Saturday, July 20, 2024

Jak koupit Dash 2 Trade v roce 2024 – průvodce pro začátečníky

S neustále se rozvíjejícím trhem kryptoměn jde ruku v ruce i potřeba přesné a spolehlivé analýzy digitálních aktiv. Nabízí ji projekt Dash 2 Trade, inovativní ekosystém s nástroji a vlastnostmi, díky nimž se i vaše investování do kryptoměn může setkat s úspěchem.

Tento průvodce vám podrobně vysvětlí, jak koupit Dash 2 Trade. Je vhodný i pro začátečníky, zaměřili jsme se v něm na celkový průběh procesu investování. Vysvětlíme si také, do jaké míry mohou obchodníci benefitovat z této koupě a společně odhadneme nejbližší vývoj ceny tokenu D2T. Vydejte se proto s námi na cestu investování a zjistíte, jak koupit Dash 2 Trade.

Klíčové body k Dash 2 Trade

 • Dash 2 Trade se prezentuje jako jedna z nejslibnějších kryptoměn v roce 2022, nabízí zajímavé nástroj a vlastnosti pro analýzu digitálních aktiv.
 • Systém funguje díky D2T – ERC-20 tokenu. Musí jej vlastnit každý uživatel, díky čemuž získává přístup k plnohodnotným funkcím platformy.
 • V rámci ekosystému získává uživatel možnost dostávat tradingové signály, budovat si strategii od píky, indikátory sociálního sentimentu, či dokonce jedinečný bodovací systém pro předprodeje kryptoměn.
 • Aktuálně probíhá předprodej kryptoměny, investoři mají šanci získat tokeny D2T za zvýhodněnou cenu. Objem na trhu je v hodnotě 35 milionů, aktuální cena je 0,0476 USDT. Jedná se o nejnižší cenu v historii, takže byste tuto šanci neměli zmeškat.

ZÚČASTNIT SE PŘEDPRODEJE

Jak koupit Dash 2 Trade 

Pokud i vy zvažujete, jak koupit Dash 2 Trade, je i pro vás určen tento detailní návod. Díky němu získáte veškeré informace, které potřebujete při investování do úspěšných krypto projektů. Na oficiální stránce právě probíhá předprodej, který vyžaduje dodržení určitého postupu pro úspěšné získání tokenů. Využít můžete váš notebook, tablet či telefon.

1. krok – Založte si krypto peněženku

Jedná se o první, avšak velmi důležitý krok. Vaše kryptoměnová peněženka musí být kompatibilní s tokeny ERC-20. Na základě naší zkušenosti doporučujeme MetaTask, poskytuje opravdu důkladnou podporu. Můžete si jej stáhnout pro zařízení iOS a Android.

Vše, co musíte udělat, je na stránce MetaMask kliknout na tlačítko „Download“. Následně si zvolíte požadovaný operační systém a postupujete podle instrukcí.

Jak koupit Dash 2 Trade v roce 2022 - průvodce pro začátečníky

2.krok – Kupte si USDT nebo ETH

Budete potřebovat jednu z těchto dvou měn, protože jen tyto digitální kryptoměny se používají pro výměnu za D2T tokeny. Jako investor můžete případně zainvestovat přímo do ETH využitím webové stránky Dash 2 Trade – v tomto případě se od vás bude vyžadovat kreditní či debetní karta, případně bankovní převod. Ideálním partnerem pro tento krok je Transak – partner Dash 2 Trade pro investici FIAT do kryptoměn.

3.krok – Propojíte peněženku s rozhraním předprodeje

Na web stránce Dash 2 Trade vyhledejte tlačítko „Connect Wallet“. Zobrazí se vám vyskakovací okno, ve kterém si vyberete poskytovatele peněženky. Dále postupujte také podle instrukcí, provedou vás celým procesem. Jak koupit Dash 2 Trade v roce 2022 - průvodce pro začátečníky

4.krok – Zakupte si tokeny Dash 2 Trade

V zobrazené kolonce si musíte vybrat menu – USDT nebo ETH, na jejímž základě proběhne výměna. Zadáte minimální investici – aktuálně Dash 2 Trade vyžaduje hodnotu 1000 D2T. Systém vás následně vyzve ke kontrole zadaných údajů, po potvrzení proběhne transakce.

