Sunday, June 23, 2024

Jak koupit Launchpad XYZ v roce 2024 – průvodce pro začátečníky

Launchpad XYZ je nový kryptoměnový projekt, který přináší zcela nový pohled na Web3 a usnadní jeho používání všem. Projekt buduje uživatelsky přívětivou platformu se všemi různými novými nástroji Webu3, které mohou být k dispozici. Launchpad XYZ má k dispozici vše, co souvisí s Webem 3.0. To znamená, že pokud hledáte Play-to-Earn hry, nezaměnitelné tokeny, DEX nebo další kryptoměnové projekty s potenciálem masivních zisků, vše najdete na Launchpad XYZ.

V tomto průvodci budeme o tomto vzrušujícím novém projektu hovořit podrobně, mimo jiné probereme hlavní rysy, cíle projektu a potenciál růstu v krátkodobém i dlouhodobém horizontu. Dále se podíváme na to, jak koupit Launchpad XYZ v rámci předprodeje, který právě probíhá.

Jak koupit Launchpad XYZ – shrnutí

Zde je rychlý přehled projektu Launchpad XYZ spolu s podrobnostmi o předprodeji tokenů LPX.

 • Launchpad XYZ (LPX) je nový blockchainový startup s hlavním cílem – zjednodušit investice do Web3. Vyvíjí ekosystém typu all-in-one, který poskytuje nástroje a data pro navigaci v produktech Webu3.
 • Launchpad XYZ zjednodušuje procesy a procedury potřebné k objevení další 100x mince tím, že eliminuje potřebu externích služeb.
 • Investoři mohou brzy investovat do slibných projektů, protože pomocí nástroje Launchpad XYZ Quotient zjistilí, které kryptoměny jsou v daný okamžik oblíbené.
 • Launchpad XYZ poskytuje systém hodnocení ICO, exkluzivní mincovny NFT a frakcionovaná aktiva Mezi další funkce patří decentralizovaná burza a peněženka.
 • Některé ze základních funkcí platformy jsou dostupné pouze těm, kteří stakují tokeny LPX. To zajišťuje, že LPX má reálnou užitečnost a že vytváří poptávku na přesyceném trhu.
 • Předprodej Launchpad XYZ má několik fází, z nichž každá zvyšuje cenu tokenu LPX. Zatímco LPX bude uveden na trh za 0,07 USD, aktuální předprodejní cena je pouhých 0,044 USD.

KOUPIT launchpad xyz

Co je Launchpad XYZ

Launchpad XYZ vyvinul pro své uživatele špičkovou web3 platformu pro obchodování s kryptoměnami. Launchpad XYZ vybavuje investory do kryptoměn všemi nástroji, které potřebují, aby mohli spolehlivě profitovat za všech tržních podmínek, od analýzy trhu a sentimentu až po upozornění na nadcházející předprodej a minting NFT.

Launchpad XYZ byl založen na začátku roku 2023 s jednoduchým, ale zásadním cílem pomoci investorům do kryptoměn činit dobrá investiční rozhodnutí v prostoru Web3.

To je snadné díky nejmodernějšímu řídicímu panelu projektu, který uživatelům nabízí bezkonkurenční informace. Investoři mohou sledovat pohyby trhu napříč různými mincemi a určit, které jsou ty nejlepší.

Jak koupit Launchpad XYZ

Zde naleznete poznatky zkušených krypto investorů a odborníků, přispěli svými poznatky na Launchpad XYZ. Uživatelé pak mohou vidět, kde jsou chytré peníze. Launchpad XYZ navíc vzdělává své klienty, aby se při vlastním obchodování chytře rozhodovali.

Také jsme zjistili, že Launchpad XYZ nabízí snadný přístup k nejoblíbenějším novým kryptoměnám. Proto informuje spotřebitele o nadcházejících předprodejích kryptoměn a poskytuje jim základní informace o projektu, whitepaperu, roadmapě a tvůrcích. Kromě toho budou oznámovány nové NFT a P2E hry.

Launchpad XYZ navíc poskytne decentralizovanou burzu (DEX). To umožňuje uživatelům aplikovat strategie a poznatky, které se naučili, přímo na své obchodování, aniž by museli opustit řídicí panel. Dlouhodobým cílem Launchpadu XYZ je sloužit jako centralizované tržiště pro všechny jejich obchody Web3.

