Jak ovlivňuje Bitcoin online kasina?

Rok 2017 byl pro Bitcoin dosud poměrně dobrý, světová kryptoměna číslo jedna dosáhla nejvyšší hodnoty více jak $7000 za jednu minci. Lidé si začínají uvědomovat, že s digitálními měnami asi budou muset počítat, zatímco trhový experti předpovídají, že jeden coin by mohl do roku 2030 dosáhnout neuvěřitelných $600,000. Jedna z nejdůležitějších charakteristik Bitcoinu je, že je to decentralizovaná měna, což vysvětluje, proč se platba Bitcoinem stala velmi populární u online kasin. Je to sice relativně nová, ale ve sféře online kasin velmi oblíbená metoda. Když hráč přesune bitcoin operátorovi, konvertuje se množství kryptoměny na americké dolary dle momentálního kurzu. A proto se podíváme v článku jak ovlivňuje Bitcoin online kasina.

Vybírání peněz přes kreditní nebo debetní kartu většinou trvá kolem 72 hodin, než všechny nutné procesy proběhnou. U Bitcoinových transakcí jde o pouhých 20 minut, je to levné a zákazníci nepodléhají dennímu, týdennímu, nebo měsíčnímu výběrovému limitu, který kasino nastavuje. Například kasíno, které má týdenní limit $5000 umožňuje využívání Bitcoinu i po dosažení tohoto limitu. Často je tato výhoda však spojena s příplatky za VIP účet a podobné neplechy.

Bezpečí je důležité

Normální BTC transakce stojí asi 0.0005BTC poplatek, zatímco transakce kreditní kartou stojí kolem 3, 5%, což samo o sobě vysvětluje proč se Bitcoin stává jakousi novou měnou online kasin.

Žijeme v době, kdy kyberkriminalita roste, proto se vyplatí vědět, že do Bitcoin peněženky je prakticky nemožné se hacknou, i když výjimečné případy se vyskytly. Proto se kryptoměny staly jednou z nejbezpečnějších platebních metod pro deposit a withdrawal peněz z Bitcoin kasin.

Každá transakce na networku Bitcoinu je chráněna úžasně komplexní šifrovací technologií, která brání jiným přístup k vašim osobním informacím. Krom toho Bitcoinové transakce jsou prakticky anonymní, což ještě utvrzuje bezpečnost vašich dat.

To může být bráno jako dobrá i špatná věc. Existují případy, kdy z uživatele různé pofidérní směnárny a kasina vytahali jeho bitcoinový podíl s jen malou šancí pro spravedlnost. Aby se takovýmto událostem předešlo, je doporučené nakupovat a prodávat Bitcoin na obchodních platformách s dobrou reputací. Totéž platí pro ukládání BTC v peněženkách, reputace by měla hrát kruciální roli ve vašem  výběru.

Vlády zde nemají moc silné slovo

Slovo “decentralizovaný” zní hezky. Slýchám ho od té doby, co jsem se prvně dostal do této sféry. Na rozdíl od “liquid cash” (fiat měn) je Bitcoin decentralizovaná peněžní jednotka, která nemůže být ovlivňována, či regulována žádnou vládou. Tato digitální měna je kompletně nezávislá na čemkoliv jiném, než poptávce. Bitcoin vzrostl v popularitě poté, co si United States Central Bank ve snaze rekapitalizovat se přivlastnila všechny nepojištěné vklady větší než $100,000. Na to lidé pochopitelně nereagovali házením květin a proto, že nebyli spokojeni s tradičním finančním systémem. začali investovat do Bitcoinu.

Poptávka po Bitcoinu roste ze dne na den a jak už je dobře známo, vysoká poptávka vyhání cenu nahoru. Totéž platí pro Bitcoin. S nárůstem využívání jejích služeb tato kryptoměna roste a roste. Čím dražší se produkt stane, tím větší bude jeho hodnota. Když jsem tento článek psal, cena jednoho BTC byla $7192 (U.S. Dolar).

Hrát na Bitcoin kasinech je výhra pro obě strany, vzhledem k tomu, že hodnota, kterou tato možnost využívání Bitcoinu dodává jeho ceně a znamená větší výhry a výplaty. Trh posiluje a bitcoin online kasina prosperují.

Bitcoin je flexibilní

Další důležitý důvod, proč online kasina používají Bitcoin jako vkladovou metodu je jeho flexibilita. Regulátoři nemohou diktovat jak moc peněz si online hráči posílají. Z toho důvodu této metody využívají hlavně ti, kteří hrají vysokou hru s velikými sázkami.

Uživatelská základna je větší

Fakt, že Bitcoin je decentralizovaná měna znamená, že potenciál uživatelské základny prakticky nezná limit. Když se podíváme na situaci v U.S. zjistíme, že se na online hazard vláda vždy škaredila a většina států má zákony, které online hraní nějak omezují, či regulují.

Abych si dali vše do perspektivy, the Unlawful Internet Gambling Enforcement Act zakazuje americkým bankám přijímat platby kreditní kartou z hazardních stránek. Nezapomeňte, že hráči není zakázáno navštěvovat tyto stránky, jen v případě, že něco vyhraje nesmí výplatu přijmout. To donutilo obyvatele Spojených států najít chyby v tomto systému, které mohou zneužívat. Jako například používání Western Union nebo předplacených karet. Všechny tyto metody byly časem zablokovány.

V případě Bitcoinu však neexistují žádné autority, které by hráče mohli omezovat. Proto se zdá, že uživatelé ze zemí jako USA, Rusko a dalších se mohou bez jakýchkoliv limitů ponořit do světa online kasin.

Z Bitcoinových výher se neodvádí žádná daň

Největší eso Bitcoin kasin je, že hráči nemusí platit ani korunu z jejich výher státu. Spousta zemí uvaluje na online i tradiční kasina daň, ale z toho důvodu, že transakce Bitcoinem jsou anonymní, uživatelé nemusí ze svých výher platit daň.

Má Bitcoin nějaké vady?

Jako všechno hezké v životě, ani Bitcoin není perfektní. Kolem této kryptoměny existuje spousta nejistot a sporů. Řekl bych, že asi největším nepřítelem Bitcoinu je ignoranství. Tím chci říct, že nedoporučuji využívat jeho služeb pokud nejste obeznámeni jak funguje. Jak funguje blockchain, jak nakupovat a prodávat bitcoiny, to vše byste měli vědět, než Bitcoin začnete využívat.

Je Bitcoin budoucnost online hazardu?

Budoucnost je vždycky nejasná, i když se podíváme na nejsolidnější trendy na trhu. Nedokážu říct se 100% jistotou, že Bitcoin opravdu je budoucnost online hazardu, ale nárůst v užívání, dokonce i v mainstreamových finančních systémech a nárůst kryptoměnových kasin na internetu jsou všechno pozitivní indikátory, že tomu tak opravdu asi bude.

Připravili jsme pro vás recenzi na jedno z nejslavnějších Bitcoin kasin BitStarz. Více se můžete dozvědět zde.

Sdílet

Autor

Student, nadšený atlet a spekulant krypta. Přejete-li si mě podpořit, moje BTC adresa je zde: 3FnC3op7eRPLhvZJr6WV7EJoSkd9XeeSwE LTC adresa: M9iZRn7fCqi6eCnEUui2yAXMzGaJsF5vVK

Komentáře

Zanechat komentář