve před pár dny začal BTC signalizovat, že by chtěl znovu zkusit překonat resistanci na hodnotě 5500$. Abych pravdu řekl, tak nějak velmi snadno se dnešní svíci povedlo tuto resistanci prolomit a nyní se cena BTC drží na hodnotě cca 5600$. Udržení současné svíce nad touto resistancí by se z této resistance mohl stát nový support. Další resistance na denním grafu je na hodnotě 5710$.

Technické analýzy kryptoměn - BTCUSD

Je možné, že resistance 5500$ padla takto rychle hlavně z toho důvodu, že kijun-sen na týdenním grafu se propadl a začíná tvořit horizontální linii mnohem níže. Neocitá se proto už na hodnotě 5500$. Tenkan-sen se teď nejspíše bude snažit kijun-sen protnout směrem nahoru, čímž by vznikl zajímavý bullish signál. I doji zatím hraje ve prospěch býků.

Technické analýzy kryptoměn - BTCUSD

LTC/USD

Litecoin se na denním grafu docela stabilně drží u linie kijun-senu. Současný propad spíše vypadá jako zdravá korekce, než jako kompletní změna sentimentu. A i když nedávno došlo k protnutí kijun-senu tenkan-senem směrem dolů, jedná se zatím o velmi slabé protnutí, který může být ihned otočeno zpět.

Technické analýzy kryptoměn - LTCUSD

Ten propad je zase možná spíše ovlivněn technickou analýzou na týdenním grafu. LTC se do kuma ještě prostě nechce. Začátkem příštího měsíce ale do kuma LTC vstoupí, i kdyby nechtěl. Bude zajímavé sledovat budoucí pohyby a jakým směrem bude chtít cena pokračovat.

Litecoinu se prostě na weekly grafu do kuma ještě nechce, což má důsledky i na denní graf. Začátkem příštího měsíce ale do kuma LTC vstoupí, i kdyby nechtěl a bude zajímavé sledovat, co se stane s cenou a jakým směrem budou chtít svíce pokračovat. Na circa 62$ za LTC vznikl velmi silný support, který by se dal využít k možné obchodní příležitosti u této kryptoměny.

Technické analýzy kryptoměn - LTCUSD

ETH/USD

Poslední prolomení kijun-senu býky donutilo poslat cenu až nad tenkan-sen a resistanci. Další silná resistance pak čeká na denním grafu na hodnotě cca 205$.

Technické analýzy kryptoměn - ETHUSD

Na týdením grafu nedávno došlo k protnutí kijun-senu tenkan-senem směrem nahoru a nyní se čeká na nějaký pohyb. Ten by klidně mohl být zapříčiněn i nárůstem ceny BTC. ETH má na denním i týdenním grafu docela velký prostor k velkým pohybům. Potřeba je si na ně ale počkat.

Technické analýzy kryptoměn - ETHUSD

BNB/USD

Pár dnů zpátky BNB opravdu prorazil svůj “all time high”, ale medvědi cenu protlačili dolů. I nyní ale BNB vypadá jako docela zajímavá obchodní příležitost. Na denním grafu je to hodnota cca 20.9$. Bude dobré si počkat na konec týdne, protože možná se na týdenním grafu vykreslí doji, které by pomohlo objasnit budoucí situace. Technické analýzy kryptoměn - BNBUSD

 

Právní prohlášení: Nejsem finanční poradce. Tyto předpovědi jsou založené na mých vlastních zkušenostech z oblasti obchodování, nemělo by na ně být nahlíženo jako na obchodní doporučení a slouží jenom pro informační účely. Sám ale tyto analýzy obchoduji na reálném eToro účtu a úspěšnost predikcí a celkově tohoto obchodování je možné sledovat zde: eToro

Více informací o ichimoku indikátoru si můžete přečíst zde: Úvod do Tradingu s Ichimoku Kinko Hyo indikátorem

Sdílet

Autor

Komentáře

Zanechat komentář