Vítejte u naší pravidelné série věnované ICO recenzím! V dnešním díle se zaměříme na projekt, který se bude zdát někomu možná úsměvný, jiné může ihned odradit a ostatní se po něm okamžitě vrhnout. Představujeme PodOne!

Brave browser, vydělat bat, basic attention token

Co to je PodOne?

PodOne je americká společnost, která vytváří první světové autonomní a decentralizované call centrum na světě! Princip celého projektu je jednoduchý. Na jedné straně barikády stojí zaměstnavatel,  který potřebuje náhle na krátkou dobu operativní zaměstnance a na té druhé straně stojí “agenti” neboli vycvičení zaměstnanci, kteří jsou připraveni Vám na nezbytně dlouhou dobu pomoci, přičemž jsou placeni jen za úkon, který jim nařídíte. Žádné placené kafíčka ani přestávky.

QBE token

QBE neboli “cube” tokeny budou sloužit k výplatě “agentů” za jejich práci. QBE token je standartní ERC20 token založený na ETH. V případě investování platí zásada stejná jak vždy, neposílejte ETH ze směnáren, ale POUZE z MEW, MetaMask nebo jiné peněženky, od které vlastníte privátní klíč!

Crowdsale info

PodOne Whitepaper

 

Jak můžeme vidět, presale se uskuteční již 8.listopadu a potrvá do 21.11. 2017. V této lhůtě budete moct koupit tokeny za tu nejvýhodnější cenu, a to s 50% slevou a poměrem 1ETH = 3000 QBE. Celkem bude k dispozici 100 milionů QBE tokenů, přičemž 20% bude k dispozici během presale, 50% během token sale, 20% pro tým a 10% poputuje pro “bounty huntery”.

Co se týče soft capu, ten je určen na 3 125 ETH a hard cap 45 000 ETH, což znamená okolo 14 000 000 usd. Tým se netají tím, že v případě, že by nebylo soft capu dosáhnuto, konal by se dodatečný sale, aby se cílové částky (nebo alespoň soft capu) dosáhlo.

ROADMAP

Podone.io

Jak můžeme vidět z obrázku nahoře, zdá se, že ICO je první věc na “roadmap”, která se v týmu PodOne děje. Co je ale pravda (nebo alespoň to tvrdí tým), je to, že tým již dlouhou dobu plánuje a pracuje na samotné patformě, stejně jako na odbornících, kteří pomou PodOne expandovat do světa.

Co se týče prvních výsledků v rámci platformy, tak Alpha verze má být k dispozici v Q3 2018 a Beta verze o kvartál později.

TÝM

Když se podíváme na CEO, CSA i COO, všichni srší zkušenostmi z “call centre” prostředí, což by mohlo naznačovat, že ať už Marlon, Colin či Charles jsou “kluky na správném místě”.

BLOG, KONTAKT, BOUNTY

Pokud byste rádi sledovali vývoj a směřování společnosti PodOne, zcela jistě sledujte jejich blog zde! Doporučuji také připojit se na telegram, sledovat jejich facebook nebo bitcointalk, kde se můžete přihlásit do bounty programu.

Shrnutí

Projekt PodOne je teprve na svém začátku, a tak je velice těžké předpovídat, jak moc úspěšný či neúspěšný může být. Nicméně pokud si projdeme whitepaper, členy týmu, jejich zkušenosti a vědomosti, je nutné dodat, že myšlenka a společnost samotná má ohromný potenciál, který pokud naplno rozvine, může se stát PodOne lehce investicí roku 2018 nebo 2019. To, že podnikatelé chtějí (přirozená věc) ušetřit na zaměstnancích co nejvíce peněz nebo stav, kdy byznysmen potřebuje náhle pomocnou sílu, jsou faktory, které jsou velmi žádané a v dnešním moderním světě nezpochybnitelné, přirozené a dokonce nutné, a proto si dovoluji říct, že pokud PodOne splní to, co slibuje, bude velice úspěšný!

Hlavní stránka (ico, registrace) – https://podone.io/
Telegram – https://telegram.me/podone
Blog – https://medium.com/@PodOneNetwork
BTCtalk bounty – https://bitcointalk.org/index.php?topic=2302184.new#new
WhitePaper – https://podone.io/wp-content/uploads/2017/10/PodOneWhitepaper.pdf

 

 

Autor: Michal V.

Sdílet
Komentáře

Zanechat komentář