Friday, April 19, 2024

Jak koupit Love Hate Inu v roce 2024 – Průvodce pro začátečníky

Kryptotrh se v roce 2023 výjimečně odrazil a připravil půdu pro spuštění mnoha nových a vzrušujících projektů. Jeden projekt, který již upoutal pozornost investorů, je Love Hate Inu – zbrusu nový meme coin s možností Vote-to-Earn s cennými případy použití, které držitelům umožňují dlouhodobě generovat opakující se příjmy.

S ohledem na to tento průvodce pojednává o tom, jak koupit Love Hate Inu s masivní slevou prostřednictvím předprodeje. Představíme také hloubkový přehled projektu a dotkneme se toho, proč se tolik investorů zapojuje do nákupu LHINU, dokud mohou.

Klíčové body k Love Hate Inu

Než se blíže podíváme na tuto Vote-to-Earn kryptoměnovou platformu, níže jsme shrnuli některé z klíčových bodů ohledně Love Hate Inu. 

  • Love Hate Inu je první online hlasovací platforma na světě založená na blockchainu.
  • Uživatelé platformy mohou využívat kryptoměnu ke sdílení svých myšlenek a názorů v průzkumech týkajících se zábavy, politiky, sportu a důležitých společenských problémů.
  • LHINU, vytvořený na řetězci Ethereum, je nativní kryptoměnou tohoto projektu. Investoři jsou povinni stakovat tokeny LHINU před účastí v procesu hlasování.
  • Členové Love Hate Inu mohou získávat odměny hlasováním v anketách prostřednictvím uživatelského rozhraní. Mohou také vytvářet nové průzkumy tím, že vstoupí na platformu pro odesílání hlasů.
  • Všichni členové musí stakovat LHINU po dobu minimálně 30 dnů. Platforma používá mechanismus stakingu v reálném čase, aby zajistila, že v procesu hlasování nedojde k podvodným aktivitám. Hlasy také zůstávají zcela anonymní.
  • LHINU má maximální zásobu 100 miliard tokenů. 90 % nabídky bylo rovnoměrně rozděleno do osmi předprodejních kol. Zbývajících 10 % bylo vyčleněno pro budoucí zalistování na burzách.

Koupit Love Hate Inu

Návod, jak koupit Love Hate Inu

Jak již bylo zmíněno výše, Love Hate Inu je aktuálně ve fázi předprodeje a v době psaní tohoto článku stojí jeden LHINU pouhých 0,00009 USD. Tato cena je však k dispozici pouze během 2. fáze – cena se bude mezi fázemi postupně zvyšovat. To poskytuje investorům jasnou pobídku k nákupu tokenů Love Hate Inu co nejdříve, aby získali nejnižší vstupní bod.

S ohledem na to je níže podrobně uvedeno pět rychlých kroků, které investoři musí udělat, aby si dnes mohli koupit Love hate Inu.

Krok 1: Nastavení krypto peněženky

První věc, kterou musí investoři udělat, je založit kryptoměnovou peněženku. Krypto peněženky jsou navrženy tak, aby bezpečně ukládaly kryptoměny, takže pro uložení LHINU po nákupu je nutná. Existuje mnoho poskytovatelů peněženek, ale tým Love Hate Inu doporučuje buď MetaMask (uživatelé na počítači) nebo Trust Wallet (mobilní uživatelé), protože obě podporují tokeny ERC-20.

Ti, kteří chtějí používat MetaMask, mohou přejít na oficiální webovou stránku a kliknout na „Download“. Vyberte operační systém, který se bude používat, a podle pokynů vytvořte heslo a nastavte peněženku. 

screenshot 2023 01 11 at 08 42 15 media library original 2098 1216

Krok 2: Kupte si ETH nebo USDT

Předprodejní platforma Love Hate Inu podporuje nákupy uskutečněné v Ethereu (ETH) nebo Tetheru (USDT). Obě tyto kryptoměny lze snadno získat od předních burz. Jakmile si zakoupíte nějaké tokeny, převeďte je do kryptoměnové peněženky vytvořené v kroku 1.

Případně má tým Love Hate Inu v předprodejní platformě zabudovaný praktický widget, který uživatelům umožňuje nakupovat tokeny LHINU pomocí jejich kreditní/debetní karty. To však přichází s dalšími poplatky, protože widget je poháněn digitálním platebním řešením Wert.

