Monday, June 24, 2024

Nejlepší Bitcoin Robot 2024 – Porovnali jsme 11 krypto robotů

Bitcoin roboti vám umožňují nakupovat a prodávat kryptoměny automatizovaným způsobem, abyste mohli vydělávat pasivní příjem. Dotyčný software pak obchoduje s Bitcoiny na základě předem připravených algoritmů, které má následovat. Mnoho obchodníků používá software pro automatické obchodování, aby zlepšili efektivitu a snížili riziko.

Neustálý vývoj technologie automatického obchodování bude pravděpodobně hrát důležitou roli i v budoucnu. V tomto článku přezkoumáme nejlepší Bitcoin roboty, které stojí za zvážení, abyste si udělali obrázek o této technologii a mohli jste se rozhodnout, zda je to pro vás to pravé.

Nejlepší Bitcoin Roboti June 2024 – Přehled

Níže je uveden seznam nejlepších poskytovatelů Bitcoin robotů, kteří jsou v současné době na trhu

 1. Dash 2 Trade – Jeden z nejlepších bitcoinových robotů v roce 2024
 2. Bitcoin Era – Druhý nejoblíbenější bitcoinový robot pro jednoduché obchodování
 3. Bitcoin Thunderbolt – Bitcoinový robot využívající AI a kvantové výpočty
 4. Bitcoin Up – Nejlepší bitcoinový robotický software pro vysokofrekvenční obchodování
 5. Bitcoin iFex 360 – Jeden z nejlepších bitcoinových robotů pro mobilní použití
 6. X Bitcoin AI – Robot podporovaný technickou a fundamentální analýzou
 7. Immediate connect – Intuitivní bitcoinový robot s vysokou úspěšností
 8. Oil Profit – Bitcoin robot přívětivý pro začátečníky
 9. Quantum AI – Bitcoin robot se slibnými funkcemi
 10. Bitcode Prime – Bitcoinový robot, který deklaruje vysokou úspěšnost
 11. Quantum flash – Nejlepší robot, kterého můžete použít k získání zkušeností

NAVŠTIVTE nejlépe hodnoceného bitcoin robota

Detailní recenze Bitcoin robot

Při výběru nejlepšího bitcoin robota pro vaše potřeby se musíte podívat na metriky, jako je minulý výkon nebo míra úspěšnosti, poplatky a podporované trhy. Náš rozsáhlý výzkum odhalil, že níže recenzované obchodní platformy nabízejí potenciálně nejlepší obchodní software.

Dash 2 Trade – Jeden z nejlepších bitcoinových robotů v roce 2024

Aktuálně se Dash 2 Trade řadí mezi nejlepší platformy pro nastavení automatizovaného obchodování s bitcoinem a dalšími kryptoměnami. Součástí této stránky však nejsou pouze obchodní boti, nýbrž uživatelé a obchodníci si mohou taktéž nechat zasílat a zobrazovat i tržní přehledy, informace o nových předprodejích nebo třeba sledovat livestreamy na téma krypto událostí či analýz. Pojďme si nyní Dash 2 Trade blíže představit.

dash 2 trade crypto trading bot

V prvé řadě je nutné zmínit, že uživatelé mají k dispozici dvě možnosti programů – jeden zdarma s názvem Free a druhý placený s názvem Professional. V rámci verze Free budete moci získávat základní přehledy o kryptoměnovém trhu, analýzy populárních coinů a kryptoměn, live streamy z událostí nebo třeba možnost otestovat svou vytvořenou strategii v rámci backtestu jedenkrát za měsíc.

Placená verze na druhou stranu nabídne kompletní nabídku produktů a služeb, které Dash 2 Trade nabízí. K dispozici tak jsou například kompletní analýzy a přehledy, trading boti, kteří sledují strategie GRID (mřížkové obchodování) a DCA (Dollar-Cost Averaging, nebo třeba neomezený počet testů vašich vytvořených strategií.

Záleží tak čistě na vás, jakou z těchto verzí si budete přát vyzkoušet. Verze zdarma může nabídnout skvělou příležitost, jak si lze platformu Dash 2 Trade vyzkoušet a až poté se rozhodnout, zda vám její rohraní vyhovuje, či nikoliv. Platba za placenou verzi je poté prováděna na roční bázi a aktuálně její částka činí 220 dolarů (ve formě kryptoměny ETH). V případě, že však budete k platbě využívat tokeny DASH, získáte slevu 15 %, což z finální částky udělá cca 202 dolarů.

dash 2 trade plány pro předplatné crypto trading bot

Kromě samotné obchodní platformy se mohou uživatelé a investoři zapojit do prodeje tokenů. Ty lze nyní nakupovat na burzách Uniswap, Gate.io, Bitmart nebo třeba LBank, na kterých se již pár let obchodují. Využít lze také stakingu, který může nabídnout vybudování si pasivního příjmu v podobě extra tokenů Dash.

