VerWay by měla být žhavá novinka. Společnost založená v září roku 2017 vám slibuje vedle pravidelného neuvěřitelného příjmu také těžbu kryptoměny a údajně mnoho dalšího. Proč se mnoho lidí nachytalo a proč je VerWay pouhým scamem a podvodem na důvěřivce?

Mnoho amatérských webů

Když si zadáte do vyhledávače VerWay, vedle mnoha německých webů vám naskočí také velká spousta webů, které se vás snaží nalákat na registraci a aktivitu na projektu. Ve skutečnosti je to jen skrytý podvodný multi-level-marketing založený na pyramidě.

Stránky vám zpravidla nabízejí to stejné: slevy na produkty a hlavně bonusy za prodané produkty značky VerWay, který nabízí výrobky spojené především s módou. Nově pak také možnosti těžit kryptoměny. Ale jaké, jak?

Na důvěryhodnosti této společnosti moc nepřidá ani fakt, že oficiální webové stránky jsou v němčině či řečtině. Angličtina či jiný světový jazyk dostal tentokrát dovolenou.

Mohlo by vás zajímat: Jak rozpoznat podvodné kryptoměnové projekty

VerWay Mining

To jen něco málo na úvod. Nyní se ale podíváme na VerWay krypto mining. Je přinejmenším k zamyšlení, proč společnost založená na affiliate prodeji kosmetických produktů se najednou vrhá do světa těžby kryptoměn.

VerWay mining

VerWay vám tedy slibuje, že poskytne těžební výkon na dolování kryptoměny. Zavazuje se, že vám poskytne celoživotně nejlepší výkon pro těžbu. Zdá se, že chytré hlavy z NDR mají věšteckou kouli, a mohou takový závazek splnit… Vedle toho slibuje, že vytěžené kryptoměny budou vypláceny na vaši peněženku denně, hned vám také nabízejí tři peněženky, do kterých údajně výdělek posílají.

Dokonce si VerWay obrazně řečeno přihřál polívku s tím, že se stává největším poskytovatelem kryptoslužeb. Není to úsměvné?

Trošku k vzteku je, že podmínky pro těžbu jsou nepřehledné a vlastně pořádně nedohledáte žádné informace o tom, co vše máte v ceně, co se vlastně bude těžit. Neznáte přesný výkon, který těžbu zajišťuje, vůbec netušíte, na čem se těží. Zkrátka vůbec nic nevíte, a to na důvěryhodnosti taky moc nepřidá.

Mohlo by vás zajímat: Nejlepší mining pooly

Závěrem

Ať už byly myšlenky zakladatelů tohoto projektu jakékoli, racionálně uvažující člověk by nikdy do ničeho podobného neinvestoval. Vedle toho i s podprůměrnou znalostí kryptoměn a kryptosvěta jako takového vás ihned trknou zcela chybějící informace o tom, proč byste měli proboha těžit s VerWay. Můžeme tak tento celý projekt, nejen mining, s klidným svědomím označit jako scam toho nejhrubšího zrna.

CryptoSvet.cz/sk si svými recenzemi neklade za cíl poškozovat jakékoli třetí strany ani ovlivňovat čtenáře v rozhodování. Chceme čtenáře pouze upozornit na projekty, u kterých doporučujeme provést si důkladnější vlastní výzkum informací a vyhodnocení.

Sdílet

Autor

Komentáře

Zanechat komentář

blog lam dep | toc dep | giam can nhanh

|

toc ngan dep 2016 | duong da dep | 999+ kieu vay dep 2016

| toc dep 2016 | du lichdia diem an uong

xem hai

the best premium magento themes

dat ten cho con

áo sơ mi nữ

giảm cân nhanh

kiểu tóc đẹp

đặt tên hay cho con

xu hướng thời trangPhunuso.vn

shop giày nữ

giày lười nữgiày thể thao nữthời trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thonmau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nutạp chí phụ nữhardware resourcesshop giày lườithời trang nam hàn quốcgiày hàn quốcgiày nam 2015shop giày onlineáo sơ mi hàn quốcshop thời trang nam nữdiễn đàn người tiêu dùngdiễn đàn thời tranggiày thể thao nữ hcmphụ kiện thời trang giá rẻ