Bethereum je decentralizovaná sázková platforma, která operuje na síti Ethereum, kde využívá smart contracts.

Brave browser, vydělat bat, basic attention token

Tým Bethereum chce změnit, jak uvažujeme o online sázení, přeje si poskytnout transparentnější a bezpečnější cestu, ve kterou mohou online sázkaři věřit. Důvěra je pro ně klíčové slovo.

Bethereum má také za cíl udělat sázení znovu sociální záležitost. Platforma nespoléhá na centralizované bookmakery, kteří by sloužili jako prostředníci. Pomocí technologie blockchain plánuje tým poskytnout světu možnost globálního sociálního sázení.

Na rozdíl od tradičního online sázení, kde nejdříve vložíte sázku ve fiat měně, zde funguje sázení přes ERC-20 tokeny, Bether tokeny vlastní platformě.

Bethereum ICO je momentálně v aktivní presale fázi. Tím pádem vás pravděpodobně napadá jedna otázka: Měl bych investovat?

V této ICO recenzi se ponoříme do hlubin technologie, na které Bethereum stojí, podíváme se na jejich tým a budoucí vyhlídky.

Popis Bethereum ICO

  • Token = Bethereum
  • Symbol = BTHR
  • Presale končí – 31. červenec
  • Cena BETHER tokenu – 1 ETH = 17 500 BETHER ( + 20% bonus)
  • Total supply = 1 miliarda

Momentálně přijímají investory, kteří by se podíleli na token sale. Pokud se chcete zaregistrovat a získat ke 20% bonusu navíc 10%, přihlašte se zde.

Je decentralizované sázení třeba?

Sázení bylo dřív nesloužilo jen jako metoda, jak zažít riziko a vydělat peníze. Šlo o sociální aktivitu. Sázelo by se proti sobě, hádalo by se o výsledku zápasu, voleb, jakéhokoliv předmětu sázky.

Jak však sázkový průmysl rostl, toto kouzlo se vytratilo a nahradili ho centralizované sázkové kanceláře. Ty ještě posílili v posledních letech, kdy k nim získal průměrný člověk přístup ve svém mobilním telefonu a na internetu.

To dostalo jejich návštěvníky do situace, ve které museli vložit hodně důvěry do instituce, se kterou nemají žádnou citovou vazbu a tato online podoba sázení tento problém ještě prohlubuje.

Je jasné, že když nevíte, s kým se sázíte, je třeba naprostá transparentnost. Jak jinak byste věděli, že vás protější strana nepodvádí? Sázející musí mít přístup k veškerým relevantním informacím a to může být třeba na decentralizovaném ledgeru.

Co je Bethereum

Bethereum je v podstatě sociální sázková platforma. Umožňuje uživatelům sázet bez potřeby bookmakera, který by je omezoval. Veškeré sázky se odehrají přes nativní token platformy: Bether.

Bethereum sice plánuje využívat nejmodernějších technologií pro svůj sázkový systém, jejich cíl je poskytnout snadno použitelnou a intuitivní platformu jak pro zkušené, tak pro začátečníky. Každý může vytvořit sázku na množství zápasu snadno během pár kliknutí myši.

Ostatní hráči v ekosystému budou mít poté přístup k této sázce, mohou se k ní připojit a vsadit se taky. Poté, co je sázka potvrzena, zapíše se na Bethereum blockchain a smart contract vyplatí výherce.

Kdo stojí za Bethereum

Tým Bethereum je plný různých členů. Jsou to lidé z různých oblastí, ať už jde o osoby se zkušenostmi s velkými společnostmi, ředitele různých firem, podnikatele ze Silicon valley…

Když se díváte na společnost, která chce uspět se svým blockchain projektem, tým, který na něm pracuje, je často důležitější, než samotný nápad, na kterém projekt stojí. Proto je dobré, že tým Bethereum má členy z takto rozličných pozadí.

Recenze Bethereum

zdroj: Bethereum.com

Zde vidíte seznam nejdůležitějších členů Bethereum týmu. Tito pánové a dáma však nejsou jediní, kdo pracuje na Bethereum, pokud vás zajímá celý jejich tým, můžete si ho prohlédnout zde.

Výhody Bethereum produktu

Bethereum ICO

Hlavní výhoda Bethereum leží v jeho potenciálu mimo sportovní sázky. Platforma vám umožní vsázet se na eSporty, fantasy sporty, volby, jakékoliv sázky, které si uživatelé vytvoří. Umožní to proces sázení pojistit, zjednodušit a zrychlit pomocí smart contracts.

Tým si také přeje udělat dojem na širokou základnu sázkařů. Jejich rozhraní má být tak intuitivní a jednoduché, aby se i začátečníci mohli beze strachu zapojit. To však neznamená, že neexistují i komplikovanější možnosti pro více zkušené sázkaře, kteří se lépe vyznají ve světě hazardu.

Bleskové rychlé výplaty

Díky tomu, jak blockchain a smart kontrakty fungují, v moment, kdy sázka skončí, jsou Bether tokeny odeslány do výhercovi peněženky. Není potřeba vybírat peníze, čekat, než sázková kancelář kývne, nic.