Klady

 • Pokročilá platforma s obchodními analýzami a přehledy
 • Zprávy o nejpopulárnějších kryptoměnách a projektech
 • Dvě verze – zdarma a placená
 • Boti pro obchodování dle GRID nebo DCA strategií
 • Moderní platforma s povedeným designem

Zápory

 • Mladá obchodní stránka ještě neověřená časem

NAVŠTIVTE dash 2 trade

Bitcoin Era – Druhý nejoblíbenější bitcoinový robot

Bitcoin Era je automatizovaná aplikace pro obchodování s kryptoměnami. Bitcoin Era analyzuje trhy s kryptoměnami pomocí pokročilých technologií s umělou inteligencí a strojovým učením. Usnadňuje uživatelům sledovat trendy na trhu a identifikovat obchodní příležitosti. Pomocí peněz na uživatelském účtu provádí automatické ziskové obchodování mezi top kryptoměnami .

bitcoin era

Bot pro kryptoměny provede akci podle parametrů zadaných uživatelem. Mezi tyto parametry patří výše investice, míra rizika a s jakými kryptoměnami obchodovat. Bot automaticky provádí nákupní a prodejní transakce v souladu se zadanými parametry. To eliminuje potřebu uživatelů neustále sledovat trh, aby mohli nakupovat kryptoměny.

Webová platforma je snadno přístupná a používaná. Přístup na stránky je poskytován z mobilních a stolních zařízení, včetně chytrých zařízení se systémy iOS a Android. Díky demo režimu v rámci platformy mají uživatelé možnost bota vyzkoušet. Bot Bitcoin Era používá pro transakce v demo režimu virtuální měnu. V demo režimu je možné vidět, jak si algoritmus vede v různých tržních podmínkách. Minimální vklad je stanoven na 250 USD.

Klady

 • Deklarovaná 85% úspěšnost
 • Nabízí demo účet
 • Obchoduje 14 různých krypto trhů
 • Výběry do 24 hodin
 • Rozhraní a software se snadno používají

Zápory

 • Je vyžadován minimální vklad 250 USD
 • Žádná mobilní aplikace

NAVŠTIVTE BITCOIN ERA

Bitcoin Thunderbolt – Bitcoinový robot využívající AI a kvantové výpočty

Bitcoin Thunderbolt je automatická obchodní platforma, která tvrdí, že uživatelům nabízí analýzu populárních kryptoměn a chytré obchodní funkce. Uvádí se také, že platforma nabízí uživatelům možnost spolupracovat s poradci na růstu jejich investičních portfolií a provádění ziskových transakcí.

bitcoin thunderbolt

Bitcoin Thunderbolt má údajně silné monitorovací a analytické schopnosti na mnoha různých kryptoměnách a v rámci těchto schopností jsou uživatelům prezentovány možné grafy vzestupu a poklesu kryptoměn. Na webu naleznete tvrzení, že jsou nabízena bezpečnostní opatření na vysoké úrovni, analýza provedená robotem je 85% úspěšná a uživatelům je poskytována zákaznická podpora 24/7.

Tato oblíbená platforma uvádí, že uživatelům nabízí službu zvanou chytré obchodování a v rámci této služby mají uživatelé možnost spolupracovat s partnerským brokerem platformy na rozšiřování vlastního portfolia. Aby se minimalizovala rizika kryptoinvestic, pomoc od zkušených investorů se zdá být velmi dobrou volbou. Protože kryptoměny mají tendenci růst nebo klesat poměrně rychle ve srovnání s národními měnami a jinými investičními nástroji.

Klady

 • K dispozici je více než 20 kryptoměn
 • Snížení rizik o 50 %
 • Více než 30 obchodních nástrojů a grafů
 • Dodržuje přísné zásady ochrany osobních údajů
 • Podporováno více způsobů platby
 • Žádné další poplatky za obchodování

Zápory

 • Je vyžadován minimální vklad 250 USD
 • Málo informací o auditu nebo zpětném testování nebo podrobnosti o tvůrcích trading bota

NAVŠTIVTE BITCOIN Thunderbolt

Bitcoin Up – Nejlepší bitcoinový robotický software pro vysokofrekvenční obchodování

Bitcoin Up je obchodní robot navržený k provádění automatizovaných obchodů s kryptoměnami. Systém tvrdí, že má úspěšnost 99,4 %, což je vzhledem k volatilitě trhu podezřelé. Platforma údajně používá speciální algoritmy s umělou inteligencí a zpracováním přirozeného jazyka k analýze obrovského množství dat.

Screenshot 2022 04 06 at 08.53.13 900x408 1

Zpracovaná data zahrnují tržní podmínky, historická data, vzory a trendy, a to za účelem určení dobrých vstupních a výstupních bodů pro obchod. Obchody lze také nastavit na manuální, abyste měli větší kontrolu nad aktivy k obchodování. Jakmile jsou splněny příznivé tržní podmínky, robot provede obchod prostřednictvím standardní platformy brokera.

Bitcoin Up vytvořil rozsáhlou síť s různými brokery v různých jurisdikcích. Využívá API k obchodování s makléři, přičemž analyzoval trh pomocí různých technologických a analytických nástrojů. Systém údajně skenuje celý trh s kryptoměnami, aby za současných tržních podmínek produkoval lepší předpovědi. Platforma je také podpořena silným zabezpečením, které pomáhá chránit data uživatelů.

