Jak nakoupit Bitcoin kreditní kartou a debetní – nejlepší burzy a směnárny

V roce 2019 je koupit Bitcoin kreditní kartou jednodušší než kdy dříve. Jediným problémem zůstává od koho burzy a směnárny je koupit. V tomto článku se podíváme na všechny známé legitimní metody jak koupit Bitcoin a kryptoměny a kde.

Pro informaci, důvodem proč není tento způsob nákupu možný všude, jsou problémy s chargebackem, kterým se chce mnoho směnáren vyhnout z důvodu možného zneužití ze strany uživatele.

Než se dostaneme k vysvětlení dalších způsobů, hodí se připomenout, že není vhodné nechávat své kryptoměny  v online směnárně. Jakmile je nakoupíte, okamžitě si bitcoiny přesuňte do peněženky.

Ledger Nano S - The secure hardware wallet

 

TIP: Existuje několik druhů peněženek. Pro výběr té nejlepší navštivte sekci “peněženky” a vyberte si tu svoji. Tým cryptosvět doporučuje nejbezpečnější HW peněženky, o kterých se můžete dočíst zde!

 

Zde jsou nejlepší burzy a směnárny kryptoměn k nákupu kreditní kartou

 

Coinbase

Kde koupit Bitcoin coinbase

Pro: Přívětivé prostředí, relativně nízké poplatky, dobrá reputace, ideální pro začátečníky jak koupit Bitcoin
Proti: Není přístupné ve všech zemích, pomalá odezva zákaznické podpory

Můžete zde nakoupit Bitcoin kreditní kartou a další kryptoměny

Celkové hodnocení: 95%

Coinbase je celosvětově největší burzou Bitcoinů. Týdně si zde můžete zakoupit (kreditní kartou) Bitcoiny za 150 dolarů a více. Za vklad fiatu přes kreditní kartu si Coinbase účtuje poplatek 3.75%.

TIP: Zaregistrujte se přes náš odkaz zde! a při transakci v hodnotě $100 dostanete dárek v podobě $10 na váš účet! Také my tím získáme a přispějeme k rozvoji webu pro čtenáře.

Rychlý návod:

  1. Vytvořte si účet
  2. Běžte do “settings” – “Payment methods” a klikněte na “add payment method
  3. Zvolte “credit/debit card
  4. Zadejte informace o Vaší kartě
  5. Po potvrzení můžete jít na “buy/sell” a koupit Bitcoiny
  6. Bitcoiny se objeví v peněžence na Coinbase

Bitcoin kreditní kartou

TIP: Debetní karty jsou bez poplatků, ale na kreditní karty se vztahuje poplatek 3.75%. Abyste ověřili svou kartu, budete muset naskenovat vaše doklady. Po potvrzení ihned můžete začít s nákupem.

 

CoinMama

Pro: Dobrá podpora, respektovaná firma, rychlé služby
Proti: někdy vysoké ceny BTC

Můžete zde nakoupit Bitcoin kreditní kartou a další kryptoměny

Celkové hodnocení: 90%

CoinMama se specializuje na obchod s Bitcoiny přes kreditní karty. Účtují si dodatečný poplatek za jejich služby, nicméně poplatky nebývají nijak velké.

Na hlavní stránce CoinMama zadáte, kolik Bitcoinů byste rádi koupili/prodali. Čásktu můžete zadat v dolarech, bitcoinech, nebo si vyberete jeden z nabízených balíčků.

Coinmama burza kreditni karta

Po zadání kliknete na “Buy Bitcoins” a budete požádáni o přihlášení. Až vyplníte vše potřebné, budete muset podstoupit dodatečnou verifikaci naskenováním vašich dokumentů. Většinou jde všechno rychle (1.5h). Bez verifikace můžete nakoupit za 500 dolarů a s verifikací za 1000 dolarů denně a do 5000 dolarů měsíčně.

Po vyřízení si Bitcoiny můžete koupit celkem snadno díky přívětivému prostředí. Pokud jste podstoupili verifikaci, doporučuji využít “Visa, Mastercard via Simplex”. Je to nejrychlejší.

Bitcoin kreditni kartou

Dalším krokem je zadání Vaší bitcoinové adresy. Na rozdíl od ostatních směnáren, CoinMama nenechává BTC v online peněžence. To znamená, že si ji budete muset pořídit, než budete pokračovat.

Bitcoin kreditni kartou

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V posledním kroku zadáte informace o platbě a potvrdíte objednávku.

