Tuesday, April 23, 2024

Jak koupit Spongebob ($SPONGE) token v roce 2024 – průvodce pro začátečníky

Mezinárodní krypto komunita aktuálně žije dramatickou explozí meme coinů, kterou předvedly např. Pepe nebo Wojak. Řadě investorů, kteří všas reagovali, přinesla opravdu signifikantní zisky. V posledních 2 týdnech ale ostrý nástup zaznamenala také další meme mince, a to Spongebob ($SPONGE), která je inspirována animovanou postavičkou Spongebob Squearepants. Pokud se nacházejí v hledáčku vašich investičních ambicí právě meme coiny, naleznete v následujícím průvodci o této nové trendy meme minci podrobné informace, a to včetně instrukcí, jak koupit Spongebob.

Po svém vstupu na Uniswap počátkem května na sebe dokázal Spongebob strhnout obrovskou pozornost a už během prvních hodin vykazoval zisky na +150 %. Spongebob se tak stal jednou z nejostřeji sledovaných mincí na Coin Gecko a na CoinMarketCap. Tento altcoin funguje v decentralizovaném rámci sítě Ethereum a lze předpokládat, že díky své nízké tržní kapitalizaci (15 milionů dolarů v době vzniku tohoto textu) společně s několika plánovanými ambiciózními CEX listingy, o tomto meme coinu ještě hodně uslyšíme. 


Jak koupit Spongebob ($SPONGE)- stručný průvodce

To, jak koupit Spongebob ($SPONGE), je poměrně snadná záležitost. Níže proto přinášíme základní přehled s informacemi, co je k nákupu tohoto tokenu potřeba: 

  • Založení Web3 peněženky: Nainstalujte si kompatibilní peněženku typu Metamask. Ujistěte se, že máte v peněžence požadovaný dostatek ETH. 
  • Připojení k předprodejnímu portálu $SPONGE: Navštivte oficiální web tokenu $SPONGE a přejděte do sekce, která zobrazuje plugin Uniswap. Zde připojíte svou Web3 peněženku.  
  • Výběr páru pro nákup: Jako kryptoměnu pro nákup zvolte $SPONGE. ETH vyberte pro platbu. Spongebob lze dále koupit na Dextools.io, kde je ke směně ETH za token $SPONGE možné využít DEXTSWAP
  • Finální ověření a potvrzení: Poté, co zadáte požadovaný obnos, který si přejete směnit za $SPONGE tokeny, zkontrolujte veškeré informace a nakonec celou transakci potvrďte.  

Tokeny $SPONGE je možné směnit i na dalších decentralizovaných burzách (LBank, MEXC). Řada dalších decentralizovaných burz zalistování tokenu Spongebob plánuje v následujících týdnech.


KOUPIT Spongebob

Token Spongebob zblízka 

Animovanou postavičku Spongeboba v kalhotách (Spongebob SquarePants) obdivují především dětští diváci, a to už od roku 1999. S více než 20letou historií existence se tak řadí po bok nejdéle vysílaných kreslených seriálů. Jenom ve zboží dokázal tento animovaný hrdina a jeho podmořští přátelé za dvě dekády vydělat přes 19 miliard dolarů. 

Jak lze vytušit z názvu, animované postavičky jsou pro token Spongebob inspirací. Fungují v síti Etherea – jde tedy o tokeny standardu ERC-20, a v současnosti se jedná o jeden z nejlepších meme coinů celkově. Mezi jeho hlavní ambice patří rozvoj meme coinů na vrcholové úrovni, ale také masivní a řízená podpora celé kryptokomunity. 

Nejlepším způsobem, jak o projektu Spongebob získávat pravidelné aktualizované informace a rozšiřovat komunitu, je potom oficiální Spongebob telegramový kanál. 

Jak koupit Spongebob Telegram

Co vede investory k nákupu tokenu $SPONGE ?

Ještě před tím, než dojdete v tomto textu k detailním instrukcím, jak koupit Spongebob, shrnujeme několik informací o tom, proč je token $SPONGE tak ambiciózním projektem. Shitcoiny zažívají ve 2. čtvrtletí působivý cenový nárůst a Spongebob není v tomto ohledu výjimkou. Se svou tržní kapitalizací, která dosahuje necelých 13 milionů dolarů, tento coin zaznamenal výrazný vzestup své ceny. Podobným fenoménem se na trhu stal např. shitcoin PEPE, takže pokud jste ho minuli, Spongebob představuje novou svěží alternativu. 

Úspěšné shitcoiny jako DINO, WOJAK, TURBO a řada dalších nastavily trajektorii s obrovskou dynamikou, která zaznamenávala rychlý nárůst hodnoty coinů za poměrně krátké časové období. Lze očekávat, že by $SPONGE nastavenou křivku mohl ještě překonat. Každopádně jeho nedávný vstup na Uniswap rozhodně ovlivní celý trh s meme coiny. Analytici ostatně už nyní očekávají, že Spongebob překoná své konkurenty – s týdenním ziskem 600 % a 24hodinovým objemem obchodování přes 20 milionů dolarů má tento meme coin rozhodně všechny zbraně na své straně. 

Jak koupit Spongebob

Úspěch zaznamenal Spongebob také na DEXTools, kde se řadu dní držel mezi top trendy mincemi. 

Ačkoli se tržní kapitalizace SPONGE pohybuje okolo 12,5 milionů dolarů, což není zase tolik (pro srovnání jde o 40x nižší tržní kapitalizaci, než měl např. PEPE), poukazuje to na obrovský potenciál dalšího růstu. I počet držitelů Sponge je nižší než 15 tisíc, nicméně jakýkoliv zájem maistreamu by dokázal vyvolat prudký nárůst ceny.   