ZÚČASTNIT SE PŘEDPRODEJE

5.krok – Zobrazení tokenů

Po úspěšném dokončení nákupu v předprodeji Dash 2 Trade se vám zobrazí TGE – proces generování tokenů. Zbývá vám už jen poslední krok – přejděte na domovskou stránku Dash 2 Trade a klikněte na tlačítko „Claim“.

Jak koupit Dash 2 Trade v roce 2022 - průvodce pro začátečníky

Co je Dash 2 Trade?

Všechny dosud provedené výzkumy naznačují, že trh kryptoměn dosáhne kumulativního ročního růstu mezi lety 2022 a 2028 v hodnotě 11 procent. Tržní hodnota kryptoměn se zdvojnásobí, očekává se hodnota asi 2 triliony. Katalyzátorem růstu budou hlavně nové kryptoměny, vstupující na trh, nabízející možnost vysokého zhodnocení. Ačkoli se to na první pohled zdá jako pozitivní faktor, všechny tyto projekty mohou vytvořit náročné investiční prostředí, neboť pro investory bude opravdu náročné identifikovat projekty s potenciálem růstu.

dash

A tady vstupuje do hry Dash 2 Trade. Představuje dokonalou kombinaci výzkumu a analýzy na jedné platformě. Dash 2 Trade funguje díky Learn 2 Trade – jedné z nejznámějších globálních vzdělávacích krypto platforem. Aktuálně disponuje asi 70 000 členy a průměrné skóre na Trustpilotu 4/5. Jaké služby a funkce tedy nabízí platforma Dash 2 Trade?

 • on-chain analýzu
 • indikátory sociálního sentimentu
 • obchodní signály, možnosti pro nákup a prodej
 • moderní kryptoměnový bodovací systém zaměřený pro předprodej
 • upozornění v reálném čase na zalistování CEX/DEX
 • pravidelné tradingové příležitosti pro uživatele Dash 2 Trade

Všechny zmíněné možnosti lze nastavit na míru – podle úrovně zkušeností. Benefitovat z nich mohou nejen začátečníci, ale i pokročilí obchodníci.

V čem Dash 2 Trade vyniká?

Dash 2 Trade má bezpochyby několik výhod, díky čemuž již upoutal pozornost mnoha investorů na trhu. Pokud bychom však měli zdůraznit některé z jeho benefitů, určitě by to byly následující:

První „kryptoměnový Bloomberg“

Bloomberg je ve světě financí nepřekonatelný pojem. Jedná se o americkou společnost, založenou v roce 1981 bývalým starostou New Yorku, Michaelem Bloombergem. Zaměřuje se na poskytování informací pro profesionální zpravodaje, obchodníky a finanční instituce. advanced tools and features 2Hlavním produktem je profesionální terminál, což je ve zkratce nástroj pro analýzu a práci s informacemi o finančních trzích. Zaměřuje se i na správu portfolií a realizaci obchodních pokynů. Dash 2 Trade je rovněž průkopníkem ve světě kryptoměn. A proto se velmi často označuje za první kryptoměnový Bloomberg.

ZÚČASTNIT SE PŘEDPRODEJE

Zkušený tým 

Dalším důvodem je pozadí. Za tímto tokenem stojí opravdu zkušený tým, který má prokazatelnou minulost nejen v obchodování, ale také v predikci vývoje tokenů a kryptoměn. Tým Learn2Trade stojí v pozadí opravdu úspěšných projektů v oblasti kryptoměn. Proč tedy nenásledovat ty nejlepší?

obrazek 2022 11 04 094956139

100 % zabezpečeno

V případě Dash2Trade se nemusíte obávat podvodů, tento token je zajištěn na 100 procent, stojí za ním zvučná a známá jména na celosvětové scéně, jako je například coinsniper či solidproof. Tito hráči se nezaručí jen tak za kohokoli, jejich důvěru si musíte zasloužit. Právě oni předpovídají Dash2Trade hvězdnou budoucnost.

