Bitcoin faucet je aplikace nebo webové stránky, které umožňuje svým uživatelům vydělat bitcoin zdarma z odměn za plnění jednoduchých úkolů nebo za sledování reklam. V této recenzi se dozvíte  nejlepší Bitcoin faucety, které můžete taky využít a vydělat si pár satoshi navíc.

Brave browser, vydělat bat, basic attention token

Získejte kryptoměny zdarma prohlížením webových stránek díky novému modernímu prohlížeči!

Zde je přehled Bitcoin faucetů, ze kterých je možné vydělat Bitcoin zdarma

4. Bonus Bitcoin faucet

Bonus Bitcoin, Vydělat Bitcoiny, Bitcoin zdarma

Bonus Bitcoin je amalgamací několika bitcoinových faucetů . Zaregistrovat se na Bonus Bitcoin můžete zadarmo a po registraci si můžete rovnou vybrat jakoukoliv z poskytovaných faucet možností. Stránka povoluje vydělat až 5,000 satoshi za 15 minut, přičemž poplatky za výběr nevyžaduje.

Můžete začít vydělávat bitcoin vyplňováním captcha na domovské stránce. Další možnosti jsou třeba hrát kostky, vyplňovat nabídky nebo ankety.

Vlastnosti Bonus Bitcoin jsou:

 • Můžete získat bitcoin každých 15 minut
 • Můžete vydělat až 5,000 za 15 minut
 • Nějaké faucety podporují platby v Litecoin (LTC), Dogecoin (DOGE) a dalších kryptoměnách
 • Po splnění úkolu se můžete přesunout k dalšímu, aniž byste museli čekat
 • Stránka slibuje 5% bonus na konci každého dne
 • 50% doživotní provize za doporučení

Ačkoliv nabízí velmi atraktivní bitcoinové odměny a má skvělé provize za doporučení, jakékoliv platby pod 50,000 satoshi stojí 1,000 satoshi v poplatcích. Krom toho se zdá, že tato stránka postrádá aktivní komunitu a jejich Twitter feed se zdá být už nějakou dobu latentní.

Odebírejte čerstvé zprávy a akce do vašeho telefonu a PC! Stačí kliknout na červenou ikonku v pravém dolním rohu.

3. FreeBitcoin

Bitcoin zdarma, FreeBitcoinFreeBitcoin je relativně nový příchozí na trh, založený v červnu 2018. Zajímavý fakt však je, že už od té doby nashromáždili přes 100,000 uživatelů a vyplatili něco kolem 200 BTC svým uživatelům. Krom toho tato stránka nabízí šanci vyhrát až $300 v BTC každou hodinu.

FreeBitcoin je charakteristický takto:

 • Okamžité výběry
 • Bitcoinové výplaty sahají od $0.0003 do $300
 • Minimální výběr je $1
 • Loterie zdarma každý týden
 • 50% provize za doporučení pokaždé, když si váš partner nárokuje platbu

Tento bitcoinový faucet zvládl předvést velice působivá čísla za velmi krátký čas. Věříme, že tuto stránku se vyplatí v roce 2019 sledovat.

2. Bitcoin Aliens

Faucet Bitcoin AliensBitcoin Aliens je sbírkou několika zábavných bitcoinových úkolů a her. Tento bitcoin fauce vám umožní hrát drobné hry na svém smartphonu a vydělávat při tom satoshi pokaždé, když splníte úkol. Bitcoin Aliens nabízí jedny z největších výplat na trhu; průměrná výplata může být až 9,000 satoshi za 5 minut.

Stránka tvrdí, že od svého založení v roce 2014 vyplatila 1090 BTC (v době psaní tohoto článku $4,265,552) svým 2.5 milionům uživatelů. Můžete vydělávat Bitcoin zdarma, Ether zdarma a další digitální měny hraním her na mobilu. Hry jsou dostupné na Google Play i na Apple Store.

