Kryptoměny a ekologie jsou v poslední době velmi často skloňované jak v investičních, tak i environmentálních kruzích. Investory tyto projekty zajímají z toho důvodu, že mohou v budoucnu nabídnou velmi zajímavá zhodnocení a ekology zajímají proto, že kryptoměny jsou podle nejnovějších studií jedním z největších producentů emisí na světě. Východiskem z této slepé uličky může být projekt WeCryptoEco, dvou investičních vizionářů, kteří mají v plánu postavit největší solární farmu pro výrobu unikátních tokenů na světě.
Vizionáři s názvem WeCryptoEco
Nápad postavit největší solární farmu pro NFT vznikl v hlavách dvou vizionářů Jamese Rosse a Rodericka Chisholma, kteří se snaží nalézt východisko ze slepé uličky s názvem “kryptoměny a ekologie”. V současné době bylo publikováno několik studií, které přirovnávají energetickou náročnost těžby NFT a kryptoměn k roční spotřebě Švédska. Například podle “Cambridge Bitcoin Electricity Consumption Index” spotřebovává těžba a transakce v bitcoinech téměř sto dvacet terawatthodin ročně.
WeCrytoEco díky nejnovějším technologiím plánují posunout ražbu NFT na vyšší úroveň a to díky vybudování největší solární farmy na světě. Díky této obnovitelné energii může být trh s unikátními tokeny mnohem stabilnější a také lukrativnější pro nové investory, kteří v současné době musí počítat s vysokými náklady při ražbě svých NFT. A také tu je otázka ekologie, kterou WeCryptoEco zcela respektuje. Tento projekt by měl být zajímavý také pro investory, kterým společnost plánuje vyplácet podíl z těžby každých 24 hodin. Díky nejmodernějším technologií bude možné sledovat výkon farmy a tím i plánovat investiční strategie.