Nadějná roadmapa

Roadmapa slouží pro orientaci nejen aktivním investorům, ale také začínajícím nováčkům. Tomuto tokenu předpovídá vysoký růst v budoucnosti, ale zároveň zdůrazňuje, jak důležité je zainvestovat ve fázi předprodeje a častokrát být větším optimistou, než by jste očekávali. Ani ti nejbohatší hráči na trhu s tokeny nezbohatli za noc.

Marketingové pokrytí

Marketing říká, že ten, okem se nemluví, jako by ani neexistoval. Dash2Trade je pojem, který najdete nejen ve slovníku pokročilých investorů, ale upoutá vaši pozornost také na sociálních médiích či různých článcích na internetu. Marketingově je tedy pokryt na 100 procent.

obrazek 2022 11 04 095043190

Předprodej Dash 2 Trade

Aktuální cena se pohybuje na úrovni 0,04776 USDT, avšak očekává se její postupný růst. Určitě se zvýší po vyčerpání předprodejního objemu, který je aktuálně 35 milionů tokenů. Očekávaná míra růstu ceny je asi 5 procent. Minimální množství zakoupených tokenů je 1000 D2T, což je hodnota asi 47,6 USDT. Ve srovnání s jinými systémy jde opravdu o nízkou částku, ideální dokonce i pro začínající investory.

Co je předprodej a jak probíhá

Každý token si projde fází předprodeje. Není tomu jinak ani v případě Dash2Trade. Jak ale takový předprodej vypadá a jaké jsou jeho jednotlivé fáze? To si vysvětlíme v následujících řádcích.

Jednotlivé fáze předprodeje s cenou

Jak vypadají jednotlivé fáze předprodeje a ceny tokenu? Připravili jsme pro vás přehlednou tabulku níže. 

Cena konkrétní fáze Objem v dané fázi Alokace tokenů
$0.0476 $1,666,000 35,000,000
$0.0500 $3,500,000 70,000,000
$0.0513 $3,591,000 70,000,000
$0.0533 $4,663,750 87,500,000
$0.0556 $4,865,000 87,500,000
$0.0580 $5,075,000 87,500,000
$0.0606 $5,302,500 87,500,000
$0.0635 $5,556,250 87,500,000
$0.0662 $5,792,500 87,500,000

Predikce ceny

Jako investora vás také jistě zajímá, jakou cenu očekávat v budoucnosti. Pokud se D2T podaří dosáhnout úspěšného listingu v budoucnosti na známých burzách, zvýší se nejen dostupnost, ale i povědomí o tokenu, což povede k rozsáhlejším investicím. Běžným jevem bývá vysoký nárůst ceny v případě dosažení listingu na DEX či CEX.

V podobné situaci se ocitly projekty jako Lucky Block, Battle Infinity či Tamadoge. Po dosažení listingu přinesly svým majitelům výnosy vyšší až o 300 procent. Pokud tuto cestu bude následovat také Dash 2 Trade, určitě byste se už nyní měli zajímat o to, jak koupit Dash 2 Trade.

Tokenomika

Tokenomika představuje spojení 2 slov – token a ekonomika. Podobně jako klasická ekonomika, i zde se sleduje emise finančních prostředků díky oficiálním údajům o peněžním objemu v oběhu. Zaměřena je však na tokeny.

token d2t graf
Tokenomika

Nejjednodušším vysvětlením bude ilustrace z minulosti. Už ve středověku měli dávní vládci ve zvyku vytvářet dodatečné peníze – v současnosti bychom tuto situaci mohli aplikovat na tokeny. Vládnout zemi a společnosti nebylo jednoduché, avšak finančně náročné.