Zde je shrnutí Bitcoin Aliens:

 • Můžete si nárokovat satoshi každých 5 minut
 • Výplaty jsou od 135 po nejvyšších 9,000 Satoshi každých 5 minut
 • Platby se vyplácí každé úterý, pokud máte minimální balanc aspoň 20,000 satoshi
 • Za doporučení je 25% provize
 • Máte možnost vydělat 50,000 – 70,000 satoshi za týden
 • Zákaznická podpora

Hry Bitcoin Aliens mají skvělé recenze jak na Google Play, tak na Apple Store. Krom toho je taky výhodné, že výplaty jsou každý týden, pod podmínkou, která je poměrně rozumná. Průměrných 50,000 satoshi za týden výměnou za hraní her není vůbec špatná nabídka.

1. Cointiply

Nejlepší Bitcoin faucety Cointiply, Vydělat BitcoinCointiply je jedním z vedoucích bitcoin faucetů a to díky velkým výplatám a množství různých metod k jejich nabytí. Stránka vyplatila zatím pouze 85 BTC, avšak Cointiply se liší od ostatních faucetů svým přátelským UX a vysoce intuitivním designem.

Cointiply nabízí zajímavé úkoly, jako například sledování videí, hraní her, instalování aplikací, navštěvování internetových stránek a mnohem víc. Co se zamlouvá jejich skoro čtvrt milionové populaci je šance vyhrát 100,000 pokaždé, když splní úkol.

Vlastnosti Cointiply jsou:

 • Možnost vydělat o 5% víc při minimální částce 350,000 držené na účtu
 • Možnost vydělávat víc pouhým vkladem BTC na svůj účet
 • Bonus za loajalitu od 1 do 100 za denní nárokování
 • 25% provize za jejich nároky a 10% provize za jejich výdělky
 • Platby jsou zpracovávány jednou za týden
 • Množství mikro-úkolů
 • Aktivní komunita na chatu a sociálních médiích
 • Vnější zákaznická podpora

Výplaty můžete přijímat přímo do své peněženky poté tedy, co dosáhnete minimálního množství 100,000 satoshi. Můžete také přijímat platby na svůj FaucetHub účet, tam je minimální množství 35,000 satoshi.

Ačkoliv stránka nenabízí největší možné výplaty, má nejlepší systém odměn, bonusů a provizí. Cointiply  vám umožňuje dokonce nabízí úrok za akumulování BTC ve své peněžence.

Krom toho nabízí širokou nabídku úkolů, za které si můžete nárokovat výplaty. Samotný Cointiply tým je poměrně aktivní na svém Bitcointalk fóru, kde odpovídají na otázky a pomáhají novým uživatelům. Všechny tyto prvky a přitom je stránka teprve v Betě!

Bitcoinové faucety mohou být zábavné, ale Bitcoin zdarma z vás Bitcoinového milionáře neudělá

Bitcoinové faucety jsou zajímavý způsob jak si trochu bokem vydělat Bitcoiny, aniž byste museli vkládat jakékoliv vlastní peníze. Jde však jen o malé částky a pokud chcete opravdu vydělat, najděte raději jinou metodu.

Jde však minimálně o zajímavý náhled na to, jak funguje kryptoměnový ekosystém, jak umožňuje nováčkům se zapojit, aniž by museli riskovat, že je systém spolkne a vyplivne. S bitcoin faucety není riziko ztráty ani jedna koruna.

Pokud si chcete zrychlit cestu ke kryptoměnám, tak se podívejte na náš přehled k nákupu kryptoměn

Odebírejte čerstvé zprávy do vašeho telefonu a PC! Stačí kliknout na červenou ikonku v pravém dolním rohu.

Sdílet

Autor

Student, nadšený atlet a spekulant krypta. Přejete-li si mě podpořit, moje BTC adresa je zde: 3FnC3op7eRPLhvZJr6WV7EJoSkd9XeeSwE LTC adresa: M9iZRn7fCqi6eCnEUui2yAXMzGaJsF5vVK

Komentáře

Zanechat komentář