V prosinci minulého roku Coinbase oznámila, že přemýšlí o přidání 31 dalších kryptoměn na svoji platformu Coinbase Pro. CryptoSvet vám přináší článek, ve kterém se podíváme na již přidané kryptoměny a ty, které přidání možná ještě čeká.

Brave browser, vydělat bat, basic attention token

Vydělávejte s Brave: Brave odměňuje uživatele prohlížeče 70 % z výdělku – návod v článku

Zalistované (10 z 31)

Zalistování kryptoměny Stellar Lumens (XLM) ve středu 13.3. se stalo již osmým přidáním kryptoměny na platformu za poslední tři měsíce. XML bude na Coinbase Pro k dispozici v obchodních párech USD, EUR a BTC. To dělá z XLM druhou kryptoměnu nedávno zalistovanou jak s fiat, tak s Bitcoin páry. První je Ripple, který se začal obchodovat 28. února s páry USD, EUR a BTC.

“Obchodní knížky XLM/USD, XLM/EUR a XLM/BTC brzy vstoupí do módu pouze pro převod, kdy se budou přijímat příchozí trnsakce XML v podporovaných regionech. Zakázky se nemůžou přidat ani vyplnit. Obchodní knížka bude v módu jen pro převod minimálně 12 hodin.”

Ze seznamu 31 tokenů, který se světem na začátku prosince sdílel tým Coinbase, je již desítka do platformy Pro přidaná. Mezi ty patří Civic (CVC), district0x (DNT), Loom Network (LOOM), Decentraland (MANA), Dai (DAI), Golem (GNT), Maker (MKR) a Zilliqa (ZIL). Nicméně je potřeba zmínit, že tyto kryptoměny nemusí být přístupné k obchodování v každém státě a že nejsou kromě zmíněné dvojice v každém možném obchodním páru.

Mohlo by vás zajímat: Technická analýza kryptoměn – 15.3.2019

ERC 20-tokeny CVC, DNT, LOOM, MINA, DAI a GNT jsou k dispozici pro uživatele Spojených států, Velké Británie, EU, Kanady, Signapuru a Austrálie. MKR a ZIL jsou k dispozici pouze pro uživatele v VB, EU, Kanadě, Singapuru a Austrálii – takže ne ve Státech amerických.

Všechny tyto kryptoměny nemají páry s fiatem nebo BTC. Dají se obchodovat pouze s USDC, což je stablecoin Coinbase.

Takže XLM a XRP jsou plně k dispozici na platformě Coinbase, ostatní nikoliv.

Kryptoměny, které nebyly přidány

Není jasné, zda Coinbase přidá všechny tyto kryptoměny na platformu Pro. Nicméně zde jsou. Největší šanci mají pravděpodobně ERC 20 tokeny.

Cardano (ADA)
Aeternity (AE)
Aragon (ANT)
Bread Wallet (BRD)
Enjin Coin (ENJ)
EOS (EOS)
IOST (IOST)
KIN (KIN)
Kyber Network (KNC)
ChainLink (LINK)
Loopring (LRC)
Mainframe (MFT)
NEO (NEO)
OmiseGo (OMG)
Po.et (POE)
Quarkchain (QKC)
Augur (REP)
Request Network (REQ)
Status (SNT)
Storj (STORJ)
Tezos (XTZ)

Mohlo by vás zajímat: Ruská mafia a Bitcoin – To je hollywoodsky film Crypto!

Sdílet
Komentáře

Zanechat komentář