Nasdaq se možná jednou stane kryptoměnovou směnárnou, říká CEO Friedmanová

Adena Friedman, CEO největšího ryze internetového burzovního tržiště v Americe, se vyjádřila pro CNBC, že Nasdaq zvažuje možnost stát se také kryptoměnovou směnárnou, až přijde čas. Tvrdí, že je třeba počkat, než trh dospěje, přijme větší regulaci a stane se fér pro investory.

Regulace se zdá pro Nasdaq být opravdu klíčová.  Friedmanová tvrdí, že je třeba ji implementovat, ale je poměrně bullish a optimistická co se týče budoucnosti digitálních aktiv.

“Věřím, že digitální měny nikam nepůjdou a je jen otázkou času, kdy oblast dospěje. Jednou se na ni podívám a řeknu si: “Chci pro tohle poskytnout regulované tržiště?” Nasdaq by to vskutku zvážil.”

Mezitím Nasdaq zůstává jen v roli technologického mecenáše, podporujícího již existující kryptosměnárny.

Ve středu oznámila společnost, že plánují spolupracovat se směnárnou Gemini, založenou dvojčaty Tyler a Cameron Winklevoss. Tato dohoda dává Gemini přístup k množství technologie Nasdaqu, která jim umožní udělat ze své směnárny férové a  “zásadité” tržiště pro své zákazníky, jak řekl CEO Gamini Tyler Winklevoss.

Další problém, který Friedmanová zmínila byly ICOs. Ty dle ní musí být regulované, souhlasí v tomto se SEC, že ohrožují bezpečnost a musí se s nimi něco dělat.

zdroj: cnbc.com

Binance teď ZDARMA umožňuje udělat ze zbylých zlomků kryptoměn ve vaší peněžence BNB tokeny

Všichni určitě nenávidíme ten pocit, když nám zbude malý zlomek coinu, se kterým nemůžeme nic dělat, protože by jeho hodnota nikdy nepokryla poplatek. No tak teď už se o to snad nebude nikdo muset starat. Binance odteď umožňuje svým uživatelům prodat tyto zbytky za BNB, domácí tokeny Binance.

Binance dust to bnb

To je důležité jak pro směnárnu, tak i pro investory. Pro směnárnu proto, že jejich vlastní token nabude větší popularity. Pro některé to bude možná poprvé, kdy se dostanou k držení BNB. Směnárna tak také ale dává jasně najevo, že naslouchá svým uživatelům, kteří se řešení této situace se zbytky dožadovali již dlouho. Pro investory to znamená příjemnější prostředí a nižší ztráty.

Pokud chcete směnit některé vaše zbytky za BNB, jděte na “Funds,” poté na “Balances” a vyberte coin, který chcete směnit za BNB. Následně klikněte na “Exchange” a potvrďte.

Tento proces je proveditelný jen jednou denně a lze směňovat pouze za BNB tokeny.

zdroj: usethebitcoin.com

IOTA [MIOTA] má potenciál stát se novým standardem v globálni automatizaci – Fujitsu

Rolf Werner, hlava evropského Fujitsu, se o budoucnosti IOTA vyjádřil na Hannover Messe trade fair velice pozitivně. Dle něj odemknutí plného potenciálu IOTA bude znamenat objevení nového standardu v globální automatizaci.

IOTA Fujitsu

Důraz kladl na první Distributed Ledger Technology [DLT], která funguje na základě IOTA Tangle. Zlepšovala by technologický průmysl množstvím způsobů. Projekt Tangle je decentralizovaný a přináší na stůl peer-to-peer síť, která neřeší žádné blocky nebo těžení. Bezpečné přesuny informací se mohou odehrát mezi digitalizovanými zařízeními pomocí nového programu.

Werner dodal také toto:

“Tato nová technologie je efektivní, nabízí transakce bez poplatků a škáluje se extrémně dobře. To z ní dělá dobrého kandidáta na to stát se standardem v oblasti automatizovaných systémů a i v širší machine-to-machine ekonomii.”

Zdroj: ambcrypto.com

Snoop Dogg bude účinkovat na VIP Ripple údálosti!

Snoop Dogg Ripple

Snoop Dogg bude účinkovat na XRP Community Night, která proběhne 15. května 2018 během Blockchain Week NYC. Jistě vás zajímá, kdo jsou tito VIP…no otázek asi máte obecně docela hodně.

Ripple organizuje VIP party pro vybraných 10 výherců jako dík za “budování likvidity, validování transakcí, pomoc při vývoji XRP Ledgeru a xRapid a vlastně i za šíření dobrého slova o výhodách XRP.”

Jak mohu získat šanci zúčastnit se této událost?

Pokud chcete vyhrát jeden z těchto deseti lístků, ještě máte šanci:

“Pokud chcete vyhrát lístek na XRP Community night, zveme vás k účasti ve dvou @Ripple soutěžích tento měsíc.

  1. Twitter Trivia: 4 pm PST ve čtvrtek 26. dubna
  2. Make the Meme: 3:30 pm PST ve středu 2. května do 3:30 PST ve čtvrtek 3. května

Prosíme vás, abyste si pročetli pečlivě pravidla a následovali je, aby byl každý účastník oprávněný k výhře.”

Zdá se že Dogg je poměrně optimistický, co se krypta týče. Účinkoval už na několika crypto-based párty a mrkněte na jeho Twitter:

Snoop Dogg Ripple

zdroj: coindoo.com

Mohlo by vás zajímat: Co očekávat od ceny Bitcoinu v následujících dnech?

Předchozí díl novinek nejen o postoji Evropské Unie zde.

Sdílet

Autor

Student, nadšený atlet a spekulant krypta. Přejete-li si mě podpořit, moje BTC adresa je zde: 3FnC3op7eRPLhvZJr6WV7EJoSkd9XeeSwE LTC adresa: M9iZRn7fCqi6eCnEUui2yAXMzGaJsF5vVK

Komentáře

Zanechat komentář