Raven Protocol (RAVEN) bude za krátkou dobu zapsán na Binance DEX, kde také proběhne jeho a světově první Initial Dex Offering (IDO). Trading pár RAVEN/BNB bude přístupný traderům  od 17. června. Ve stejnou chvíli začne i první IDO.

Brave browser, vydělat bat, basic attention token

Co je Raven Protocol

Prezentuje se jako decentralizovaný a distribuovaný deep-learning protokol. Jeho hlavní výhoda spočívá v jeho rychlosti a časové efektivnosti. Tým za tímto projektem hluboce věří, že ve vývoji AI a Machine Learning by neměli dominovat veliké korporace. Dle nich by mělo jít o decentralizovanou záležitost. Věří, že blockchain může transformovat celý sektor AI.

Soběstačný ekosystém Raven Protocol má také token jménem RAVEN, přes který v něm probíhají transakce. Tento token lze využít jako metodu platy za trénování AI enginu, nebo jím lze odměňovat ty, kdo sdílí svoje znalosti a schopnosti.

Tento projekt byl vybrán pro zapsání na Binance DEX. Aby k tomu došlo, musel projekt projít komunitním hlasováním, ve kterém 11 z 11 Binance Chain validátorů zvolilo ANO.

To však není ta nejzajímavější věc na tomto projektu.

První IDO

Tým varuje své podporovatele a nadšence, že ne na všechny se dostane, kvůli geografickým kritériím a omezením. Ačkoli jde o první IDO a může se naskytnout spousta problémů, určitě je to důležitý experiment. Je možné, že tento projekt vydláždí cestu budoucím startupům, které se budou pokoušet získat funding pro svůj vývoj.

IDO začíná 17. června a bude trvat 24 hodin. Pokud se hard capu dosáhne dříve, bude proces zastaven. Hard cap je $500,000 (15,000 BNB). Ačkoliv je celkový token supply 10,000,000,000, jen 3% z toho (300,000,000) se dostane do IDO. Jeden token si bude možné zakoupit za cenu 0.00005 BNB.

Sdílet

Autor

Student, nadšený atlet a spekulant krypta. Přejete-li si mě podpořit, moje BTC adresa je zde: 3FnC3op7eRPLhvZJr6WV7EJoSkd9XeeSwE LTC adresa: M9iZRn7fCqi6eCnEUui2yAXMzGaJsF5vVK

Komentáře

Zanechat komentář