Vítejte u našeho Interview, při kterém jsem měl tu čest vyzpovídat samotného spoluzakladatele a COO (provozního ředitele) společnosti Pally app, Afiolu Etomiho, který se exkluzivně pro CryptoSvet rozpovídal o blížícím se ICO, co ho vedlo k vytvoření Pally app a digitální měny. Společnost Pally chce propojit cestovatele s místními lidmi, kteří jim ukážou místa a zažijí s nimi zábavu, kterou jim žádný průvodce nenabídne. Vzhledem k tomu, že platforma na zprostředkování krátkodobých pronájmů – AirBnB, nedávno spustila “experience funkci”, dá se o Pally hovořit jako o velké konkurenci tomuto gigantu.

Brave browser, vydělat bat, basic attention token

Před samotným interview si pojďme říci základní údaje:
ICO hard cap – 4 550 000 usd
Presale vybráno/hard cap – 250 000/250 000 usd
ICO začátek – 14.10. 2017 (trvá 28 dní/naplněn hard cap)

Webová stránka – https://www.pally.co/

TIP: Již pro Vás chystáme recenzi Pally ICO, dejte nám chvilku a budete kompletně informováni o nadcházejícím ICO!

Afiole, mohl by si našim čtenářům říct, jaká je tvoje úloha v Pally app týmu?
Afiola: Jsem spoluzakladatel a momentálně COO.

Mohl by si nám Pally krátce představit? Co tě vedlo k založení projektu, digitální měny nebo odkud vlastně zakladatelé pochází?
Afiola: Založit Pally nás napadlo jako důsledek frustrace z turistických zážitků. Když si chcete na dovolené užít nějakou aktivitu, skončíte často v dlouhých frontách, navíc aktivity stojí spoustu peněz a ještě je aktivita přeplněna dalšími turisty. Pokud máte štěstí, podaří se Vám najmout průvodce, který Vám odvypráví naučené věci podle šablony jako básničku, navíc po osmdesáté páté tentýž den. Nebo také můžete skončit ve vyhlídkovém autobuse bez střechy, který projíždí samotné centrum města a většinu času budete stát v zácpě.

Samozřejmě, že máme rádi památky a hezké pohledy, ale očekáváme a chceme dělat víc, a to je přesně to, co nám umožňuje Pally! Pally nás totiž dokáže v cizině spojit s místními lidmi, kteří jsou přátelští, společenští a dobrodružní. Pokud se s nimi spojíme, můžeme objevit a poznat mnohem více, než je Oxford street nebo Times Square. Chceme, aby lidé poznali i místa, která se nepíšou v turistických příručkách, ale aby nasáli atmosféru a dostali se do míst, která znají a mají rádi místní lidé.
Za společností Pally stojí tým deseti národností, kteří mluví hindsky, italsky, dánsky, jorubsky, španělsky, chorvatsky nebo bulharsky.
Spoluzakladatele a kolegy jsem poznal v poradenské firmě. Společně teď budujeme tým a Pally 18 měsíců, přičemž naším nejlepším palivem je káva a zmrzlina.

Jak se Pally odlišuje od konkurentů, pokud vůbec nějaké má?
Afiola: Drtivá většina naší konkurence pochází především z tradičního decentralizovaného světa. Mezi hlavní rozdíly patří:
– Technologie Blockchain umožňuje společnosti Pally komplexněji navrhnout pobídky a odměny za dobré a užitečné chování v rámci komunity. 

Vydání PAL tokenů má především tyto výhody:
1. Umožňuje směrovat měnu a přenést tokeny z fondu “Pally Reserve” do rukou uživatelů založené na úsilí zúčastněných stran. Například, jak je podrobně vysvětleno v sekci “Těžba PAL tokenů”, jsou coiny udělovány jako odměna Pally těžařům, kteří pohánějí systém tím, že přinášejí na platformu nové “Pally Adventures” hostitele, což činí systém opět užitečnější a cennější.
2. Umožňuje vyšší míru uživatelské autonomie než centralizované cestovní platformy, což posouvá uspokojí potřeby uživatelů výš než ziskovost platformy.
3. Decentralizovaný pohled na řešení sporů, kdy jsou spory vyřešeny prostřednictvím demokratické většiny zúčastněných stran, na rozdíl od zaměstnanců třetích stran, kteří neznají  nebo ani nemají zájem znát kontext při přijímání správných rozhodnutí.
4. Umožňuje odměňovat Pally těžaře, kteří přivádějí nové hostitele do komunity prostřednictvím komunitně řízené komodity
– Demografické zaměření: Pally se nejdříve zaměří na generaci millennial, která je v současné době velmi ceněna a která je zároveň nedostatečná pro současné hráče na trhu. V návaznosti na předchozí myšlenku je potřeba zmínit, že mají tradiční platformy tyto zážitky ohodnocené kolem 100 dolarů za osobu (v průměru), což je částka, která není zpravidla cenově dostupná pro mnoho studentů a mladých lidí mezi 18 a 30 lety. Zaplatit za den s pařížským umělcem dvakrát tolik, co za letenku EasyJet, může být zábava, ale těžko se dá ospravedlnit mladé, nebohaté generaci.