Klady

 • Vysoká úspěšnost
 • Vstřícný zákaznický servis
 • Bez poplatků
 • Vysoce výkonné obchodní strategie
 • Rychlé výběry
 • Minimální vklad v přijatelné výši 250 USD

Zápory

 • Výběry mohou trvat až 48 hodin
 • Málo informací o auditu nebo zpětném testování nebo podrobnosti o zakladatelích robota

NAVŠTIVTE BITCOIN up

Bitcoin iFex 360 AI – Jeden z nejlepších bitcoinových robotů pro mobilní použití

Bitcoin iFex 360 AI je high-tech automatizovaná obchodní platforma, která pomáhá uživatelům maximalizovat zisky z Bitcoinů a dalších předních digitálních aktiv. Má strukturu, která je inovativní, intuitivní a dostatečně výkonná, aby plně vyhovovala potřebám uživatelů. Uvádí se, že noví uživatelé přicházejí každý den, aby dosáhli finanční svobody a nechali za sebou finanční starosti a potíže.

Bitcoin iFex 360 Ai

Umělá inteligence integrovaná v softwaru nabízí funkci automatického obchodování. To znamená, že tento bot umožňuje automatizované obchody tím, že obchodníka vylučuje z osobního zadávání příkazu k nákupu nebo prodeji. Je důležité zmínit, že Bitcoin robot ne vždy přináší investorovi zisk. V případě potřeby zastaví ztrátu (Stop Loss). Zkrátka určí pro uživatele nejvhodnější pozice a zasáhne.

Web Bitcoin iFex 360 AI tvrdí, že jde o nejziskovější automatizovanou obchodní platformu. Toto tvrzení může být učiněno za účelem dobrého marketingu. Je poměrně obtížné odhalit skutečný potenciál jakéhokoli automatizovaného obchodního robota. Poskytovatelé tvrdí, že po registraci na webu platformy a provedení minimálního vkladu 250 USD je uživatelům k dispozici demo účet. Pomocí demo účtu si můžete vyzkoušet, zda robot funguje a jak úspěšně obchoduje, aniž byste riskovali své skutečné peníze.

Klady

 • Automatizuje obchody pro desítky populárních tokenů
 • Algoritmus může obchodovat 24/7
 • Žádné poplatky za vklad, výběr nebo obchodování
 • Nabídka demo účtu
 • Zákaznická podpora je poskytována 24/7

Zápory

 • Je vyžadován minimální vklad 250 USD
 • Málo informací o auditu nebo zpětném testování nebo podrobnosti o zakladatelích robota

NAVŠTIVTE Bitcoin iFex 360 Ai

X Bitcoin AI – Robot podporovaný technickou a fundamentální analýzou

X Bitcoin AI je platforma nové generace, která je podporována umělou inteligencí s cílem zkoumat potenciál tržních pohybů investorů a uživatelů platformy a činit v maximální možné míře správná rozhodnutí. Trh s kryptoměnami se vyznačuje masivní volatilitou. S touto volatilitou mohou bojovat i ti nejzkušenější obchodníci, ale xBitcoin AI má podporu umělé inteligence, zkoumá aktivní trh 24 hodin denně a otevírá a zavírá správnou pozici pro maximální zisk.

x bitcoin ai

Web X Bitcoin AI tvrdí, že automaticky skenuje a interpretuje trhy a volatilitu prostřednictvím svého pokročilého algoritmu. Takže s tímto softwarem se nemusíte každou sekundu dívat na trh, abyste otevřeli nejlepší možný obchod, všechny pozice se otevírají automaticky. Díky tomuto obchodnímu softwaru nemusí noví investoři trávit dlouhý čas poznáváním odvětví kryptoměn a zkušení investoři mají možnost snížit míru rizika na nejnižší úroveň a diverzifikovat si portfolio.

Hlavním cílem platformy je pomáhat kryptoinvestorům dělat co nejpřesnější a nejziskovější obchody s úspěšností až 88 %. Uživatelé mohou využívat všechny funkce platformy po převedení minimální částky vkladu 250 dolarů na stránku. Díky platformě, kterou si mohou upravit podle sebe, mohou obchodovat automaticky. Další užitečnou funkcí tohoto webu je možnost otevřít pákové pozice. Tímto způsobem můžete získat šanci zvýšit své výdělky bez dalších investic.

Klady

 • Uživatelsky přívětivé rozhraní
 • Automatická realizace obchodu
 • Demo účet
 • Zákaznická podpora 24/7
 • Protokoly pro šifrování dat SSL a TLS
 • Okamžité výběry

Zápory

 • Ověčení vyžaduje telefonát
 • Žádná mobilní aplikace

NAVŠTIVTE X bitcoin AI

Immediate connect – Intuitivní bitcoinový robot s vysokou úspěšností

Immediate Connect je obchodní bot, který pracuje s automatickými obchodními algoritmy. Podle informací uvedených na webových stránkách platformy se uvádí, že tento populární bot obchoduje s různými aktivy, včetně Bitcoinů, akcií, CFD a Forexu. Software byl vyvinut uživatelsky přívětivým způsobem a uživatelé mohou prostřednictvím robota provádět ziskové transakce s malým nebo žádným zásahem.