Platforma je podporována nativním tokenem LPX, který bude mimo jiné sloužit pro odměny a platby v rámci ekosystému. Navíc ti, kteří budou stakovat LPX, budou mít přístup k prémiovým funkcím, které nejsou dostupné uživatelům bezplatné verze platformy.

Ti, kteří chtějí koupit tokeny LPX, ať už za účelem využití funkcí platformy nebo jako investice, tak mohou učinit prostřednictvím předprodeje Launchpad XYZ.

Nativní token projektu a tokenomika

Nativním tokenem ekosystému Launchpad XYZ je LPX. Primární případy použití tokenů LPX v rámci ekosystému zahrnují:

 • Vývojáři kryptoměnových projektů mohou pomocí LPX uvést své tokeny a NFT na Launchpad XYZ.
 • Tokeny LPX lze použít k mintingu a frakcionaci hmotných aktiv a jejich uvedení na Launchpad XYZ.
 • Tokeny LPX jsou hlavní transakční měnou v ekosystému a lze je použít pro platby na platformě.

Následující dodatečné výhody jsou k dispozici lidem, kteří stakují alespoň 10 000 LPX.

 • Nižší poplatky za obchodování na decentralizované burze Launchpad XYZ.
 • Investoři mají právo jako první zakoupit zcela nové NFT, což jim umožní upgradovat své sbírky za nejlepší dostupné ceny.
 • Informace o trendy předprodejích před širokou veřejností. Mince mohou investoři koupit před všeobecným předprodejem.
 • Slevy na produkty a služby partnerů Launchpad XYZ.
 • Včasný přístup k nejlepším P2E hrám, které jsou aktuálně v režimu beta. dříve než ostatní. To umožňuje hráčům sledovat průběh hry a rozhodnout se, zda investovat do tokenu hry či nikoli.

S těmito příležitostmi mohou investoři držící LPX Token dosáhnout nových cílů ve svém obchodování. Pokud stakujete alespoň 10 000 LPX tokenů v průběhu 90 dnů, získáte přístup k těmto prémiovým službám. To dokazuje, že token LPX slouží praktickému účelu, který je základním prvkem úspěchu projektu.

Jak koupit Launchpad XYZ

Launchpad XYZ vytvořil jednu miliardu tokenů LPX podle standardu ERC-20 na blockchainu Ethereum. 25 % nabídky bude prodáno investorům během předprodeje. To znamená, že po předprodeji bude mít Launchpad XYZ tržní kapitalizaci 50 milionů dolarů.

To však za předpokladu, že bude dosaženo cíle v podobě hard capu. Jakékoli neprodané LPX tokeny budou spáleny a odstraněny z oběhu.

Zbývajících 75 % nabídky LPX bude přiděleno různým divizím. Například na likviditu, marketing a vývoj produktů.

Proč koupit Launchpad XYZ

Očekává se, že trh Web 3.0 vzroste do roku 2029 na 38 miliard dolarů nebo více. Launchpad XYZ si klade za cíl sloučit všechny funkce v tomto odvětví, aby se na tomto růstu podílel. V této části našeho průvodce ‘Jak koupit Launchpad XYZ’ se budeme zabývat klíčovými prvky v rámci ekosystému.

NFT Screener

V posledních letech se svět NFT neustále rozrůstá a zcela obrátil svět umění i zábavy vzhůru nohama. Unikátní digitální aktiva se stala důležitou součástí Web3, díky čemuž chce Launchpad XYZ být důležitou součástí světa NFT.

Za tímto účelem si platforma klade za cíl poskytnout uživatelům možnost vyhledávat NFT na všech dostupných tržištích. To dává investorům možnost učinit chytrá rozhodnutí a koupit nejlepší NFT za nejlepší možnou cenu. Uživatelé mohou také sledovat nové verze NFT a sestavit si vlastní sbírku

screenshot 2023 04 26 at

Další užitečnou funkcí Launchpadu XYZ je schopnost projektů snadno zalistovat také své vlastní kolekce NFT.

DEX pro obchodování kryptoměn a NFT

Podle whitepaperu projektu bude platforma v blízké budoucnosti nabízet také vlastní peer-to-peer NFT tržiště, kde budou moci uživatelé stakovat NFT, což uživatelům umožní získat i exkluzivní odměny.

Kryptoměnová DEX bude mít strukturu provizí maker-taker a bude podporovat více typů objednávek. Ti, kteří budou stakovat tokeny LPX, získají snížené provize z obchodování.

