Hard fork bitcoinové blockchain zasadil trhu s kryptoměnami ránu, ale také umožnil obchodníkům investovat do perspektivních měn při nízkých cenách. V tomto článku vám předložíme seznam měn, jejichž nákup se vám v současné situaci vyplatí.

COSS

 

Zkratka: COSS

Celková hodnota: 3 556 570.0 $

Aktuální cena: 0.14 $

Crypto-One-Stop-Solution, zkráceně COSS je dílem týmu programátorů, snažících se poskytnout uživatelům stabilní zázemí pro směnu krypto a fiatních měn. COSS se snaží obsáhnout všechny vlastnosti digitálního ekonomického systému kryptoměn. Tuto platformu vyvinula skupinka inovátorů s úmyslem spojit zákazníky, obchodníky, start-upy, velké firmy i poskytované služby pod jednou střechou.

COSS bylo spuštěno 25. září 2017 a jeho cena výrazně vzrostla během pouhých dvou týdnů. V současnosti je v oběhu 19.3% coinů. Cílem COSS týmu je posunout užitečnost a uživatelnost kryptoměn na novou úroveň – vytvořit dynamický ekosystém, který je všem ku prospěchu. COSS je jednou z mála platform která nabízí směnu jak krypto tak fiatních měn. Když teď upevnila své základy, malá společnost zve do svého týmu nové členy pro spolu-vytváření další platformy.

Předpokládaná cena koncem roku: 0.4 – 0.5 $

TIP: Víte, jaké coiny jsou podle experů nejlepší pro dlouhodobou investici ?

SUBSTRATUM

Zkratka: SUB

Celková hodnota: 34 870 000 $

Současná cena: 0.13$

Jen na předprodeji vydělalo 13.8 milionu dolarů. Substratum je open-source síť pro decentralizovaný internet, nabízející uživatelům neomezený přístup k obsahu webu. Jedná se v podstatě o soubor uzlů který za použití špičkové kryptografie poskytuje datový obsah, bez potřeby jakéhokoliv jiného softwaru. Substratum se soustředí na uživatelskou přívětivost a intuitivní ovládání. Na decentralizovaném webu je každý uživatel poskytovatelem.

SUB bylo spuštěno 25. září 2017 a za dva týdny jeho cena vzrostla o 0.09 $. V současnosti se obchoduje s 64% coinů.

Předpokládaná cena koncem roku: 0.4 – 0.5 $

CHAINLINK

Zkratka: LINK

Celková hodnota: 141 577 000 $

Současná cena: 0.40 $

ChainLink Network je decentralizovaná síť uzlů ChainLink, z nichž každý prodává síti specifická data, aplikační procedury a jiné komodity pocházející zvnějšku. Chytré sítě nedovedou komunikovat s externími zdroji samy od sebe, což ChainLink řeší tím že slouží jako prostředník. Tato inovativní platforma se snaží uzavřít propast mezi chytrými kontrakty a službami mimo síť. S pomocí ChainLink Network mohou developeři přistupovat ke kontraktům na síti, představujícím zdroje mimo síť.

ChainLink byl spuštěn v září 2017 a jeho cena rychle narostla o 0.25 $. V současnosti se obchoduje s 35% tokenů.

Předpokládaná cena koncem roku: 2 – 3 $

TIP: Máte svoje coiny uschované v nejbezpečnější peněžence na trhu? 

LOOPRING

Zkratka: LRC

Celková hodnota: 51 483 500 $

Současná cena: 0.25 $

“Blockchainový agnostik” Loopring je automatizované, decentralizované rozhraní umožňující obchod mezi směnárnami a různými blockchain. Funguje na principu zvedání likvidity kryptoměn. Platforma umožňuje rozdělení objednávek do menších částí, které lze prodat v ideální čas a při ideálním kurzu. Cílem loopring je chránit obchod před DDOS útoky.

LRC byl spuštěn v Srpnu 2017 a jeho cena vzrostla v krátké době o 0.14$. Aktuálně je v oběhu 20% coinů.

Předpokládaná cena koncem roku: 0.75 – 1 $

KYBER NETWORK

Zkratka: KNC

Celková hodnota: 205 720 000 $

Současná cena: 1.49 $

S vlastnostmi jako je okamžitý a likvidní převod digitálních zdrojů je Kyber Network jedním z prvních systémů s vlastnostmi jako jsou decentralizované provádění, vysoká likvidita, okamžité převody atd. Kyber Network je platforma povolující nákup DGD tokenů v jediné transakci bez nutnosti registrace, a umožňuje vklad s minimálním dobou potvrzení. Jedna z nejlepších vlastností Kyber Network je její kompatibilita s existujícími chytrými kontrakty. S Kyber Network mohou uživatelé směňovat své tokeny okamžitě a bezpečně, provádět proxy platby ve formě tokenů, přijímatplatby v jiných kryptoměnách a pojistit se proti výkyvům v cenách.

KNC bylo spuštěno v září 2017 s původní cenou 1.85 $. V současnosti je v oběhu téměř 61% objemu měny.

Předpokládaná cena na konci roku: 4 – 5 $

 

Poznámka: Článek vychází v jiný čas, než byla provedena analýza, proto se mohou ceny jednotlivých coinů, v době čtení článku, lišit.

Zdroj: itsblockchain.com

Nově jsme založili také CHAT skupinu. Připojte se k nám zde https://discord.gg/WQpH8xt

Sdílet

Autor

Studuji informatiku, kryptoměny mě fascinují a myslím, že jsou budoucnost ekonomiky. Osobně preferuji dlouhodobé investice ale nebráním se i promyšlenému riskování. Pokud se vám články líbí, můžete mě podpořit zde: 1DU8m33NjdZhFiUyBEb6ue9UAR2wX47H7N

Komentáře

Zanechat komentář