Immediate Connect recenze 2023

Mezi informacemi na webových stránkách platformy je, že používání této přední obchodní platformy je zcela zdarma a od uživatelů nejsou požadovány žádné skryté poplatky. Kromě toho uvádí, že ze ziskových obchodních transakcí prováděných jménem uživatele prostřednictvím robota se neberou žádné provize a všechny výdělky jsou převáděny na uživatelský účet.

Je také třeba připomenout, že platforma Immediate Connect neposkytuje žádné podrobnosti o úspěšnosti robotického algoritmu nebo jeho výkonu na historických datech. Navíc je třeba poznamenat, že je nabízen i demo účet, který uživatelům umožňuje platformu otestovat na vlastní kůži. Tohoto oblíbeného bota lze používat z jakékoli země prostřednictvím internetového připojení bez geografického omezení s minimálním vkladem 250 USD.

Klady

 • Algoritmus obchodování funguje pro kryptoměny, forex, akcie a CFD
 • Obchodování automaticky bez nutnosti dohledu
 • Žádné poplatky za účet, poplatky za obchodování nebo provize
 • Zahrnuje demo účet
 • Navržen tak, aby byl jednoduchý pro začátečníky

Zápory

 • Málo informací o testování třetími stranami
 • Málo informací týmu
 • Požaduje minimální vklad 250 dolarů

NAVŠTIVTE immediate connect

Oil profit – Bitcoin robot přívětivý pro začátečníky

Oil Profit je bitcoinový robot ideální pro automatizaci obchodování a investování. Stejně jako všechny algoritmičtí trading boti může Oil Profit využít příležitosti jménem obchodníka a nakupovat a prodávat bez nutnosti jakéhokoli ručního zásahu. Pokud se objeví příležitost, která odpovídá předem stanovené strategii, Oil Profit tuto příležitost přímo vyhodnotí a automaticky otevře obchod.

oil profit

Na rozdíl od lidí, Oil Profit a podobní obchodní roboti nepodléhají předsudkům a emocím. Odpadá tak největší chyba na finančních trzích. Konání s racionalitou sestávající výhradně z 0 a 1, aniž byste podlehli psychologii, viditelně zvýší úspěšnost. Ve skutečnosti Oil Profit zkoumá různé metody kromě technické analýzy a fundamentální analýzy při vyhodnocování příležitostí, které vidí v Bitcoinech. Pokud je poměr rizika a výnosu vhodný ve světle údajů získaných na základě analýz a podrobných skenů, otevře transakci.

Tvůrci Oil Profit tvrdí, že úspěšnost bota je 90 %. Nenašli jsme však žádné důkazy této úspěšnosti. Používání systému Oil Profit je navíc zcela zdarma. Pouze první členové jsou povinni zaplatit 250 USD. Kromě toho všeho Oil Profit spolupracuje také s regulovanými kryptoměnovými burzami, platformami a brokery, aby uživatelům umožnila provádět jejich obchodní transakce rychleji a bezpečněji

Klady

 • Deklarovaná 90% úspěšnost
 • Demo účet
 • Nepotřebujete žádné předchozí obchodní zkušenosti
 • Partneři z řad regulovaných brokerů/burz
 • Minimální vklad je pouze 250 USD
 • Podpora Meta Trader 4

Zápory

 • Málo informací o auditu nebo zpětném testování nebo podrobnosti o zakladatelích robota

NAVŠTIVTE oil profit

Quantum AI – Bitcoin robot se slibnými funkcemi

Robot Quantum AI je Bitcoin robot vyvinutý, aby pomohl obchodníkům s kryptoměnami co nejlépe využít tržní příležitosti, které mají před sebou. Robot automatizuje transakce, aby zvýšil zisky uživatelů, a rozhoduje jménem investora, aby našel správné vstupní a výstupní pozice. Quantum AI vám usnadňuje obchodování prostřednictvím CFD. CFD jsou deriváty, které vám dávají právo nakupovat nebo prodávat kryptoměny za konkrétní cenu a časové rozpětí. Pokud nejste obeznámeni s CFD, tyto nástroje vám umožňují otevřít „dlouhé“ a „krátké“ pozice.

quantum ai site 1024x469 1

Robot Quantum AI byl údajně vyvinut týmem zkušených obchodníků a matematiků, aby pomohl co největšímu počtu uživatelů vydělat peníze na trhu. Pokusili jsme se získat informace o vývojářích, ale mnoho konkrétních informací o nich jsme nenašli. Nad tímto bodem se jistě mnozí pozastaví. Mnoho podobných kryptoměnových platforem však v rámci svých služeb nesdílí osobní údaje svých vlastníků a vývojářů.

