Hard fork bitcoinové blockchain zasadil trhu s kryptoměnami ránu, ale také umožnil obchodníkům investovat do perspektivních měn při nízkých cenách. V tomto článku vám předložíme seznam měn, jejichž nákup se vám v současné situaci vyplatí.

COSS

 

Zkratka: COSS

Celková hodnota: 3 556 570.0 $

Aktuální cena: 0.14 $

Crypto-One-Stop-Solution, zkráceně COSS je dílem týmu programátorů, snažících se poskytnout uživatelům stabilní zázemí pro směnu krypto a fiatních měn. COSS se snaží obsáhnout všechny vlastnosti digitálního ekonomického systému kryptoměn. Tuto platformu vyvinula skupinka inovátorů s úmyslem spojit zákazníky, obchodníky, start-upy, velké firmy i poskytované služby pod jednou střechou.

COSS bylo spuštěno 25. září 2017 a jeho cena výrazně vzrostla během pouhých dvou týdnů. V současnosti je v oběhu 19.3% coinů. Cílem COSS týmu je posunout užitečnost a uživatelnost kryptoměn na novou úroveň – vytvořit dynamický ekosystém, který je všem ku prospěchu. COSS je jednou z mála platform která nabízí směnu jak krypto tak fiatních měn. Když teď upevnila své základy, malá společnost zve do svého týmu nové členy pro spolu-vytváření další platformy.

Předpokládaná cena koncem roku: 0.4 – 0.5 $

TIP: Víte, jaké coiny jsou podle experů nejlepší pro dlouhodobou investici ?

SUBSTRATUM

Zkratka: SUB

Celková hodnota: 34 870 000 $

Současná cena: 0.13$

Jen na předprodeji vydělalo 13.8 milionu dolarů. Substratum je open-source síť pro decentralizovaný internet, nabízející uživatelům neomezený přístup k obsahu webu. Jedná se v podstatě o soubor uzlů který za použití špičkové kryptografie poskytuje datový obsah, bez potřeby jakéhokoliv jiného softwaru. Substratum se soustředí na uživatelskou přívětivost a intuitivní ovládání. Na decentralizovaném webu je každý uživatel poskytovatelem.

SUB bylo spuštěno 25. září 2017 a za dva týdny jeho cena vzrostla o 0.09 $. V současnosti se obchoduje s 64% coinů.

Předpokládaná cena koncem roku: 0.4 – 0.5 $

CHAINLINK

Zkratka: LINK

Celková hodnota: 141 577 000 $

Současná cena: 0.40 $

ChainLink Network je decentralizovaná síť uzlů ChainLink, z nichž každý prodává síti specifická data, aplikační procedury a jiné komodity pocházející zvnějšku. Chytré sítě nedovedou komunikovat s externími zdroji samy od sebe, což ChainLink řeší tím že slouží jako prostředník. Tato inovativní platforma se snaží uzavřít propast mezi chytrými kontrakty a službami mimo síť. S pomocí ChainLink Network mohou developeři přistupovat ke kontraktům na síti, představujícím zdroje mimo síť.

ChainLink byl spuštěn v září 2017 a jeho cena rychle narostla o 0.25 $. V současnosti se obchoduje s 35% tokenů.

Předpokládaná cena koncem roku: 2 – 3 $

TIP: Máte svoje coiny uschované v nejbezpečnější peněžence na trhu? 

LOOPRING

Zkratka: LRC

Celková hodnota: 51 483 500 $

Současná cena: 0.25 $

“Blockchainový agnostik” Loopring je automatizované, decentralizované rozhraní umožňující obchod mezi směnárnami a různými blockchain. Funguje na principu zvedání likvidity kryptoměn. Platforma umožňuje rozdělení objednávek do menších částí, které lze prodat v ideální čas a při ideálním kurzu. Cílem loopring je chránit obchod před DDOS útoky.

LRC byl spuštěn v Srpnu 2017 a jeho cena vzrostla v krátké době o 0.14$. Aktuálně je v oběhu 20% coinů.

Předpokládaná cena koncem roku: 0.75 – 1 $

KYBER NETWORK

Zkratka: KNC

Celková hodnota: 205 720 000 $

Současná cena: 1.49 $

S vlastnostmi jako je okamžitý a likvidní převod digitálních zdrojů je Kyber Network jedním z prvních systémů s vlastnostmi jako jsou decentralizované provádění, vysoká likvidita, okamžité převody atd. Kyber Network je platforma povolující nákup DGD tokenů v jediné transakci bez nutnosti registrace, a umožňuje vklad s minimálním dobou potvrzení. Jedna z nejlepších vlastností Kyber Network je její kompatibilita s existujícími chytrými kontrakty. S Kyber Network mohou uživatelé směňovat své tokeny okamžitě a bezpečně, provádět proxy platby ve formě tokenů, přijímatplatby v jiných kryptoměnách a pojistit se proti výkyvům v cenách.

KNC bylo spuštěno v září 2017 s původní cenou 1.85 $. V současnosti je v oběhu téměř 61% objemu měny.

Předpokládaná cena na konci roku: 4 – 5 $

 

Poznámka: Článek vychází v jiný čas, než byla provedena analýza, proto se mohou ceny jednotlivých coinů, v době čtení článku, lišit.

Zdroj: itsblockchain.com

Nově jsme založili také CHAT skupinu. Připojte se k nám zde https://discord.gg/WQpH8xt

Sdílet

Autor

Studuji informatiku, kryptoměny mě fascinují a myslím, že jsou budoucnost ekonomiky. Osobně preferuji dlouhodobé investice ale nebráním se i promyšlenému riskování. Pokud se vám články líbí, můžete mě podpořit zde: 1DU8m33NjdZhFiUyBEb6ue9UAR2wX47H7N

Komentáře

Zanechat komentář

blog lam dep | toc dep | giam can nhanh

|

toc ngan dep 2016 | duong da dep | 999+ kieu vay dep 2016

| toc dep 2016 | du lichdia diem an uong

xem hai

the best premium magento themes

dat ten cho con

áo sơ mi nữ

giảm cân nhanh

kiểu tóc đẹp

đặt tên hay cho con

xu hướng thời trangPhunuso.vn

shop giày nữ

giày lười nữgiày thể thao nữthời trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thonmau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nutạp chí phụ nữhardware resourcesshop giày lườithời trang nam hàn quốcgiày hàn quốcgiày nam 2015shop giày onlineáo sơ mi hàn quốcshop thời trang nam nữdiễn đàn người tiêu dùngdiễn đàn thời tranggiày thể thao nữ hcmphụ kiện thời trang giá rẻ