Navzdory nepředvídatelné ceně BTC, která je v posledních dnech jako na houpačce mezi 7500 dolary a 8100 dolary, vypadá Bitcoin prognóza podle Elliott Wave velmi dobře. Bitcoin kurz by měl dosáhnout v průběhu roku 2020 82352 amerických dolarů. Další z analytiků předvídá návrat kryptoměny Litecoin na výslunní. Litecoin kurz by se měl dotknout do konce měsíce 160 dolarů.

Brave browser, vydělat bat, basic attention token

Nové IEO budeme představovat zde! Přidejte se! 

Mnoho lidí se odvolává na historické opakování cyklů ceny BTC. Proto se předpovídá, že cesta nahoru nás čeká spíše, než sešup do zapomnění.

O dlouhodobou předpověď se pokusil například uznávaný TradingView analytik Alanmasters. Bitcoin podle něho zažije strmý běh býků a dotkne se 82352 dolarů.

TradingView analytik řekl, že zde byly predikce, podle kterých Bitcoin dosáhne jednoho milionu dolarů. On se rozhodl být ve své předpovědi konzervativní.

Elliott Wave je teorie využívaná hojně při obchodování jak klasických akcií, tak kryptoměn. Analytik zmenšuje ve svíčkovém grafu jednotlivé svíčky na minimum, aby odhalil dlouhodobý býčí trend, který ještě nedokončil pátou vlnu. Teorie Eliot Wave mluví totiž o tom, že každá investice by měla v hygienickým prostředí a v býčím trhu dokončit 5 vln. Bitcoin prognóza tedy ukazuje, že pátá vlna ještě není dokončená.

Bitcoin price to $82,000 2020

Alanmasters řekl že s Impulsní strukturou vln 12345 se proporce zastaví na 82352 dolarů při dokončení páté vlny.

Mohlo by vás zajímat: Apple kryptoměny nezatracuje: Nově se spustí řada nástrojů

Pro podpoření své myšlenky využil oblíbeného nástroje Moving Average Convergence Divergence (MACD), který ukazuje korelaci mezi dvěma kluzkými průměry obchodovaného aktiva.

Litecoin (LTC) do konce měsíce za 160 dolarů

Cesta aktiva ke hvězdám může být někdy ovlivněna předchozím výkonem v podobných situacích. Bitcoin zůstává vedoucím aktivem, ale Bitcoin kurz už dávno nevykazuje největší zisky. Litecoin kurz je nyní to, co táhne investory z celého světa.

Litecoin se dostal z ceny 73 dolarů za 30 dní na 115 dolarů. Tím zaznamenává růst 57 % za měsíc.

Díky jasnému signálu býka se analytici a komentátoři předhánějí v tom, kde bude Litecoin na konci měsíce. Všeobecný konsenzus zatím padá na 160 dolarů.

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Tým CryptoSvet.cz důrazně doporučuje silné zvážení risků.

Sdílet
Komentáře

Zanechat komentář