Frakcionovaná aktiva

Nákup a prodej frakcionovaných aktiv je v poslední době stále populárnější, takže tato možnost samozřejmě nemůže na Launchpadu XYZ chybět. Platforma tuto příležitost poskytne díky partnerství s těmi, kteří vlastní aktiva reálné hodnoty, jako jsou luxusní automobily, umění nebo nemovitosti.

Následně budou tato aktiva zpřístupněna ve formě NFT, což uživatelům umožní část těchto aktiv zakoupit.

Peněženka Web3

Další zajímavou funkcí platformy a jedním z důvodů, proč je Launchpad XYZ moudrá volba, je skutečnost, že platforma také vyvine vlastní Web3 peněženku. Uživatelé si mohou snadno vytvořit vlastní kryptoměnovou peněženku pouze s telefonním číslem a e-mailovou adresou, což z ní dělá jednu z uživatelsky nejpřívětivějších peněženek, se kterými jsme se setkali.

Tato peněženka dává investorům příležitost vyměnit tokeny a připojit se přímo k různým dApps.

Seznamy předprodejů kryptoměn

Všichni víme, že najít ty nejlepší nové kryptoměny může být skličující úkol. Začínající i zkušení investoři mají v této oblasti stejné problémy, protože nikdy s jistotou nevíte, který token stoupne a který ne. Launchpad XYZ vybere nejlepší předprodeje kryptoměn na základě nejnovějších trendů na trhu.

Kromě toho platforma poskytne novým projektům příležitost hostit předprodeje v síti. Investoři, kteří drží LPX, pak budou mít exkluzivní přístup k těmto předprodejům. Po zakoupení těchto nových kryptoměn uživatelé okamžitě obdrží tokeny do své vlastní kryptopeněženky Launchpad XYZ.

Play to Earn Hub

Další oblastí, do které chce být Launchpad XYZ součástí, je svět P2E her. P2E hub bude mít velký výběr her, kde hráči mohou snadno zjistit, kolik peněz mohou vydělat hraním určitých her, a dokonce sledovat, jak ostatní hráči hrají.

screenshot 2023 04 27 at

Kromě toho Launchpad XYZ také vybuduje svou vlastní knihovnu zkušeností metaverse – kde hráči uvidí, které metaverse projekty stojí za to, než investují svůj čas a peníze.

Hra Trading Edge

Další klíčovou funkcí Launchpadu XYZ je jeho cíl umožnit co největšímu počtu uživatelů účastnit se nádherného světa Webu3. Jedním ze způsobů, jak toho chce dosáhnout, je vývoj nové obchodní hry.

Díky tomu je nákup LPX vynikající volbou, protože uživatelé zde mohou testovat obchodní strategie, ale zároveň získávat odměny. Tato aplikace pro učení se obchodování bude motivovat uživatele prostřednictvím NFT jako odměn, které pak mohou být použity pro slevy z transakčních poplatků při obchodování.

KOUPIT launchpad xyz

Předprodej

Během předprodeje projektu mají investoři možnost nakoupit tokeny za velmi atraktivní cenu oproti počáteční ceně na burze. Předprodej probíhá prostřednictvím předprodejního webu a pro nákup tokenů LPX můžete použít Ethereum nebo USDT.

Celkem má předprodej Launchpadu XYZ 10 různých fází, kdy se cena s každou fází bude zvyšovat. Doporučujeme investorům, kteří mají o token zájem, jednat co nejdříve.

Fáze Cena tokenu v USD Množství tokenů Hodnota USD
1 0,035000 25 000 000 875 000
2 0,037500 25 000 000 937 500
3 0,040000 25 000 000 1 000 000
4 0,042500 25 000 000 1 062 500
5 0,045000 25 000 000 1 125 000
6 0,050000 25 000 000 1 250 000
7 0,055000 25 000 000 1 375 000
8 0,060000 25 000 000 1 500 000
9 0,065000 25 000 000 1 625 000
10 0,070000 25 000 000 1 750 000

Po skončení fáze předprodeje bude token LPX uveden na burzách za cenu 0,07 USD. Očekává se, že k prvnímu zalistování dojde ve třetím čtvrtletí roku 2023, což nás vede k očekávání býčích předpovědí pro Launchpad XYZ.

Predikce Lauchpad XYZ

Potenciál vysokých výnosů je u předprodejních projektů obrovský. V minulosti se občas stalo, že projekty po zalistování tokenu na burzy explodovaly. Proto je moudré sledovat Launchpad XYZ.