Krok 3: Propojte peněženku s platformou předprodeje

Přejděte na web Love Hate Inu a klikněte na ‘Koupit nyní’. Ve vyskakovacím okně vyberte příslušného poskytovatele peněženky a podle pokynů na obrazovce propojte kryptopeněženku s předprodejní platformou.

jak koupit love hate inu

Krok 4: Kupte si tokeny LHINU

Na obrazovce se poté objeví okno s objednávkou, které investorům umožní rozhodnout se, jakou digitální měnu by chtěli používat (ETH nebo USDT) a kolik tokenů LHINU by chtěli koupit. Minimální částka nákupu je 10 LHINU.

Po skončení předprodeje Love Hate Inu mohou investoři vybrat své zakoupené tokeny LHINU z oficiálních webových stránek. Neexistuje žádné rozhodné období, takže všechny tokeny budou okamžitě dostupné.

Koupit Love Hate Inu

Co je Love hate Inu

Love Hate Inu je zbrusu nový meme coinový projekt, který uživatelům umožňuje hlasovat v anketách a získávat odměny. Prostřednictvím inovativního mechanismu „Vote-to-Earn“ (V2E) mohou uživatelé generovat příjmy jednoduše tím, že vyjádří svůj názor na aktuální témata.

Těmito tématy může být cokoliv, od ‘Co si myslíte o Trumpovi?’ k “Souhlasíte s vizí Elona MetaMuska?”

jak koupit Love hate Inu

Platforma Love Hate Inu je postavena na síti Ethereum, což znamená, že všechny vstupy do anket jsou zaznamenány na blockchainu. Toto je jeden z klíčových prodejních bodů projektu, protože zlepšuje transparentnost a bezpečnost, což vede ke spolehlivějším výsledkům průzkumu.

Jak je uvedeno ve whitepaperu Love Hate Inu, očekává se, že do roku 2027 bude mít trh online průzkumů hodnotu 5,69 miliard USD. To poskytuje společnosti Love Hate Inu obrovskou příležitost, aby se upevnila jako klíčový hráč na tomto trhu, a to vše v uživatelsky přívětivém prostředí s možností odměn.

Tato nová kryptoměna má nespočet aplikací pro uživatele i firmy. Společnosti by například mohly provádět průzkumy na platformě, aby posoudily sentiment komunity vůči uvedení nového produktu. V budoucnu se tým Love Hate Inu zaměří na hledání partnerství s předními společnostmi, aby motivoval uživatele k ještě častějšímu hlasování!

Projekt je stále ve fázi předprodeje. Předprodej kryptoměn jsou pro projekty vynikajícím způsobem, jak získat kapitál a vybudovat hybnou sílu před uvedením tokenů na centralizované burzy (CEX) – a to je přesně to, co tým Love Hate Inu zamýšlí udělat.

Předprodej Love Hate Inu byl zahájen 7. března 2023 a v době psaní tohoto článku již vygeneroval více než 1,4 milionu dolarů. To zdůrazňuje hype kolem projektu, kterému pomáhá výrazně zlevněná cena nabízená prostřednictvím předprodeje.

Ti, kteří se chtějí dozvědět více o tomto předprodeji a zapojit se do komunity Love Hate Inu, se mohou připojit k oficiálnímu kanálu Telegram.

Token Love Hate Inu

Srdcem ekosystému Love Hate Inu je LHINU – nativní token projektu ERC-20. Mnozí věří, že LHINU by mohl zaznamenat mohutný nárůst vzhledem k tomu, že je zásadní pro mechanismus „Vote-to-Earn“ (V2E) Love Hate Inu.

Tento mechanismus je jedním z klíčových prodejních bodů projektu, protože umožňuje uživatelům získat zdarma tokeny LHINU jednoduše za účast v průzkumech. Funguje to následovně:

  • Uživatelé nakupují tokeny LHINU
  • Uživatelé vkládají své tokeny LHINU na platformu po dobu nejméně 30 dnů
  • Po uplynutí 30 dnů mohou uživatelé hlasovat v anketách Love Hate Inu
  • Uživatelé pak získají další tokeny LHINU jako odměnu za hlasování

Počet tokenů, které mohou uživatelé vydělat, je ovlivněn několika faktory, jako je počet průzkumů, kterých se účastní, do jakého typu průzkumů se zapojí a jak dlouho stakují své tokeny LHINU. Spolu s LHINU hodlá vývojový tým nabízet další odměny za průzkumy sponzorované značkou, jako jsou NFT, slevy na NFT nebo zboží.