Chudí podání neměli častokrát peníze na to, aby financovali království, proto bylo vždy rozhodnutím panovníků vytisknout více peněžních prostředků, což vedlo k vytvoření likvidní měny v oběhu. Na podobném principu funguje i tokenomika – avšak všechny tyto principy se vztahují přímo na tokeny.

Soutěž o 150k dolarů

Emitenti tokenů vědí, že na potenciální investory vždy zabere záměr a možnost výhry či soutěže. Jelikož se předprodeji opravdu daří velmi dobře a komunita se rozrůstá rapidním tempem, rozhodli se obdarovat jednoho investora výhrou v hodnotě 150 tisíc dolarů. Tato výhra však bude představovat stejnou částku v podobě Dash 2Trade tokenů.

obrazek 2022 11 04 095625697

Soutěž není omezena pouze na 1 vstup, můžete získat tolik vstupů, kolik si jen můžete dovolit. Podmínkou je aby jste v době konání soutěže a slosování výherce měli na svém kontě minimální $150 nebo vyšší částku v D2T.

Jak na to? Možností máte několik. Pro získání jednoho vstupu do hry můžete například:

 • zadat adresu vaší krypto peněženky
 • začít sledovat @dash2_trade na Twitteru
 • retweetovat @dash2_trade – získáte až 5 vstupů!
 • tweetovat jako autor o @dash2_trade – bonusem je až 5 vstupů!
 • sledovat @dash2_trade na Instagramu
 • přidat se ke Discord komunitě a označit @dash2_trade
 • propagovat @dash2_trade na Telegramu
 • sdílet @dash2_trade se svými přáteli
 • navštívit webovou stránku Dash2Trade a sdílet ji

Jak vidíte, na výhru vám stačí opravdu málo. Na sociálních médiích trávíme denně spoustu času neužitečným způsobem, mrháme drahocenným časem, tak proč neudělat něco užitečnějšího a nepokusit se vyhrát?

Závěr

Dalším cílem tohoto článku bylo objasnit vám, jak funguje proces nákupu tokenů Dash 2 Trade. Nejde vůbec o náročný proces, je dokonce vhodný i pro začínající investory. Určitě stojí za vyzkoušení a promyšlení si investice, protože se očekává, že v aktuální fázi předprodeje se tokeny vyprodají poměrně rychle. A pro vás to může znamenat zmařenou šanci vysokého zisku do budoucna.

Kryptoměny představují budoucnost. Přestože vám někdo může namítat že budoucnost je nejasná, nevěřte mu. Každý je strůjcem svého štěstí a každý má právo se rozhodnout, do čeho zainvestuje, případně jaký obchod provede. Možná jsme vám pomohli v rozhodnutí zainvestovat do Dash2Trade, potom jsme rádi. Určitě sdílejte tyto informace i se svými přáteli a poskytněte jim stejnou šanci, jako jste získali vy po přečtení tohoto článku.

ZÚČASTNIT SE PŘEDPRODEJE

Často kladené otázky

Co je Dash 2 Trade?

Jak mohu koupit Dash 2 Trade?

Bude do budoucna Dash 2 Trade dobrá investice?

Kde mohu koupit Dash 2 Trade?

Doporučujeme

BinanceRecenze

Získejte přes nás až 55% zpět!

ByBitRecenze

Zdarma bonus po registraci a vkladu

Gate.ioRecenze

Získejte malý bonus při registraci

MEXCRecenze

Získejte až 1000 dolarový bonus při registraci

OKXRecenze

Kryptoměnová burza s mnoha bonusy

MargexRecenze

Získejte až 50 dolarů bonus při registraci skrze tento odkaz

Vítejte zpět!

Přihlaste se níže na svůj účet

Získat heslo

Zadejte přihlašovací jméno nebo email.