Robot Quantum AI má za cíl pomoci uživatelům vydělat více peněz tím, že budou na trhu dělat správná rozhodnutí. Cena kryptoměn, jak víte, je vysoce volatilní. Bot využívá umělou inteligenci a strojové učení k dosažení úspěšných výsledků z této volatility. Říká se, že s těmito metodami robot najde správné vstupní a výstupní body obchodu a dosáhne 90% úspěšnosti.

Klady

 • Žádné poplatky
 • Vývojáři Quantum AI uvádějí 90% úspěšnost
 • Trading bot vám umožňuje otevírat krátké a dlouhé pozice
 • Automatizovaná obchodní platforma pro BTC a oblíbené altcoiny

Zápory

 • Málo informací o testování třetími stranami
 • Požadujete minimální vklad 250 dolarů
 • Žádná mobilní aplikace
 • Tvrzení poskytovatelů se nám nepodařilo ověřit

Navštivte quantum ai

Bitcode Prime – Bitcoinový robot, který deklaruje vysokou úspěšnost

Bitcode Prime je automatický obchodní nástroj, který skenuje a analyzuje trh s kryptoměnami pomocí strojového učení. Tím, že analyzuje historická data a pohyby trhu rychleji než lidé, určuje ideální vstupní a výstupní místa pro obchodování s kryptoměnami, jako je Bitcoin. Po provedení analýzy obchodní platforma Bitcode Prime okamžitě umístí vaše obchody s kryptoměnami na platformy přidružených brokerů.

Bitcode Prime

Díky informacím, které může analyzovat, obchodní platforma tvrdí, že je o 0,01 sekundy před trhem, a tuto funkci využívá k zisku z volatilních kryptoměnových trhů. Platforma také umožňuje zkušeným obchodníkům obchodovat manuálně, což jim dává možnost specifikovat kritéria pro obchody, které chtějí, aby robot provedl, místo aby vkládali veškerou svou důvěru do obchodního robota.

Když Bitcode Prime vyhledá informace na internetu, automaticky zadá obchody na základě toho, co zjistí o stavu trhu. Při realizaci těchto obchodů spolupracuje Bitcode Prime s licencovanými brokery, kteří podporují pákové obchodování pro Bitcoiny a další kryptoměny. Průběžně skenuje trh, vypočítává vstupní nebo výstupní pozici a poté používá API k okamžitému přenosu obchodních signálů k brokerovi. Minimální vklad činí 250 USD.

Klady

 • Použití platformy nevyžaduje žádné poplatky
 • nabízí demo účet
 • rychlé zpracování výběrů do 24 hodin
 • Automatizovaná obchodní platforma pro mnoho kryptoměn

Zápory

 • Málo informací o tvůrcích Bitcoin robota a o testování třetími stranami
 • Minimální vklad činí 250 dolarů
 • Žádná mobilní aplikace

NAVŠTÍVIT BITCODE PRIME

Quantum flash – Nejlepší robot, kterého můžete použít k získání zkušeností

Quantum Flash je obchodní bot navržený tak, aby dosahoval konzistentních zisků z kryptotrhů. Platforma využívá pokročilé algoritmy a umělou inteligenci k nalezení vysoce ziskových obchodů. Na oficiálních stránkách je uvedeno, že je naprogramován tak, aby obchodoval pouze tehdy, je-li si jistý, že by obchod mohl přinést okamžité zisky. Jelikož je program plně automatizovaný, nemusíte se ničeho obávat.

quantum flash

Aplikaci lze bez problémů používat na jakémkoli zařízení a využívá technologii blockchain, která všem svým uživatelům přináší úspěšnost 98,9 %. Quantum Flash také využívá zpracování přirozeného jazyka k získávání cenných informací ze zpráv souvisejících s Bitcoiny.

Na různých burzách jsou vždy malé rozdíly v ceně. Bot Quantum Flash využívá těchto rozdílů k nákupu nízko a prodeji vysoko, protože je integrován s hlavními krypto burzami, jako jsou Coinbase, Binance, Kraken, Poloniex a několik dalších. Celkově je Quantum Flash výkonným a efektivním obchodním nástrojem, který svým uživatelům zjednodušuje obchodní proces, což z něj dělá výjimečnou volbu pro ty, kteří chtějí maximalizovat své investice do kryptoměn.

Klady

 • Žádné poplatky
 • Demo účet
 • Výběry jsou zpracovávány do 24 hodin
 • Automatizovaná obchodní platforma pro BTC a oblíbené altcoiny
 • Uživatelé mohou podle tvrzení webu vydělat až 1 000 USD denně

Zápory

 • Málo informací o testování třetími stranami
 • Požaduje minimální vklad 250 dolarů
 • Žádná mobilní aplikace

NAVŠTIVTE QUANTUM flash

 

Co je Bitcoin Robot?

Bitcoinový robot je software, který umožňuje obchodování mezi páry kryptoměn bez jakéhokoli lidského zásahu. Je to proto, že drtivá většina robotů pro obchodování s Bitcoiny je poháněna algoritmy se špičkovými technologiemi, jako je AI a strojové učení.