Proč by měl čtenář investovat do PAL tokenu?
Afiola: Na rozdíl od většiny ICO “whitepaper” projektů, Pally již má beta verzi prověřenou komunitou, která momentálně čítá více než 25 000 lidí. Ekosystém Pally umožňuje zcela jasné a intuitivní využití PAL tokenu. Čtenáři CryptoSvěta by jistě měli vědět, že Pally úspěšně vybrala základní kapitál od soukromých ANGEL investorů, kteří projekt vedou a projevují mu důvěru po celou dobu jeho existence. Společnost Pally je řízena pracovitým a zkušeným týmem odhodlaných osob, kteří překonali obtížnou osobní situaci kvůli tomu, aby stavěli kariéru společně, a kolektivně překonali složité situace jako tým, aby vytrvali při vývoji a uvádění produktů a konceptů. Tým Pally má navíc vysoce profesionální tým zkušených a vášnivých poradců. A co víc, hlavně má armádu blockchain fanoušků , kteří jsou neuvěřitelně vášniví a optimističtí, co se týče potenciálu a hodnoty společnosti.


Kdy se můžeme těšit na uvedení PAL tokenu na burzy?
Afiola: PAL token bude obchodovatelný na burzách krátce po ICO. Tým je v závěrečných fázích dialogů s různými směnárnami a očekáváme, že PAL bude zalistován velmi brzy po ICO. V tomto ohledu si chceme být skutečně jistí, než vydáme oficiální zprávu. 

Na jaké burze bude PAL zalistován jako první? Na jakých dalších burzách bude jistě PAL uveden?
Afiola: Nyní bych se nechtěl úplně zmiňovat o konkrétních burzách, abychom popřípadě někoho nezklamali, ale můžu Vás ujistit, že jedna již jistá je.
(pozn. redakce – Tým CryptoSvet tuto informaci zná, nicméně na požádání Afiola jsme se rozhodli směnárnu nezveřejnit)

Jaká bude výhoda držet PAL token? 
Afiola Vzhledem k velmi malému hard capu při ICO a mnoha způsobům, jak získat PAL v rámci platformy Pally, považujeme již toto o sobě za dostatečný podnět k tomu, aby měl investor motivaci držet coiny. Kromě toho uvažujeme o tom, že by v budoucnu mohl být zaveden systém, který by zvýhodňoval dlouhodobé držitele prostřednictvím slevy na dalších zakoupených PAL tokenech.

Jaké je opravdové využití PAL tokenu?
Afiola: Přednostně budou PAL tokeny využívány jako výměnná jednotka v rámci společnosti Pally místo FIAT měny. Budou sloužit jako odměna za poskytnutí “experience”.

Náš whitepaper obsahuje různé detailní příklady využití smart kontraktů v rámci platformy a způsoby, jak vydělat PAL coiny, a proto bychom vám rád doporučil si ho nastudovat.

pally.co

Kde bude možné mít tokeny uschovány?
Afiola: Vzhledem k tomu, že je PAL token ERC20 token, bude možné mít tokeny v ERC20 kompatibilní peněžence, jako je My Ether Wallet, Mist, Parity, ale i třeba i HW Ledger Nano s, což znamená, že i vaše investice při ICO by měla pocházet z této peněženky. Nakonec budeme mít stálé peněženky připojené k uživatelským účtům v Pally platformě, kde si bude uživatel moci každý den bez problému PAL token uložit a nechat ho tam.

Mohu se nějak spojit s komunitou a diskutovat o projektu, ICO a dalším?
Afiola: Jistě! Uvítáme reakce a připomínky, ale žádáme Vás, abyste je udrželi konstruktivní a vy sami byli zdvořilí.
Telegram – https://t.me/icopally
Bitcoin Talk – https://bitcointalk.org/index.php?topic=2100229

Je ještě něco, co by si chtěl čtenářům CryptoSvet vzkázat?
AfiolaNeváhejte a podívejte se na náš FB, Instagram, Twitter a další kanály, kde najdete další informace o tom, co denně děláme. Pokud máte iPhone, můžete si stáhnout beta verzi Pally Social a zjistit, jak funguje jeden z produktů v našem ekosystému.

Afiole, děkuji ti za čas, který si se mnou strávil a přeju tobě, stejně jako celému Pally projektu mnoho úspěchů!
Afiola: Děkuji ti za hezky strávený čas a mohu tebe, stejně jako čtenáře CryptoSveta ujistit, že je náš projekt nezklame!

Autor: Michal V.

 

Sdílet
Komentáře

Zanechat komentář