Kromě toho existuje spousta dalších důvodů, proč by měl token LPX růst. Launchpad XYZ je nový a inovativní projekt, který uživatelům velmi usnadňuje používání všech důležitých prvků Webu3. Platforma má mnoho různých funkcí a možností, které by měly oslovit nadšence do kryptoměn.

Navíc nativní token platformy: LPX má mnoho různých případů použití v rámci ekosystému Launchpad XYZ. Vyšší užitečnost tokenu obvykle povede k větší poptávce po tokenu, což zvýší hodnotu tohoto tokenu. Vždy dobré mít na paměti, že udělat si vlastní průzkum je vždy velmi důležité.

Jak koupit Launchpad XYZ

V této části vysvětlíme, jak koupit Launchpad XYZ prostřednictvím předprodejního webu projektu.

Krok 1: Vytvořte kryptoměnovou peněženku

Nejprve si jako investor budete muset vytvořit vlastní kryptopeněženku – pokud ji ještě nevlastníte. Co se týče kryptopeněženek, vždy doporučujeme MetaMask. Tato peněženka je uživatelsky velmi příjemná a navíc zcela zdarma.

metamask media library original 1200 765

Chcete-li začít s MetaMask, můžete snadno přejít na webovou stránku a postupovat podle pokynů.

Krok 2: Kupte si kryptoměnu

Když si vytvoříte vlastní peněženku, dalším krokem je vložení tokenů do této peněženky. Pro tento předprodej budete muset zakoupit Ethereum nebo USDT, protože to jsou jediné tokeny akceptované v předprodeji.

Tokeny lze zakoupit prostřednictvím kryptoměnové burzy. Po zakoupení tokenů je můžete snadno vložit do peněženky MetaMask. K tomu je třeba zkopírovat adresu peněženky z MetaMask a odeslat tokeny z vaší peněženky na burze nebo u brokera.

Krok 3: Připojte svou peněženku k Launchpad XYZ

Jakmile budete mít tokeny, můžete přejít na web Launchpad XYZ a připojit svou peněženku k předprodeji. Zde zvolte ‘Připojit peněženku’ a poté zvolte MetaMask. Je také dobré vědět, že na webu Launchpad XYZ můžete platit i platební kartou. Vezměte prosím na vědomí, že k tomu musí být nejprve dokončen postup KYC.

3 6

Krok 4: Kupte si LPX tokeny

Nákup LPX je dalším krokem. Nejprve si vyberte, které tokeny chcete vyměnit za LPX a požadovanou částku. Vždy je užitečné mít v peněžence dostatek ETH, protože stále musíte platit transakční poplatky, aby byla transakce provedena.

2 7

Po zadání údajů můžete transakci dokončit podle kroků MetaMask. 7 dní po skončení předprodeje navštivte prosím znovu webovou stránku projektu a vyzvedněte si tokeny.

KOUPIT launchpad xyz

Jak koupit Launchpad XYZ – závěr

Launchpad XYZ nabízí investorům různé možnosti, jak se úspěšně zapojit do vysoce spekulativního a velmi turbulentního kryptoměnového trhu a Webu3. Launchpad XYZ poskytuje investorům Web3 nástroje, analýzy, průzkumy a přístup k jedinečným předprodejům a NFT, které potřebují k dosažení svých obchodních cílů.

Očekává se, že projekt osloví velkou skupinu investorů s různými zájmy. Platforma navíc usnadní spouštění nových projektů Web3a poskytne investorům cenné poznatky o těchto nových kryptoměnách. Nativní token LPX se nyní prodává prostřednictvím předprodeje, takže máte jedinečnou možnost získat token za zvýhodněnou cenu.

FAQ

Co je Launchpad XYZ?

Proč bych si měl/a koupit Launchpad XYZ?

Doporučujeme

BinanceRecenze

Získejte přes nás až 55% zpět!

ByBitRecenze

Zdarma bonus po registraci a vkladu

Gate.ioRecenze

Získejte malý bonus při registraci

MEXCRecenze

Získejte až 1000 dolarový bonus při registraci

OKXRecenze

Kryptoměnová burza s mnoha bonusy

MargexRecenze

Získejte až 50 dolarů bonus při registraci skrze tento odkaz

Vítejte zpět!

Přihlaste se níže na svůj účet

Získat heslo

Zadejte přihlašovací jméno nebo email.