Jinými slovy, crypto trading boti se mohou chovat jako lidé, aniž by podlehli svým emocím a fyzické únavě. Navíc mají design, který dokáže prohledat aktuální trh pro uživatele kdykoli během dne a obchodovat po zjištění ziskové příležitosti. Bitcoin Robot dokáže provádět transakce během několika sekund, na rozdíl od manuálních transakcí, které vyžadují čas a úsilí.

Bitcoin roboti mohou obchodovat 24/7. Díky této obchodní schopnosti se přizpůsobuje proměnným na dynamickém krypto trhu.  Je třeba poznamenat, že používání bitcoinového robota je také riskantní, takže by měl být před použitím plně prozkoumán a vyhodnocen.

Jak Crypto Robot funguje?

Tím, že své těžce vydělané peníze svěříte robotovi pro obchodování s bitcoiny, umožníte dotyčnému softwaru investovat vaším jménem. Proto je velmi důležité důkladně porozumět tomu, jak software, , kterému svou investici svěříte, pracuje.

Pokračujte ve čtení našeho článku, abyste lépe porozuměli a dozvěděli se podrobnosti o tom, jak trading boti na trhu s kryptoměnami fungují.

Automatické obchodování

Pomocí nejnovějších technologií umožňuje bitcoinový robotický software automatické obchodování. Z toho můžeme odvodit, že aktivovaný bitcoinový bot provádí transakce s digitálními měnami nezávisle na všem a prostřednictvím svého vlastního algoritmu pomocí kódů, na kterých je postaven.

Obvykle se to provádí pomocí vzorce. Abychom uvedli jednoduchý příklad, robotovi lze přikázat, aby prodal, pokud hodnota jakékoli kryptoměny klesne za hodinu o více než 3 %.

Spouštěč v tomto příkazu je, když hodnota mince klesne o více než 3 % za 1 hodinu nebo méně.
Transakční prvek v tomto příkazu je prodejní transakce po změně hodnoty kryptoměny na trhu.
Jak jsme zmínili v předchozích částech našeho článku, někteří bitcoinoví boti využívají vysokofrekvenční obchodování. To znamená, že robot dokáže velmi rychle zpracovat stovky i tisíce obchodů za den.

Vlastní parametry obchodů

Bitcoinoví roboti, které jsme zkontrolovali na naší stránce, vám umožňují vytvářet a nastavovat vlastní parametry. Jak jsme zmínili v předchozích částech našeho článku, tato funkce znamená, že robot nabízí uživatelům možnost přizpůsobit si akce, které bude provádět.

Personalizace je důležitou funkcí, protože myšlenky a strategie uživatelů se mohou lišit – někteří uživatelé rádi riskují, zatímco jiní mohou chtít mít větší kontrolu. V tomto případě nelze očekávat, že každý uživatel provede stejná nastavení.

Při výběru parametrů musíte určit riziko, které podstupujete na pozici. Jako riziko můžete nastavit například 1 % svého kapitálu. Jako další příklad můžete informovat svého poskytovatele bitcoinového robota, že chcete vydělat za transakci, například 3 %.

Příkazy

Při zkoumání nejlepších bitcoin botů v tomto roce jsem zjistili, že jejich poskytovatelé tvrdí, že pro každou transakci jsou vytvářeny samostatné příkazy. Ty zajišťují, že takové obchody jsou vždy umístěny s jasným vstupním a výstupním cílem.

Robot může například obchodovat ETH/BTC, když RSI klesne pod 3 a poté omezit riziko na 0,5 % stop-loss. V závislosti na aktuálních tržních podmínkách pro robota v něm lze určit 2% ziskový příkaz.

V důsledku výše uvedeného příkladu předpokládejme, že váš robot může riskovat 100 USD ve vašem kapitálu při obchodování. S 0,5% stop-lossem můžete z tohoto obchodu ztratit nejvíce 0,50 USD. Cíl 2% zisku vám přináší zisk 2 USD.

Jak používat Bitcoin robota

Pokud vás zajímá, jak probíhá investiční proces při používání crypto trading botů, pojďme si to krok za krokem vysvětlit na příkladu bota Bitcoin Era, který je na 1. místě našeho seznamu nejlepších Bitcoin robotů.

Krok 1: Vytvořte si účet

První věcí je navštívit oficiální webové stránky poskytovatele softwaru a vytvořit si účet pro používání bota. Při registraci na oficiálních stránkách Bitcoin Era musíte napsat své jméno, příjmení a uvést svou e-mailovou adresu a telefonní číslo.

quantum AI

Krok 2 : Proveďte vklad

Dalším nezbytným prvkem pro použití robota Bitcoin Era nebo jakéhokoli robota pro obchodování s kryptoměnami je vložení prostředků.

Tuto část vaší transakce zpracovávají regulovaní brokeři, se kterými Bitcoin Era spolupracuje. Obecně je výše investice poskytovateli stanovena na 250 USD jako minimální poplatek. Tato částka se neliší ani u Bitcoin Era.

Brokeři spolupracující s poskytovateli nástrojů pro obchodování s kryptoměnami, jako je Bitcoin Era, přijímají mezi podporovanými platebními metodami převod debetní/kreditní kartou, platbu přes PayPal nebo bankovní převod.