Tokenomika LHINU

Celková zásoba tokenů LHINU bude 100 miliard. Z těchto tokenů bude 90 % (90 miliard) přiděleno do fáze předprodeje, zatímco 10 % (10 miliard) bude použito na likviditu, zalistování a odměny komunity. Důležité je, že u LHINU neexistuje žádné rozhodné období, což znamená, že tokeny se odemknou okamžitě a na prodej nejsou kladena žádná omezení.

jak koupit love hate inu

To je zásadní důvod, proč by LHINU mohla být další kryptoměnou, která exploduje. Předprodej tokenů se bude skládat z osmi kol, z nichž každé bude distribuovat 11,25 miliardy tokenů. Každé předprodejní kolo bude trvat 7,5 dne, přičemž celá fáze předprodeje bude trvat dva měsíce (60 dní). 

Fáze předprodeje Cena tokenu Množství tokenů Procento tokenu Celková cena Datum ukončení fáze
1 0,000085 USD 11 250 000 000 12,5 % 956 250 dolarů (Soft launch) + 7,5 dne
2 0,000090 USD 11 250 000 000 12,5 % 1 012 500 dolarů 7,5 dne
3 0,000095 $ 11 250 000 000 12,5 % 1 068 750 dolarů 7,5 dne
4 0,000105 USD 11 250 000 000 12,5 % 1 181 250 dolarů 7,5 dne
5 0,000115 USD 11 250 000 000 12,5 % 1 293 750 dolarů 7,5 dne
6 0,000125 USD 11 250 000 000 12,5 % 1 406 250 dolarů 7,5 dne
7 0,000135 USD 11 250 000 000 12,5 % 1 518 750 dolarů 7,5 dne
8 0,000145 USD 11 250 000 000 12,5 % 1 631 250 dolarů 7,5 dne
Celkem 90 000 000 000 100% 10 068 750 dolarů

Koupit Love Hate Inu

Proč koupit Love Hate Inu

Otázka, zda koupit Love Hate Inu, závisí na další otázce – máte rádi meme coiny? Meme coiny byly vždy speciální kryptoměnou s velkou komunitou. Vzhledem k jejich prodejnosti, díky skutečnosti, že se jednalo o „meme“ tokeny, o nich slyšeli i ti, kteří se o kryptoměny zajímali jen nepatrně.

Love Hate Inu je nový projekt, který k meme coinům přidává nový druh užitečnosti. Odvětví online průzkumu je velkou součástí marketingu, do kterého se Love Hate Inu snaží proniknout. Tento aspekt poskytuje LHINU výhody, které z něj dělají hodnotnou investici do kryptoměny. Projekt již přitahuje významnou pozornost ze všech koutů kryptotrhu – ale proč tomu tak je? Níže se podíváme na některé z klíčových důvodů, proč by LHINU mohl být dobrou investicí.

Ekosystém Vote-to-Earn

Jak již bylo zmíněno výše, hlavní atrakcí Love Hate Inu je mechanika Vote-to-Earn (V2E). Tato mechanika poskytuje neomezené možnosti pro generování příjmů, protože neexistují žádná omezení, kolika průzkumů se může uživatel zúčastnit. Navíc, čím déle uživatel stakuje, tím větší je jeho příjmový potenciál. 

Koncept decentralizovaného hlasování byl odsunut pouze na standardní DAO projekty, které se snažily řídit svůj vlastní pokrok. Ale s Love Hate Inu stejný přístup, který zahrnuje podíl na hlasování, přesáhl hranice jejich vlastního ekosystému a nastavil standardy pro online průzkumy v celosvětovém měřítku. Přístup Love Hate Inu poskytuje vzrušující alternativu k jiným službám generování příjmů, jako je yield farming.

Bude LHINU další Shiba Inu?

Kromě předchozího bodu mohou uživatelé také těžit z potenciálně explozivního růstu cen. Token Shiba Inu dosáhl neuvěřitelného zisku, když jeho cena vzrostla do roku 2023 až o neuvěřitelných 7 254 801 %. Mnoho analytiků předpokládá, že Love Hate Inu tento výsledek možná i výrazně překoná. Jakmile bude LHINU kótován na burzách, bude snadno přístupný všem kryptoinvestorům. Pozornost, které se LHINU dostává, by tedy mohla být obrovská – přimět více lidí k investicím.

