ICO (Initial Coin Offering) se do novin dostávají z důvodů špatných i dobrých. ICO může být považováno za protějšek IPO (Initial Public Offering). V podstatě se jedná o crowdfunding ve světě kryptoměn. Exponenciální růst ICO a vybrané částky na ně vztáhl pozornost. Regulátoři vydávají veřejná oznámení a varují investory, že ICO je většinou podvod nebo “pump and dump”.I když je na tom něco pravdy, bylo by nefér házet všechny ICO do jednoho pytle. Pokud se chcete dozvědět do detailu, co to ICO je nebo jak najít vhodné ICO, prostudujte naši kategorii ICO!

Brave browser, vydělat bat, basic attention token

Existuje několik dobrých projektů, které za to stojí. Zde je pět nadcházejících ICO projektů.

Energi Mine (ETK)

zdroj: spacechallenge.com

Energi Mine je společnost ze Spojeného Království (Manchester) založena roku 2016, která využívá pokročilé technologie jako např umělé inteligence a blockchainu k obchodu a správě energie jménem klientů. Nyní společnost usiluje o revoluci 2 trilionového globálního trhu elektřiny tím, že přinese změnu toho, jak se s elektřinou obchoduje I tím, jak se s ní nakládá.

Tím, že vydá tokenizovanou platformu na energii, Energi Mine plánuje decentralizovat globální trh energie. To usnadní peer-to-peer obchodování s elektřinou mezi uživateli, zatímco nabídne odměnu ve formě tokenů (Energi Tokenů – ETK) za úsporu energie. Poskytováním motivační odměny za energeticky efektivní chování může snížit zbytečnou poptávku energie a podpořit nákup úsporných energetických zařízení.

Celkově může platforma vyřešit základní problémy v existující burze s energií jako např. Neprůhlednost, centralizovaný mechanizmus, limit hráčů a nedostatek pobídkových odměn pro spotřebitele.

Crypto20 (C20)

Zatímco kryptoměny vzbudily hodně zájmu, faktory jako limitovaná znalost, volatilita (nestálost) a vysoký risk jsou některými z důvodů, které brání investorům ponořit se do investic. V této situaci se hodí produkt, jako je CRYPTO20.

CRYPTO20 je první kryptoměnový tokenizovaný indexový fund, který samostatně udržuje (díky pravidelnému rebalancování) různorodé portfolio 20 nejlepších kryptoměn (podle tržního kapitálu). Produkt replikuje styl Vanguardu 500, který udržuje portfolio 500 nejlepších veřejně zapsaných společností US (podle tržního kapitálu).

zdroj: icoalert.com

Vypuštěním prostředníka, CRYPTO20 nabízí nejnižší poplatky v oboru. Vše co investor musí udělat je koupit si token C20, který reprezentuje jeho podíl financí s hodnotou přímo spojenou s danými 20 kryptoměnami.

Sensay (SENSE)

V dnešní době stráví uživatelé nespočetně hodin na chatujících aplikacích, ale tyto aplikace pracují v izolovaných komorách bez společného připojení nebo možnosti pro přímé sdílení znalostí. Narozdíl od nynějších struktur je Sensay decentralizovanou platformou, která pracuje v transparentním duchu tím, že umožňuje zasílání zpráv mezi centralizovanými aplikacemi pro zasílání zpráv.

zdroj: https://sensay.it/

 

Sensay nyní spouští token SENSE, aby uživatelům umožnil získávat odměny za jejich konverzační příspěvky napříč Sensay platformou a dalších aplikací. Síť Sensay má v oběhu více než 20 milionů Sensay tokenů mezi skoro 3 miliony uživateli, vyměnitelné za SENSE. Sensay funguje na jakémkoliv zařízení, které podporuje posílání SMS zpráv, má tedy potenciál zasáhnout až 4.9 miliard lidí.

Dether (ÐTR)

zdroj: dether.io

Ethereum, druhá největší kryptoměna ( ve smyslu tržního kapitálu), je decentralizovaná softwarová platforma, která umožňuje vytvářet a spouštět SmartContracts a Distributed Applications (Dapps) bez jakýchkoliv prostojů, podvodů a kontrol či zásahů ze třetích stran. Od spuštění v roce 2015 je Ethereum stále více populární u investorů i u vývojářů, ale proces nákupu a prodeje zůstává centralizován, což brání klíčovému osvojení a přijetí ze strany veřejnosti a vývojářů.

Nicméně, s Detherem, první decentralizovanou aplikací, si lidé můžou nakoupit ether klasickými penězi a mobilním telefonem platit v kamenných obchodech.
Dether umožňuje, komukoliv kdo vlastní ether,
stát se PTM ( personal teller machine). Zatímco nákupčí mohou ether koupit kdekoliv a kdykoliv pomocí hotovosti, obchodníci mohou přijímat platby v ETH. Proces nákupu a prodeje je v tomto případě veden mapou Detheru. Dether spouští tokeny ÐTR, aby mohl mapu Detheru využívat co nejlépe a aby se stal částí programu odkupování.


Z toho vyplývá, že Dether sníží bariéry, které brání Ethereu v masovém přijetí.

 

Autor: SubA

Sdílet

Autor

Jsem kryptonadšencem a vývojařem počítačových programů. Dávám přednost krátkodobým a rizikovým investicím do kryptoměn, ale i jiných aktiv.

Komentáře

Zanechat komentář