Při používání Bitcoin robotů, jako je Bitcoin Era, se doporučuje začít s malými investicemi kvůli jejich vysokému riziku. Pokud zjistíte, že robot je úspěšný, teprve potom se doporučuje zvýšit částku investice.

Krok 3: Nastavte parametry

Jak již bylo zmíněno v našem článku, oblíbení Bitcoin roboti vám umožňují přizpůsobit nastavení obchodování. To znamená, že můžete upravit všechny detaily týkající se strategie, kterou robotický software sleduje. Zaměření na poměr rizika a zisku 1:3 je dobrým výchozím bodem pro začátečníky.

Toto nastavení znamená, že pro každou otevřenou pozici váš robot usiluje o zisk 3 %, aniž by riskoval více než 1 % z celkového obchodního vkladu.

Krok 4: Aktivujte robota

Spuštění softwaru Bitcoin Era s vaším personalizovaným nastavením v demo verzi je dalším krokem aktivace robota.

Po otestování softwaru můžete svého Bitcoin robota přepnout z demo režimu na skutečné obchodování na trhu s kryptoměnami. Po aktivaci váš crypto trading bot začne obchodovat vaším jménem s dostupnými penězi na vašem účtu. Svůj nástroj pro obchodování s kryptoměnami můžete kdykoli zastavit nebo změnit nastavení softwaru.

NAVŠTIVTE BITCOIN ERA

Výhody používání bitcoin robota?

Bitcoin roboti nejsou vhodní pro každého, takže je důležité zvážit výhody automatizovaného obchodního softwaru, než se do toho pustíte. Níže jsou uvedeny nejčastější důvody, proč lidé používají roboty pro obchodování s kryptoměnami.

Jednoduchý pro začínající

Snad nejčastějším důvodem, který přitahuje lidi k robotům pro obchodování s Bitcoiny, je skutečnost, že jsou určeny pro začátečníky. Koneckonců, pokud jste nikdy předtím neobchodovali s Bitcoiny nebo jinými kryptoměnami, může trvat mnoho měsíců, než si osvojíte základy.

Používání Bitcoin robota však nevyžaduje vůbec žádné znalosti obchodování s kryptoměnami. Je to proto, že software robota, obvykle podporovaný umělou inteligencí, dělá všechna obchodní rozhodnutí za vás.

Pasivní příjem

Nejlepší bitcoinoví roboti v oboru vám umožňují vydělávat pasivní příjem. Celý investiční proces je totiž automatizovaný. Jak již bylo zmíněno výše, robot pro obchodování s Bitcoiny prohledá trhy vaším jménem a poté zadá objednávky, když nastane správný čas.

Vše se odehrává v zákulisí, takže se můžete pohodlně usadit a nechat Bitcoin robota dělat svou věc. Jediná část procesu, která vyžaduje nějaký zásah, je prvotní nastavení parametrů obchodování.

Bez poplatků

Většina bitcoinových botů, se kterými jsme se setkali, je velmi konkurenceschopná, pokud jde o poplatky. To je důležité, protože poskytovatelé trading botů obvykle dostávají peníze od brokerů, se kterými spolupracují.

Z vašeho pohledu jde o oboustranně výhodnou situaci, protože to znamená, že často můžeme přistupovat k robotovi pro obchodování s Bitcoiny bez placení jakýchkoli poplatků za registraci, údržbu nebo provize. Vezměte prosím na vědomí, že někteří poskytovatelé služeb v této oblasti si poplatky účtují, takže byste si to měli určitě ověřit sami.

Rizika spojená s krypto roboty

Je samozřejmé, že byste měli zvážit rizika spojená s používáním poskytovatelů Bitcoin robotů. Je to z velké části proto, že v tomto odvětví působí mnoho podvodníků.

Například jsme narazili na řadu poskytovatelů crypto trading botů, kteří tvrdí, že jejich úspěšnost činí neuvěřitelných 95 procent. I když to v praxi zní skvěle, poskytovatelé svá tvrzení jen zřídka podporují ověřitelnými daty.

Další věc, kterou je třeba mít na paměti, je, že všichni bitcoinoví roboti působí na vysoce spekulativním a volatilním trhu. Pokud tedy vybraný robot nebude fungovat podle očekávání, může to mít za následek velké ztráty.

Podle čeho vybrat Bitcoin Robota?

Pokud jde o výběr nejlepšího programu pro automatické obchodování s bitcoiny pro vaše osobní potřeby, zvažte následující faktory.

Úspěšnost obchodů

Míra úspěšnosti obchodů vám dává vědět, jak často bitcoinový bot profituje ze svých transakcí. Například z 1000 transakcí, které provedete bitcoinovým botem se 75% úspěšností, bude 750 ziskových, zatímco 250 bude mít za následek neúspěch, tedy ztrátu. Tyto míry úspěšnosti jsou však často neověřitelné, a proto nejsou považovány za spolehlivé statistické informace.

Ověřitelná data

Na základě výše uvedeného zdůvodnění je vše v pořádku, pokud vámi vybraný poskytovatel bitcoinových robotů tvrdí, že má obrovskou úspěšnost. Ale pokud to nemůžeme ověřit, jsou tato tvrzení nepodložená. Proto se doporučuje držet se poskytovatelů, kteří mohou svá tvrzení doložit.

