Friday, June 21, 2024

Bloomberg vidí aktuální valuaci Bitcoinu s velkou slevou

Podle odborníků z finanční agentury Bloomberg se vyplatí Bitcoin nakupovat za aktuální ceny.

Bloomberg: Bitcoin je v současnosti podhodnocený

Bitcoin se v současné době obchoduje s výrazným diskontem, podle názoru senior stratéga pro komodity Bloomberg Intelligence Mikea McGlonea. Toto ocenění předpokládá, že hlavní kryptoměna podle finančního experta dosáhla svého nejnižšího bodu a nyní prochází obdobím akumulace před novým robustním odrazem.

Ve zprávě z minulého týdne McGone uvedl:

„Primární kryptoměna dosáhla historicky nejnižší hodnoty v porovnání se 100týdenním klouzavým průměrem v červenci. Extrémní sleva v rámci trvalého býčího trhu“.

Analytik také popsal agresivní politiku Fedu jako pravděpodobnou hybnou sílu tohoto propadu kryptoměn, ale zároveň je přesvědčen, že Bitcoin i Ethereum se brzy znovu zotaví s konzistentním růstem cen. 

„Bitcoin je na dobré cestě stát se globálním digitálním kolaterálem ve světě, který jde tímto směrem, a Ethereum je primární hnací silou digitální revoluce, o čemž svědčí i to, že umožňuje nejobchodovanější kryptoměny – dolarové tokeny.

McGloneův názor sdílejí i další finanční analytici, jako je Budd White, spoluzakladatel a hlavní produktový ředitel softwarové společnosti Tacen, který je přesvědčen, že Bitcoin je v současné době výrazně podhodnocen:

„Stále zastávám názor, že BTC jsou nejen neuvěřitelně přeprodané, ale také ve velké akumulační zóně. S každým nárůstem ceny roste jak jeho tržní hodnota, tak užitná hodnota“.

Zdá se, že tento názor potvrzuje i technická analýza, jak uvádí nedávno zveřejněná zpráva společnosti Ark Invest, podle které je Bitcoin připraven na silný odraz poté, co byl odsunut z podpory na 19 000 USD, pod týdenní klouzavý průměr 200, což je silný signál pravděpodobného odrazu v blízké budoucnosti.

Zpráva Ark Investment také uvádí, že byly Spojené státy v červenci největším světovým kupcem BTCBanka Wells Fargo zase uvedla, že považuje Bitcoin za životaschopnou investiční možnost:

„Z našeho pohledu jsou digitální aktiva transformační inovací na stejné úrovni jako internet, auta a elektřina. Pravděpodobně budou stavebními kameny nové velké digitální sítě, která přesouvá peníze a majetek, a tuto síť může používat kdokoli na světě.

Tradiční finance začínají zahrnovat otevřené sítě a očekáváme, že zavádění digitálních aktiv se bude v následujících letech dále zrychlovat.”

Podobné články

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Doporučujeme

BinanceRecenze

Získejte přes nás až 55% zpět!

ByBitRecenze

Zdarma bonus po registraci a vkladu

Gate.ioRecenze

Získejte malý bonus při registraci

MEXCRecenze

Získejte až 1000 dolarový bonus při registraci

OKXRecenze

Kryptoměnová burza s mnoha bonusy

MargexRecenze

Získejte až 50 dolarů bonus při registraci skrze tento odkaz

Vítejte zpět!

Přihlaste se níže na svůj účet

Získat heslo

Zadejte přihlašovací jméno nebo email.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x