Přirozeně, čím více lidí si LHINU koupí, tím vyšší bude cena v souladu se zákony nabídky a poptávky. Výhody jsou zde obrovské, protože uživatelé Love Hate Inu, kteří získají tokeny prostřednictvím hlasovacího procesu, také uvidí, že hodnota těchto tokenů bude časem dále stoupat.

Komunitní meme coin

Mnozí se domnívají, že Love Hate Inu by mohl být jedním z nejlepších altcoinů ke koupi díky jedinečnému způsobu, jakým měří sentiment komunity vůči konkrétním tématům. Vzhledem k tomu, že uživatelé jsou povinni před hlasováním stakovat své držby LHINU, eliminuje to možnost, že by roboti a podvodné účty mohly ovlivnit výsledky.

Díky tomu jsou výsledky přesnější a ověřitelné. A co víc, vždy budou existovat ankety, o kterých se bude hlasovat, vytvořené vývojářským týmem nebo samotnými uživateli Love Hate Inu. Uživatelé tak budou mít vždy příležitost vydělávat prostřednictvím mechaniky V2E.

Šance na partnerství s významnými značkami

Jednoduchý přístup k hlasování, který kombinuje svéráznou grafiku a mechaniku stakingu, má velkou sílu k posílení marketingového úsilí více značek. Mohou se objevit a spustit sponzorované průzkumy, které by mohly zahrnovat slevové kódy NFT nebo metaverse aktiva.

Předpověď ceny Love Hate Inu

Díky přesvědčivým výhodám, které nabízí hlasovací platforma založená na blockchainu Love Hate Inu, může existovat mimořádný potenciál . V porovnání s předchozími tradičními lídry na trhu v oboru průzkumů vyniká nabídka tohoto projektu díky optimalizovanému zabezpečení, spolehlivosti a anonymitě průzkumů. Dá se tedy předpokládat, že projekt bude pomalu rozšiřovat svou pozici na trhu a možná se vyvine v jednu z předních platforem online hlasování.

Love Hate Inu poskytuje společnostem a analytikům trhu kvalitativnější a smysluplnější výsledky průzkumů a zároveň nabízí respondentům atraktivnější odměny a více je zapojuje do projektu. Tím, že se vyhnete spamu, robotům a podvodům, je Love Hate Inu slibným případem použití tokenu LHINU v kryptosvětě.

Decentralizace mnoha malých investorů a odměny prostřednictvím Vote-to-Earn a podílu na hlasování činí projekt ještě atraktivnějším. Pro budoucnost projektu hovoří i vydání platformy, které je plánováno na rok 2023. Celkově vzato, token LHINU rozhodně má potenciál prosadit se v kryptosvětě a prosadit se jako vedoucí online hlasovací platforma.

Pokud tedy věříte projektu a jeho cílům, mohlo by mít smysl držet Love Hate Inu dlouhodoběProtože pokud bude projekt úspěšný, hodnota tokenu LHINU by se mohla výrazně zvýšit.

Jak koupit Love Hate Inu – Závěr

V tomto průvodci jsme zdůraznili jedinečné vlastnosti tohoto projektu, které mu dávají konkurenční výhodu na trhu. Jak již bylo řečeno, předprodej Love Hate Inu je slibnou možností pro investory, kteří chtějí brzy investovat do slibného blockchainového projektu. 

Projekt je oddán pravdě a spoléhá na bezpečnost, spolehlivost a anonymitu. Byl vytvořen speciálně pro potřeby komunity a poskytuje decentralizovanou platformu, která uživatelům umožňuje komunikovat, sdílet obsah a provádět transakce bezpečně a anonymně. Projekt má potenciál hrát důležitou roli v decentralizovaném světě a v budoucnu by se mohl stát hlavní součástí kryptotrhu.

Koupit Love Hate Inu

Nejčastější dotazy

Co je Love hate Inu?

Jak koupit Love Hate Inu?

Jaká je maximální nabídka Love Hate Inu?

Zvýší se v budoucnu hodnota Love Hate Inu?

Doporučujeme

BinanceRecenze

Získejte přes nás až 55% zpět!

ByBitRecenze

Zdarma bonus až 30 000 USD po registraci a vkladu

PhemexRecenze

Zdarma bonus až do výše 2500 USD po registraci a vkladu

CoinbaseRecenze

10$ zdarma při vkladu 100$

SimpleCoinRecenze

Populární česká směnárna

Vítejte zpět!

Přihlaste se níže na svůj účet

Získat heslo

Zadejte přihlašovací jméno nebo email.