Minimální vklad

Když začínáte s bitcoinovými roboty, je velmi důležité investovat malé částky. To vám umožní získat zkušenosti a neutrpět velkou ztrátu v nepříznivé situaci. Z tohoto pohledu jsou nejlepší poskytovatelé Bitcoin robotů na trhu ti, kteří vám umožňují obchodovat s nejnižší investiční částkou. Všechny z námi uvedených obchodních softwarů mají stanoven minimální vklad na 250 USD.

Strategie Bitcoin robota

Pokud jde o strategie, liší se v závislosti na bitcoinovém robotovi, kterého si vyberete. Mnoho trading botů se například rozhoduje o obchodování na základě technických dat, která mají před sebou.

Bot může být například naprogramován tak, aby kupoval ETH/USD, pokud BTC/USD stoupne o více než 5 procent za 24 hodin. Nebo může robot zadat prodejní příkaz na BTC/USDT, pokud 24hodinový objem obchodování klesne alespoň o 10 procent.

Někteří další boti pro obchodování s Bitcoiny také provádějí základní výzkum tím, že vyhledávají relevantní data ve zprávách Google.

Může být Bitcoin robot výdělečný?

Pokud vás zajímá, zda je Bitcoin robot ziskový nebo ne, na tuto otázku neexistuje jednoznačná odpověď. Na jedné straně někteří bitcoinoví boti od uvedení svých služeb pro veřejnost dosáhli atraktivních zisků. Ale stejně tak mnoho dalších botů utrpělo ztráty, ale koneckonců vždy existuje riziko ztráty, pokud jde o nákup kryptoměn.

V důsledku toho je nejlepším způsobem, jak posoudit, zda budete s crypto trading botem vydělávat peníze, spustit software v demo režimu alespoň na pár dní. To by mělo poskytnout dostatečné údaje o dlouhodobém potenciálu daného robota.

Náklady spojené s Bitcoin roboty

Většina poskytovatelů na seznamu nejlepších Bitcoin robotů, o kterých se dnes diskutuje, nám umožňuje otevřít účet zdarma. Mnoho poskytovatelů navíc za používání softwaru neúčtuje žádný poplatek. Je to proto, jak již bylo zmíněno dříve, že Bitcoin boti často vydělávají peníze od brokerů, se kterými spolupracují.

V některých případech si však poskytovatel trading bota podle vašeho výběru může vzít provizi z vašeho zisku. Obvykle se jedná o malé procento, které se pohybuje mezi 1-2 procenty.

Jsou bitcoin roboti podvod nebo opravdu fungují?

Především buďte velmi opatrní. Na trhu existuje mnoho podvodných webů údajných poskytovatelů bitcoinových botů, kteří nad míru dobře fungují. Je snadné navrhnout web s divokými tvrzeními, jako je „zaručený výdělek“ nebo „úspěšnost 95 %. Ale je téměř nemožné a velmi obtížné, aby se tato tvrzení v reálném životě naplnila.

Na druhou stranu jsou na trhu desítky trading botů, kteří jsou spolehliví, transparentní a legitimní. Z těchto důvodů je váš výzkumný proces velmi důležitý, abyste odlišili podvodníky od skutečných robotů. Protože jedině tak lze rozlišit dobro od zla.

Recenze Bitcoin Robotů

Zde jsou naše recenze nových a zavedených Bitcoin robotů.

Bitcoin Robot – Slova závěrem

V našem obsáhlém článku jsme zhodnotili 10 nejlepších poskytovatelů Bitcoin robotů na současném trhu. Trading boti, které jsme zkontrolovali, umožňují uživatelům vydělávat pasivní příjem tím, že za vás během dne provádějí transakce s Bitcoiny a dalšími kryptoměnami.

Musíme však zdůraznit, že na kryptotrhu působí mnoho podvodníků a je důležité udělat si vlastní průzkum. Navíc by bylo lepší udržet své investice na minimu, aby nedošlo k velkým ztrátám. Začněte s minimálním vkladem a vyzkoušejte proces výběru, než se zavážete k větší investici a zvažte diverzifikaci napříč více platformami.

FAQ – Často kladené otázky

Jsou Bitcoin roboti legitimní?

Jsou Bitcoin roboti ziskoví?

Jak funguje Bitcoin robot?

Jsou Bitcoin roboti bezpeční?

Doporučujeme

BinanceRecenze

Získejte přes nás až 55% zpět!

ByBitRecenze

Zdarma bonus po registraci a vkladu

Gate.ioRecenze

Získejte malý bonus při registraci

MEXCRecenze

Získejte až 1000 dolarový bonus při registraci

OKXRecenze

Kryptoměnová burza s mnoha bonusy

MargexRecenze

Získejte až 50 dolarů bonus při registraci skrze tento odkaz

Vítejte zpět!

Přihlaste se níže na svůj účet

Získat heslo

Zadejte přihlašovací jméno nebo email.