Krom toho, vzhledem ke komplexnímu zabezpečení sítě, které využívá vyspělé kryptografie, je jen velmi nepravděpodobné, že by se nějaká třetí strana, nějaký hacker, dostal k vašim informací nebo k vašim penězům. Blockchain je krom toho neměnný, tím pádem poté, co sázka proběhne, nelze tento fakt nijak změnit.

Sázky bez limitu

Další skvělá výhoda Bethereum platformy. Nemá žádný limit toho, kolik může být sázek. To znamená, že na větší, populárnější události může existovat nekonečné velké množství sázkařů.

Na rozdíl od tradičních online kasín, nedostanete ban za to, že konsistentně vyhráváte. To je z toho důvodu, že na rozdíl od ostatních sázkových platforem, zde vaše výhra neznamená jejich prohru.

Technologie za Bethereum

Bethereum je pořád ještě v raných stádiích vývoje, rozhodně ještě nemůžeme ještě zhodnotit jejich celou infrastrukturu. Jejich iOS aplikace je zatím v plenkách a Android verze je v nedohlednu. Všechno však má přijít.

Bethereum bude také využívat blockchain oraclů, aby dostávali čerstvé informace z živých sportovních událostí, jejich výsledky a tak. Tyto oracles jsou klíčové, pokud totiž neověří výsledek události, vyrovnání sázky nemůže proběhnout.

Využití Bether tokenu

Bether token Bether token (BTHR) je nativní token Bethereum ekosystému. Využívá se ve všech sázkách a je to taky ten coin, ve kterém budou výherci vypláceni. Skutečná genialita tokenu však vzejde najevo, když se objeví jeho aplikace na jiných platformách.

Jejich vize je, že se Bether stane TÍM sázkovým tokenem, který bude možné využívat i na jiných sázkových platformách. Také by mělo být možné Bether token zakoupit na různých směnárnách, ale to je zatím záležitost budoucnosti.

Stejně jako většina coinů, i Bether má omezený cap a tento cap je 1 miliarda Bether tokenů. To může jednou znamenat veliké výdělky pro brzké investory. Během svého života se také tento cap sníží díky takzvanému procesu “token burning – (POB)“.

Vzhledem k tomu, že je token vybudován na Ethereum blockchainu, jde o ERC-20 token, který můžete skladovat v různých populárních peněženkách, jako třeba MyEtherWallet (MEW), která je podporovaná i hardware peněženkou TREZOR.

Plán

Bethereum ICO skončí 31. července 2018. Tým se již pustil do marketingové kampaně projektu, tím pádem můžeme očekávat zvýšený zájem od veřejnosti.

Team A bude Dev team, který se bude soustředit na jádro produktu v podobě Smart contractu, Oracle a klientské peněžence. Team B bude pracovat na zlepšení uživatelovi zkušenosti a budou pracovat na marketingu Bethereum.

Nová ICO

Když se podíváme na plan do roku 2019, team C se oddělí a bude se soustředit na prodej. Budou shromažďovat byznysové partnery pro spolupráci. Půjde o již zažité sázkové agentury a jiné B2B klienty.

ICO 2018

V roce 2019 se také připojí nový dodatečný vývojářský tým (Team E v obrázku), který bude pracovat mimo na různém zdokonalováním platformy také na sociální appce a různých komunitních hrách. Tento plán si ve své celé podobě můžete prohlédnout ve whitelistu.

Měli byste investovat?

Ačkoliv už jsme se setkali s mnohem různých sázkových platforem (Betcoin, BitStarz apod.) na bázi blockchainu, žádná neměla takový přístup jako Bethereum. Bethereum se liší především ve svém přístupu k sociálně-interaktivní stránce věci, ke své komunitě.

Dobře také působí tým, který je diverzní, a působí, že Bethereum projektu přinese to nejlepší ve všech možných oblastech. Jde o lidi se zkušenostmi s online gamingem, lidi zběhlé v blockchain technologii a to je jen začátek. Tento tým dodává projektu dobrý dojem.

Pokud se chcete soustředit jen na hodl přístup k kryptoměnám, proces token burningu povede eventuálně k zvýšení vzácnosti tokenu, což vyžene jeho cenu. To však pochopitelně záleží na míře přijetí, které se dostane Bethereum síti.

Teď je také důležité zjistit, na jakých směnárnách bude BTHR zalistován a poté můžeme možná předpokládat další skoky v ceně.

Nemůžeme pochopitelně předpovědět, zda bude Bethereum projekt úspěšný, můžeme vám však říct, že jde o velmi zajímavou myšlenku, která dává smysl, lidé o něco takového určitě stojí, co my víme, třeba půjde o příští velkou věc, která způsobí revoluci v online sázkách.

Sdílet

Autor

Student, nadšený atlet a spekulant krypta. Přejete-li si mě podpořit, moje BTC adresa je zde: 3FnC3op7eRPLhvZJr6WV7EJoSkd9XeeSwE LTC adresa: M9iZRn7fCqi6eCnEUui2yAXMzGaJsF5vVK

Komentáře

Zanechat komentář