Kde koupit kryptoměny? Pokud jste zámožnou osobností, možná již brzy budete moci nakoupit na směnárně Bakkt. Ta by měla být spuštěna v červenci a nabídne obchodování s Bitcoin futures. Na Bakkt čeká svět kryptoměn již přes rok. Směnárna bude patřit pod společnost Intercontinental Exchange (ICE).

Brave browser, vydělat bat, basic attention token

Kde koupit kryptoměny snadno a jednoduše? Návod zde.

Bitcoin futures na platformě Bakkt

Platforma pro zákazníky z řad institucí Bakkt bude poprvé k dispozici pro uživatelské testování obchodu s Bitcoin futures v červenci.

“Budeme v příštích týdnech pracovat s našimi zákazníky, abychom se připravili na UAT (user acceptance testing). Testovat se bude obchod s futures. Pro zákazníky se otevře naše platforma v červenci. Nabídneme více detailů v příštích článcích, ale očekáváme využití UAT k tomu, abychom zjistili, jací zákazníci o nás mají zájem. Samozřejmě každý bude mít čas se seznámit s naším produktem.”

Směnárna bude nabízet futures s pomocí dvou intervalů. Jedná se o intervaly denní a měsíční. Měsíční kontrakt nabídne obchodníkům časovou osu několika měsíců. Tím dá institucím možnost k širšímu portfoliu finančních manévrů – včetně shortování trhu.

Mohlo by vás zajímat: Bitcoin aktuality: Proč je BTC vyspělejší než v roce 2017?

Dále Bakkt přispěje 35 miliony amerických dolarů do kontraktů, aby dal “svou vlastní kůži do hry”. Tím chce zvýšit atraktivitu směnárny pro velké instituce.

Pro méně v obchodu sečtělého čtenáře se hodí říct, co to futures vlastně jsou. Futures je druh kontraktu, při kterém je cena určena již dopředu. Pokud například zákazník uzavře kontrakt, že nakoupí Bitcoin za 7500 dolarů a prodá ho za 8500 dolarů za měsíc, tak za měsíc musí Bitcoin prodat. A to i za cenu, že se Bitcoin obchoduje za 10 000.

Bitcoin roste jako o závod

Bitcoin v době psaní článku naprosto popírá gravitaci. Po včerejší korekci, kdy se pád kryptoměny zastavil na 6800 amerických dolarů, přichází opět růst. Právě teď se obchoduje na 7750 dolarech a svůj vrchol našel v 17:10 na hodnotě 7900 dolarů.

Mohlo by vás zajímat: Burza Bitfinex: Uživatelé nemohou vybrat prostředky, 430 mil. $ chybí

Sdílet
Komentáře

Zanechat komentář