Pokud byste si rádi přečetli více o vývoji ceny Spongebob, zkuste se podívat na náš článek o cenové predikci small cap altcoinů


KOUPIT Spongebob

Jak koupit Spongebob ($SPONGE) – průvodce krok za krokem

Níže přinášíme jednoduchý návod, jak koupit Spongebob a jak využít k jeho nákupu widget Uniswap, který je k dispozici přímo na oficiálních stránkách Spongebob

Krok 1: Založte si Web3 peněženku 

Jako pro řadu předprodejů jiných kryptoměn i nákup Spongebob vyžaduje instalaci elektronické peněženky. Mezi populární patří MetaMask, Trust Wallet nebo Coinbase Wallet. Po instalaci peněženky kompatibilní s Webem 3 rozhodně nezapomínejte na to, abyste si bezpečně uložili frázi pro obnovení. 

Krok 2: Vložte dostatek prostředků

Po založení peněženky je pro nákup $SPONGE nutný dostatek ETH. Převeďte proto na adresu své peněženky dostatek etherea z krypto burz nebo z adresy jiné peněženky. Mimo požadovaný počet $SPONGE, který si za ETH přejete směnit, bude potřeba ještě dodatečný obnos ETH k pokrytí poplatků za plyn.   

Krok 3: Navštivte $SPONGE webové stránky

Navštivte oficiální předprodejní portál $SPONGE na jejich webu a scrolujte, až naleznete widget Uniswap, který umožňuje připojení peněženky.  

Krok 4: Připojte peněženku

K zahájení propojení předprodejního portálu s peněženkou klikněte na „Connect” v pravém horním rohu widgetu. V této fázi je také možné přímo propojit Uniswap peněženku. 

Jak koupit Spongebob

Krok 5: Zvolte preferovaný tokenový pár

Vyberte $SPONGE jako token, který požadujete k nákupu, a ETH jako tokeny sloužící pro zaplacení.

Krok 6: Zadejte požadovanou částku a zkontrolujte detaily platby

Po zkontrolování veškerých informací, včetně množství ETH, které si za tokeny $SPONGE přejete utratit, věnujte pozornost ještě výši poplatku na plyn a také hodnotě tolerance skluzu. Ta zohledňuje kolísání cen během procesu transakce.  

Jak koupit Spongebob detail penezenka

Krok 7: Potvrďte směnu 

K dokončení transakce klikněte na tlačítko „Swap” a potvrďte transakci ve své peněžence. Vyčkejte, dokud se transakce nepotvrdí také na síti Etherea.

Tokeny $SPONGE lze nakoupit i skrze Dextools. Stačí následovat několik jednoduchých kroků popsaných níže

Krok 1: Navštivte Dextools

Přímo pod hlavním bannerem na úvodní stránce Spongebob klikněte na ikonu Dextools.

Jak koupit

Krok 2: Připojte peněženku

Na Dextools.io webu naleznete v pravém horním roku tlačítko „Connect”. Ujistěte se, že máte ve své peněžence dostatek prostředků nejen na směnu $SPONGE tokenů, ale také na pokrytí poplatku za plyn. 

Krok3: Zadejte detaily transakce

Okno pro směnu ETH za $SPONGE se nachází po levé straně. K zahájení transakce do něj stačí zadat požadovanou výši ETH, kterou si za směnu za tokeny $SPONGE přejete utratit. Před potvrzením transakce kliknutím na tlačítko „Approve” doporučujeme překontrolovat smluvní adresu tokenu a veškeré další detaily, abyste se vyhnuli nepříjemnostem.

Jak koupit Spongebob

Slova závěrem

Token $SPONGE vzal Uniswap útokem a rozhodně se řadí mezi meme coiny, které do budoucna mají všechny předpoklady na dobré vyhlídky. Slibný potenciál tak přitahuje řadu investorů, kteří do tokenů $SPONGE mohou zainvestovat na předních decentralizovaných burzách jako Uniswap, případně také na centralizovaných platformách jako je MEXC nebo LBank.

Inspirací pro tento ambiciózní projekt je populární animovaná postavička Spongebob v kalhotách a stejně tak jako jeho předobraz se i Spongebob meme coin snaží vydobýt pevné místo napříč celou krypto komunitou. Ostatně zaměření na aspekt komunity je důležitou součástí tohoto nového digitálního aktiva.

Spongebob běží v síti Etherea a představuje atraktivní příležitost napříč stále se rozšiřujícím trhem s meme coiny. Jeho velký potenciál pro další růst dále navíc dokládá i nižší tržní kapitalizace a dosavadní počet jeho držitelů. Proto pokud se rozhlížíte po zajímavé příležitosti na trhu s meme coiny, rozhodně Spongebob nemíjejte be povšimnutí. 

KOUPIT Spongebob

Co je Spongebob token?

Stojí za to investovat do Spongebob tokenu?

Doporučujeme

BinanceRecenze

Získejte přes nás až 55% zpět!

ByBitRecenze

Zdarma bonus až 30 000 USD po registraci a vkladu

PhemexRecenze

Zdarma bonus až do výše 2500 USD po registraci a vkladu

CoinbaseRecenze

10$ zdarma při vkladu 100$

SimpleCoinRecenze

Populární česká směnárna

Vítejte zpět!

Přihlaste se níže na svůj účet

Získat heslo

Zadejte přihlašovací jméno nebo email.