Bitcoin kreditni kartou

 

Kde se registrovat? www.coinmama.com

TIP: Pořiďte si HW peněženku Keepkey a mějte své Bitcoiny bezpečně uloženy. Prostudujte si také sekci “peněženky”  a mějte informace o peněženkách jako první!

CEX.IO

bitcoin kreditni kartou cex.io

Pro: uznávaná společnost, vysoké limity nákupu, bývá dostupný při vyšší vytíženosti

Proti: Pouze v některých zemích, vyšší poplatky

Můžete zde nakoupit Bitcoin kreditní kartou a další kryptoměny

Celkové hodnocení: 90%

Založeno v roce 2013 jako první poskytovatel těžby přes cloud. CEX.IO se stalo multifunkční směnárnou kryptoměn s více než 450 000 uživateli. Na CEX.IO se můžete samozřejmě zaregistrovat jak z České republiky, tak ze Slovenska. Cex.io působí v drtivé většině států a pro mnohé uživatele je číslem jedna při volbě směnárny!

Po založení účtu, který si můžete založit zde, klikněte na “Wallet”, potom “Fund” pro výběr požadované měny. Dále si budete moct vybrat možnost bankovního převodu, nebo okamžitý nákup kreditní kartou.

Cex.io také nabízí okamžitý převod peněz v dolarech, eurech a rublech na Váš bankovní účet. To znamená, že můžete vkládat či vybírat prostředky z vašeho bankovního účtu, jakmile je propojen s profilem na CEX.IO.
Žádosti o výběr jsou zpracovávány automaticky, jakmile jsou podány a už se nemusíte nikam jinam přihlašovat. V mnoha případech jsou provedeny okamžitě. To Vám nabízí pohodlný přístup k prostředkům přímo na Vašem bankovním účtu.

Kde se registrovat? Cex.io

Bitpanda

bitcoin kreditni kartou bitpanda

Pro: více možností platby, relativně nízké poplatky

Proti: poplatky se odrazí ve směnném kurzu, pouze pro evropské země

Můžete zde nakoupit Bitcoin kreditní kartou a další kryptoměny

Celkové hodnocení: 92%

Bitpanda je rakouská start-up společnost založená v říjnu 2014. Směnárna umožnuje několik druhů plateb jako je platba kreditní kartou, bankovním převodem, Neteller, Skrill, SEPA a další. Služby poskytuje pouze evropským zemím s relativně nízkými poplatky.

Na ověřený účet se vztahuje limit 2 500 euro denně ( 75 000 euro měsíčně) při platbě kreditní kartou. Pro ostatní způsoby platby je to 10 000 euro denně (300 000 euro měsíčně).

Kde se registrovat? https://www.bitpanda.com

Bitstamp

Bitstamp burza nejlepší burzy a směnárny kryptoměn

Pro: skvělá reputace, více možností plateb, celosvětově
Proti: průměrné poplatky, verifikace trvá déle, nemá příliš přívětivé prostředí

Můžete zde nakoupit Bitcoin kreditní kartou a další kryptoměny

Celkové hodnocení: 92%

Založeno v roce 2011 a nyní je Bitstamp jednou z nejuznávanějších bitcoinových směnáren. Směnárna je plně licencována lucemburským Ministerstvem financí. Bitstamp začal nedávno přijímat platby kreditními kartami přes Simplex ( stejná služba jakou využívá CoinMama). Nyní je Bitstamp přístupná víceméně všem státům v Evropě a Americe.

Kde se registrovat? https://www.bitstamp.net/

 

Jakou směnárnu si mám zvolit?

Rozhodnout se v konkurenci tolika směnáren, která je pro Vás nejlepší, může být pěkně těžký oříšek. Nejdůležitějšími aspekty, které byste měli zvážit, je bezpečnost a reputace dané směnárny, protože není niccoinbase bonus horšího, než se jednoho dne přihlásit do svého účtu a zjistit, že je kompletně prázdný. V našem článku jsme se snažili vybírat takové směnárny, které jsou nejen bezpečné, ale ve kterých při registraci přes naši stránku dostanete zvýhodnění či bonus, jako $10 na Coinbase nebo minimální poplatky na BitPanda!

 

TIP: Pokud se stále nemůžete rozhodnout, navštivte sekci “burzy” a projděte si více článků ohledně výběru té pravé směnárny!

Sdílet

Autor

Jsem kryptonadšencem a vývojařem počítačových programů. Dávám přednost krátkodobým a rizikovým investicím do kryptoměn, ale i jiných aktiv.

Komentáře

Zanechat komentář